Postępowanie zakończone 2026-07-13
Remont budynków nr 1,2,3 w latach 2026 r. – 2027 r. zlokalizowanych w kompleksie wojskowym w Łowiczu ul. Kaliska 5 , 99 – 400 Łowicz
31 Wojskowy Oddział Gospodarczy
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00308844
- Zamawiający
- 31 Wojskowy Oddział Gospodarczy
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Łódzkie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-13
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-25
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 70 ZP 26 Specyfikacja Warunków Zamówienia.docx
- Ogłoszenie 70 ZP 26 ogłoszenie o zamówieniu z numerem.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: 31 Wojskowy Oddział Gospodarczy
- ROBOTY BUDOWLANE - KOTWIENIE ŚMIGŁOWCA AW-149
- Remont oświetlenia zewnętrznego , instalacji DOS, odcinka sieci wodociągowej oraz budynków magazynowych zlokalizowanych w kompleksach wojskowych w Łodzi , Reganach , Gałkówku i Kutnie
- Remonty ogrodzenia , nawierzchni utwardzonych , rozdzielni i budynków zlokalizowanych w kompleksach wojskowych w Zgierzu i Łodzi
- DOSTAWA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH I ARTYKUŁÓW METALOWYCH
- Remont przejazdu drogowo – kolejowego wojskowej bocznicy kolejowej nr 169 w 2+656,53 km w kompleksie wojskowym w Nowym Glinniku , 97 – 217 gm. Lubochnia