Postępowanie zakończone 2026-07-16
„Remont pomieszczeń w budynku A22 wraz z montażem instalacji klimatyzacji oraz montażem regałów jezdnych w pomieszczeniach archiwum Politechniki Łódzkiej w formule zaprojektuj i wybuduj”
Politechnika Łódzka
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00314908
- Zamawiający
- Politechnika Łódzka
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Łódzkie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-16
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-30
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt załącznik nr A do SWZ_PFU/PFU_A22 10.06.2026.pdf
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 4 do SWZ - Wzór umowy.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ_Formularz Ofertowy.docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 2A do SWZ_Oświadczenie Podmiotu Trzeciego.docx
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ_Oswiadczenie Wykonawcy.docx
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ_Wykaz robót.docx
- Inny Załącznik nr 4 do Umowy_Oswiadczenie odbior czesciowy.docx
- Inny Załącznik nr 5 do Umowy_Oswiadczenie odbior_końcowy.docx
- Inny załącznik nr A do SWZ_PFU/EKSPERTYZA TECHNICZNA/Tabela równoważności do Ekspertyzy tech..pdf
- Inny załącznik nr A do SWZ_PFU/EKSPERTYZA TECHNICZNA/Załącznik nr 11 - Ekspertyza techniczna.pdf
- Inny załącznik nr A do SWZ_PFU/ZAŁĄCZNIKI DO PFU/Thumbs.db
- Inny załącznik nr A do SWZ_PFU/ZAŁĄCZNIKI DO PFU/Załącznik nr 10 - Klimatyzacja piętro I.pdf
- Inny załącznik nr A do SWZ_PFU/ZAŁĄCZNIKI DO PFU/Załącznik nr 11 - Ekspertyza techniczna.pdf
- Inny załącznik nr A do SWZ_PFU/ZAŁĄCZNIKI DO PFU/Załącznik nr 1 - Wyburzenia parter.pdf
- Inny załącznik nr A do SWZ_PFU/ZAŁĄCZNIKI DO PFU/Załącznik nr 2 - Wyburzenia piętro II.pdf
- Inny załącznik nr A do SWZ_PFU/ZAŁĄCZNIKI DO PFU/Załącznik nr 3 - Wyburzenia piętro III.pdf
- Inny załącznik nr A do SWZ_PFU/ZAŁĄCZNIKI DO PFU/Załącznik nr 4 - Wyburzenia piętro IV.pdf
- Inny załącznik nr A do SWZ_PFU/ZAŁĄCZNIKI DO PFU/Załącznik nr 5 - Aranżacja piwnica.pdf
- Inny załącznik nr A do SWZ_PFU/ZAŁĄCZNIKI DO PFU/Załącznik nr 6 - Aranżacja parter.pdf
- Inny załącznik nr A do SWZ_PFU/ZAŁĄCZNIKI DO PFU/Załącznik nr 7 - Aranżacja piętro II.pdf
- Inny załącznik nr A do SWZ_PFU/ZAŁĄCZNIKI DO PFU/Załącznik nr 8 - Aranżacja piętro III.pdf
- Inny załącznik nr A do SWZ_PFU/ZAŁĄCZNIKI DO PFU/Załącznik nr 9 - Aranżacja piętro IV.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Politechnika Łódzka
- Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej, montaż konstrukcji wsporczej instalacji fotowoltaicznej oraz modernizacja stropodachu nad skrzydłem południowym budynku B7 WBAiIŚ Politechniki Łódzkiej
- Kompleksowy remont 2 lokali mieszkalnych nr 57 i 77 zlokalizowanych w Łodzi przy ul. Wierzbowej 38 w formule zaprojektuj i wybuduj
- „Remont pomieszczeń w budynku A22 wraz z montażem instalacji klimatyzacji oraz montażem regałów jezdnych w pomieszczeniach archiwum Politechniki Łódzkiej w formule zaprojektuj i wybuduj”
- Wykonanie modernizacji obiektu szczeliny przeciwlotniczej na terenie Politechniki Łódzkiej w formule zaprojektuj i wybuduj
- Remont pomieszczeń Wydziałowej Rady Studentów w budynku A12 Politechniki Łódzkiej