Postępowanie zakończone 2026-07-24
Modernizacja klatki schodowej w budynku A4 Wydziału Biotechnologii i Nauk o Żywności Politechniki Łódzkiej w formule zaprojektuj i wybuduj
Politechnika Łódzka
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00326817
- Zamawiający
- Politechnika Łódzka
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Łódzkie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-24
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-07
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt Załącznik nr A do SWZ - PFU/INWENTARYZACJA OPIS.pdf
- Projekt Załącznik nr A do SWZ - PFU/Prgram funkcjonalno-użytkowy.pdf
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 4 do SWZ - Wzór umowy.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Instrukcja Załącznik nr A do SWZ - PFU/Skrócona_instrukcja_obsługi_centrali_SSP_Esser8000_IQ8Control.pdf
- Instrukcja Załącznik nr A do SWZ - PFU/Skrócona_Instrukcja_Polon-3800_ reagowania_na_sygnały_centrali_(w_tym_tryb_„personel nieobecny”).pdf
- Inny Załącznik nr 2A do SWZ - Oswiadczenie Podmiotu trzeciego.docx
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Oswiadczenia Wykonawcy.docx
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ - Wykaz robot.docx
- Inny Załącznik nr 4 do Umowy - Oswiadczenie odbior czesciowy.docx
- Inny Załącznik nr 5 do Umowy - Oswiadczenie odbior końcowy.docx
- Inny Załącznik nr A do SWZ - PFU/Analiza bezpieczeństwa ppoż w budynku(A2; A3; A4)..pdf
- Inny Załącznik nr A do SWZ - PFU/I-01 RZUT PIWNICA.pdf
- Inny Załącznik nr A do SWZ - PFU/I-02 RZUT POZIOM 0.pdf
- Inny Załącznik nr A do SWZ - PFU/I-03 RZUT PIĘTRO 1.pdf
- Inny Załącznik nr A do SWZ - PFU/I-04 RZUT PIĘTRO 2.pdf
- Inny Załącznik nr A do SWZ - PFU/I-05 RZUT PIĘTRO 2,5.pdf
- Inny Załącznik nr A do SWZ - PFU/I-06 RZUT PIĘTRO 3.pdf
- Inny Załącznik nr A do SWZ - PFU/I-07 RZUT PIĘTRO 3,5.pdf
- Inny Załącznik nr A do SWZ - PFU/I-08 RZUT PODDASZE.pdf
- Inny Załącznik nr A do SWZ - PFU/I-09 RZUT DACHU.pdf
- Inny Załącznik nr A do SWZ - PFU/I-10 PRZEKRÓJ A-A.pdf
- Inny Załącznik nr A do SWZ - PFU/I-11 PRZEKRÓJ B-B.pdf
- Inny Załącznik nr A do SWZ - PFU/I-12 PRZEKRÓJ C-C.pdf
- Inny Załącznik nr A do SWZ - PFU/I-13 PRZEKRÓJ D-D.pdf
- Inny Załącznik nr A do SWZ - PFU/I-13 PRZEKRÓJ D-D.pdf
- Inny Załącznik nr A do SWZ - PFU/I-14 ELEWACJA PÓŁNOCNA.pdf
- Inny Załącznik nr A do SWZ - PFU/I-15 ELEWACJA POŁUDNIOWA.pdf
- Inny Załącznik nr A do SWZ - PFU/I-16 ELEWACJA ZACHODNIA.pdf
- Inny Załącznik nr A do SWZ - PFU/I-17 ELEWACJA WSCHODNIA.pdf
- Inny Załącznik nr A do SWZ - PFU/IIIp.bak
- Inny Załącznik nr A do SWZ - PFU/IIIp.dwg
- Inny Załącznik nr A do SWZ - PFU/IIp.bak
- Inny Załącznik nr A do SWZ - PFU/IIp.dwg
- Inny Załącznik nr A do SWZ - PFU/Ip.bak
- Inny Załącznik nr A do SWZ - PFU/Ip.dwg
- Inny Załącznik nr A do SWZ - PFU/Opis.pdf
- Inny Załącznik nr A do SWZ - PFU/Parter.bak
- Inny Załącznik nr A do SWZ - PFU/Parter.dwg
- Inny Załącznik nr A do SWZ - PFU/Piwnica.bak
- Inny Załącznik nr A do SWZ - PFU/Piwnica.dwg
- Inny Załącznik nr A do SWZ - PFU/plot.log
- Inny Załącznik nr A do SWZ - PFU/poddasze.bak
- Inny Załącznik nr A do SWZ - PFU/poddasze.dwg
- Inny Załącznik nr A do SWZ - PFU/poddasze.dwl2
- Inny Załącznik nr A do SWZ - PFU/RYSUNKI.pdf
- Inny Załącznik nr A do SWZ - PFU/Rzuty instalacji elektrycznej Sali gimnastycznej, korytarza wraz z zapleczem w budynku A4.pdf
- Inny Załącznik nr A do SWZ - PFU/Wykaz elementów SSP budynek a4.pdf
- Inny Załącznik nr A do SWZ - PFU/Zestawienie drzwi na klatce schodowej B budynku A4.xlsx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Politechnika Łódzka
- Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej, montaż konstrukcji wsporczej instalacji fotowoltaicznej oraz modernizacja stropodachu nad skrzydłem południowym budynku B7 WBAiIŚ Politechniki Łódzkiej
- Kompleksowy remont 2 lokali mieszkalnych nr 57 i 77 zlokalizowanych w Łodzi przy ul. Wierzbowej 38 w formule zaprojektuj i wybuduj
- „Remont pomieszczeń w budynku A22 wraz z montażem instalacji klimatyzacji oraz montażem regałów jezdnych w pomieszczeniach archiwum Politechniki Łódzkiej w formule zaprojektuj i wybuduj”
- Wykonanie modernizacji obiektu szczeliny przeciwlotniczej na terenie Politechniki Łódzkiej w formule zaprojektuj i wybuduj
- Remont pomieszczeń Wydziałowej Rady Studentów w budynku A12 Politechniki Łódzkiej