Postępowanie zakończone 2026-08-26
Remonty ogrodzenia , nawierzchni utwardzonych , rozdzielni i budynków zlokalizowanych w kompleksach wojskowych w Zgierzu i Łodzi
31 Wojskowy Oddział Gospodarczy
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00385518
- Zamawiający
- 31 Wojskowy Oddział Gospodarczy
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Zgierz, pow. zgierski, woj. łódzkie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-26
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-10
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar 86 ZP 26 zał nr 1 do SWZ kosztorys zerowy w ath.ATH
- Przedmiar 86 ZP 26 zał nr 1 do SWZ kosztorys zerowy w ath.pdf
- Przedmiar 86 ZP 26 zał nr 1 do SWZ przedmiar.pdf
- Przedmiar 86 ZP 26 zał nr 3 do SWZ kosztorys zerowy w ath.ATH
- Przedmiar 86 ZP 26 zał nr 3 do SWZ kosztorys zerowy w pdf.pdf
- Przedmiar 86 ZP 26 zał nr 3 do SWZ przedmiar.pdf
- Przedmiar 86 ZP 26 zał nr 5 do SWZ kosztorys zerowy w ath.ATH
- Przedmiar 86 ZP 26 zał nr 5 do SWZ przedmiar.pdf
- Przedmiar 86 ZP 26 zał nr 7 do SWZ kosztorys zerowy w ath.ATH
- Przedmiar 86 ZP 26 zał nr 7 do SWZ kosztorys zerowy w pdf.pdf
- Przedmiar 86 ZP 26 zał nr 7 do SWZ przedmiar.pdf
- Przedmiar 86 ZP 26 zał nr 9 do SWZ kosztorys zerowy w ath.ATH
- Przedmiar 86 ZP 26 zał nr 9 do SWZ kosztorys zerowy w ath.pdf
- Przedmiar 86 ZP 26 zał nr 9 do SWZ przedmiar.pdf
- SWZ 86 ZP 26 Specyfikacja Warunków Zamówienia.docx
- Wzór umowy 86 ZP 26 zał nr 22 do SWZ wzór umowy.docx
- Formularz 86 ZP 26 zał nr 11 do SWZ formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie 86 ZP 26 ogłoszenie o zamówieniu z numerem.pdf
- Inny 86 ZP 26 zał nr 10 do SWZ Specyfikacja Techniczna.docx
- Inny 86 ZP 26 zał nr 12 do SWZ brak podstaw do wykluczenia.docx
- Inny 86 ZP 26 zał nr 13 do SWZ spełnienie warunków.docx
- Inny 86 ZP 26 zał nr 14 do SWZ podmioty wspólnie ubiegajace sie o zamówienie.docx
- Inny 86 ZP 26 zał nr 15 do SWZ zobowiązanie podmiotu udostępniającego.docx
- Inny 86 ZP 26 zał nr 16 do SWZ grupa kapitałowa.docx
- Inny 86 ZP 26 zał nr 17 do SWZ wykaz robót.docx
- Inny 86 ZP 26 zał nr 18 do SWZ wykaz osób funkcyjnych.docx
- Inny 86 ZP 26 zał nr 19 do SWZ aktualizacja oświadczeń i dokumentów.docx
- Inny 86 ZP 26 zał nr 20 do SWZ wykaz pracowników.docx
- Inny 86 ZP 26 zał nr 21 do SWZ wykaz pojazdów.docx
- Inny 86 ZP 26 zał nr 2 do SWZ Specyfikacja Techniczna.docx
- Inny 86 ZP 26 zał nr 4 do SWZ Specyfikacja Techniczna.docx
- Inny 86 ZP 26 zał nr 5 do SWZ zerowy w pdf.pdf
- Inny 86 ZP 26 zał nr 6 do SWZ Specyfikacja Techniczna.docx
- Inny 86 ZP 26 zał nr 8 do SWZ Specyfikacja Techniczna.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: 31 Wojskowy Oddział Gospodarczy
- ROBOTY BUDOWLANE - KOTWIENIE ŚMIGŁOWCA AW-149
- Remont oświetlenia zewnętrznego , instalacji DOS, odcinka sieci wodociągowej oraz budynków magazynowych zlokalizowanych w kompleksach wojskowych w Łodzi , Reganach , Gałkówku i Kutnie
- DOSTAWA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH I ARTYKUŁÓW METALOWYCH
- Remont budynków nr 1,2,3 w latach 2026 r. – 2027 r. zlokalizowanych w kompleksie wojskowym w Łowiczu ul. Kaliska 5 , 99 – 400 Łowicz
- Remont przejazdu drogowo – kolejowego wojskowej bocznicy kolejowej nr 169 w 2+656,53 km w kompleksie wojskowym w Nowym Glinniku , 97 – 217 gm. Lubochnia