Postępowanie zakończone 2026-07-21
„Remont południowej części dachu wraz z montażem instalacji PV na dachu budynku A22 – Wydziału Mechanicznego Politechniki Łódzkiej w formule zaprojektuj i wybuduj”
Politechnika Łódzka
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00318397
- Zamawiający
- Politechnika Łódzka
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Łódzkie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-21
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-02
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt Załącznik nr A do SWZ_PFU/Zadanie 1/PFU_A22 REMONT DACHU_zadanie 1.pdf
- Projekt Załącznik nr A do SWZ_PFU/Zadanie 2/PFU A22 dla zadania 2.pdf
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 4 do SWZ_Wzór_umowy.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ_Formularz Ofertowy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 2A do SWZ_Oświadczenie Podmiotu Trzeciego.docx
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ_Oswiadczenie Wykonawcy.docx
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ_Wykaz robót.docx
- Inny Załącznik nr 4 do Umowy_Oswiadczenie odbior czesciowy.docx
- Inny Załącznik nr 5 do Umowy_Oswiadczenie odbior_końcowy.docx
- Inny Załącznik nr A do SWZ_PFU/Zadanie 2/Ekspertyza techniczna_dotycząca stropodachu - załącznik nr 1.pdf
- Inny Załącznik nr A do SWZ_PFU/Zadanie 2/Załącznik 2 - schemat rozdzielnicy RGnn WMPd(A-22).dwg
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Politechnika Łódzka
- Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej, montaż konstrukcji wsporczej instalacji fotowoltaicznej oraz modernizacja stropodachu nad skrzydłem południowym budynku B7 WBAiIŚ Politechniki Łódzkiej
- Kompleksowy remont 2 lokali mieszkalnych nr 57 i 77 zlokalizowanych w Łodzi przy ul. Wierzbowej 38 w formule zaprojektuj i wybuduj
- „Remont pomieszczeń w budynku A22 wraz z montażem instalacji klimatyzacji oraz montażem regałów jezdnych w pomieszczeniach archiwum Politechniki Łódzkiej w formule zaprojektuj i wybuduj”
- Wykonanie modernizacji obiektu szczeliny przeciwlotniczej na terenie Politechniki Łódzkiej w formule zaprojektuj i wybuduj
- Remont pomieszczeń Wydziałowej Rady Studentów w budynku A12 Politechniki Łódzkiej