Postępowanie zakończone 2026-07-14
„Remont wybranych pomieszczeń biurowych w budynku A12 Politechniki Łódzkiej
Politechnika Łódzka
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00312724
- Zamawiający
- Politechnika Łódzka
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Łódzkie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-14
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-29
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Projekt/5__P_Przedmiary/cz.A__P_Architektura z konstrukcją/edyt/P_cz.A_przedmiary.ath
- Przedmiar Projekt/5__P_Przedmiary/cz.A__P_Architektura z konstrukcją/pdf/P_cz.A_przedmiary.pdf
- Przedmiar Projekt/5__P_Przedmiary/cz.B__P_Instalacje Sanitarne/edyt/Politechnika Łódzka_A12_ IS_Przedmiary.ath
- Przedmiar Projekt/5__P_Przedmiary/cz.B__P_Instalacje Sanitarne/pdf/Politechnika Łódzka_A12_ IS_Przedmiary.pdf
- Przedmiar Projekt/5__P_Przedmiary/cz.C__Instalacje Elektryczne i Teletechniczne/edyt/IE_ADM_A12_PŁ_PW_Kosztorys_Nakladczy.ath
- Przedmiar Projekt/5__P_Przedmiary/cz.C__Instalacje Elektryczne i Teletechniczne/edyt/IE_ADM_A12_PŁ_PW_ Przedmiar.prdx
- Przedmiar Projekt/5__P_Przedmiary/cz.C__Instalacje Elektryczne i Teletechniczne/pdf/IE_ADM_A12_PŁ_PW_Kosztorys_Nakladczy.pdf
- Przedmiar Projekt/5__P_Przedmiary/cz.C__Instalacje Elektryczne i Teletechniczne/pdf/IE_ADM_A12_PŁ_PW_ Przedmiar.pdf
- Projekt Projekt/1__cz.1_ Architektura/pdf/1.1_1.2_PŁ_A12_Opis_Remont i aranżacja wnętrz.pdf
- Projekt Projekt/1__cz.1_ Architektura/pdf/1.3_PŁ_A12_Rysunki_Remont i aranżacja wnętrz.pdf
- Projekt Projekt/2__cz.2_Instalacje Sanitarne/pdf/POLITECHNIKA ŁÓDZKA_IS1- A3.pdf
- Projekt Projekt/2__cz.2_Instalacje Sanitarne/pdf/POLITECHNIKA ŁÓDZKA_IS2 - A3.pdf
- Projekt Projekt/2__cz.2_Instalacje Sanitarne/pdf/POLITECHNIKA ŁÓDZKA_IS3 - A3.pdf
- Projekt Projekt/2__cz.2_Instalacje Sanitarne/pdf/POLITECHNIKA ŁÓDZKA_IS4 - A3.pdf
- Projekt Projekt/2__cz.2_Instalacje Sanitarne/pdf/POLITECHNIKA ŁÓDZKA_IS5- A3.pdf
- Projekt Projekt/2__cz.2_Instalacje Sanitarne/pdf/POLITECHNIKA ŁÓDZKA_Str tyt.pdf
- Projekt Projekt/3__cz.3_Instalacje Elektryczne/PROJEKT/3-IE_Strona tytułowa.pdf
- Projekt Projekt/3__cz.3_Instalacje Elektryczne/PROJEKT/IE_ADM_A12_PŁ_Projekt.pdf
- Projekt Projekt/6__S_Specyfikacje/cz.B__S_Instalacje Sanitarne/pdf/S_cz.B_is_Specyfikacja.pdf
- Projekt Projekt/PŁ_Główna_Karta tytułowa.pdf
- STWiOR Projekt/6__S_Specyfikacje/cz.A__S_Architektura z konstrukcją/pdf/STB 1.1._rozbiórki i wyburzenia.pdf
- STWiOR Projekt/6__S_Specyfikacje/cz.A__S_Architektura z konstrukcją/pdf/STB 2.1._podłoża pod posadzkami.pdf
- STWiOR Projekt/6__S_Specyfikacje/cz.A__S_Architektura z konstrukcją/pdf/STB 2.2._posadzki.pdf
- STWiOR Projekt/6__S_Specyfikacje/cz.A__S_Architektura z konstrukcją/pdf/STB 3.3._okładziny ścienne.pdf
- STWiOR Projekt/6__S_Specyfikacje/cz.A__S_Architektura z konstrukcją/pdf/STB 3.4._roboty malarskie.pdf
- STWiOR Projekt/6__S_Specyfikacje/cz.A__S_Architektura z konstrukcją/pdf/STB 8.1._roboty ślusarskie.pdf
- STWiOR Projekt/6__S_Specyfikacje/cz.A__S_Architektura z konstrukcją/pdf/STB 8.2._instalowanie drzwi i okien.pdf
- STWiOR Projekt/6__S_Specyfikacje/cz.A__S_Architektura z konstrukcją/pdf/STB 8.3._wyposażenie.pdf
- STWiOR Projekt/6__S_Specyfikacje/cz.C__S_Instalacje Elektryczne i Teletechniczne/pdf/IE_ADM_A12_PŁ_PW_STWOR.pdf
- SWZ SWZ W2D.262.3.2026.TP.docx
- Wzór umowy Załącznik nr 5 Istotne postanowienia umowy.docx
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Projekt/1__cz.1_ Architektura/pdf/1.4_PŁ_A12_Wizualizacje_Remont i aranżacja wnętrz.pdf
- Inny Projekt/1__cz.1_ Architektura/pdf/1.5_Z1_PŁ_A12_Dokumentacja_Fotograficzna.pdf
- Inny Projekt/1__cz.1_ Architektura/pdf/1.5_Z2_PŁ_A12_Zestawienie wyposażenia Ruchomego.pdf
- Inny Projekt/1__cz.1_ Architektura/pdf/1.5_Z3_PŁ_A12_Zestawienie wyposażenia Stałego.pdf
- Inny Projekt/1__cz.1_ Architektura/pdf/1.5_Z4_PŁ_A12_Zestawienie Oświetlenia.pdf
- Inny Projekt/1__cz.1_ Architektura/pdf/1.5_Z5_PŁ_A12_Zestawienie Zabudowa Meblowa i Wyposażenie.pdf
- Inny Projekt/1__cz.1_ Architektura/pdf/1.5_Z6_PŁ_A12_Informacja_BIOZ.pdf
- Inny Projekt/2__cz.2_Instalacje Sanitarne/pdf/POLITECHNIKA ŁÓDZKA_OPIS.pdf
- Inny Projekt/3__cz.3_Instalacje Elektryczne/BIOZ/IE_ADM_A12_PŁ_PW_Informacja_BIOZ.pdf
- Inny Projekt/3__cz.3_Instalacje Elektryczne/OSWIETLENIE/IE_ADM_A12_PŁ_Oprawy AQForm - zestawienie.pdf
- Inny Projekt/3__cz.3_Instalacje Elektryczne/OSWIETLENIE/IE_ADM_A12_PŁ_Oprawy AVEX - zestawienie.pdf
- Inny Projekt/3__cz.3_Instalacje Elektryczne/OSWIETLENIE/IE_ADM_A12_PŁ_Oprawy TM Technologie - zestawienie.pdf
- Inny Projekt/3__cz.3_Instalacje Elektryczne/OSWIETLENIE/IE_ADM_A12_PŁ_Raport_oswietlenia.pdf
- Inny Projekt/3__cz.3_Instalacje Elektryczne/PROJEKT/IE_ADM_A12_PŁ - rzuty - E01.pdf
- Inny Projekt/3__cz.3_Instalacje Elektryczne/PROJEKT/IE_ADM_A12_PŁ - rzuty - E02.pdf
- Inny Projekt/3__cz.3_Instalacje Elektryczne/PROJEKT/IE_ADM_A12_PŁ - rzuty - E03.pdf
- Inny Projekt/3__cz.3_Instalacje Elektryczne/PROJEKT/IE_ADM_A12_PŁ - rzuty - E04.pdf
- Inny Projekt/3__cz.3_Instalacje Elektryczne/PROJEKT/IE_ADM_A12_PŁ - rzuty - E05.pdf
- Inny Projekt/3__cz.3_Instalacje Elektryczne/PROJEKT/IE_ADM_A12_PŁ - schematy - E06.pdf
- Inny Projekt/3__cz.3_Instalacje Elektryczne/PROJEKT/IE_ADM_A12_PŁ - schematy - E07.pdf
- Inny Projekt/3__cz.3_Instalacje Elektryczne/PROJEKT/IE_ADM_A12_PŁ - schematy - E08.pdf
- Inny Projekt/3__cz.3_Instalacje Elektryczne/PROJEKT/IE_ADM_A12_PŁ - schematy - E09.pdf
- Inny Projekt/3__cz.3_Instalacje Elektryczne/PROJEKT/IE_ADM_A12_PŁ - schematy - E10.pdf
- Inny Projekt/3__cz.3_Instalacje Elektryczne/UPRAWNIENIA_BUDOWLANE/Izba_2026 - Gieszcz_Mariusz.pdf
- Inny Projekt/3__cz.3_Instalacje Elektryczne/UPRAWNIENIA_BUDOWLANE/Izba_2026 - Piontkowski_Marcin .pdf
- Inny Projekt/3__cz.3_Instalacje Elektryczne/UPRAWNIENIA_BUDOWLANE/Uprawnienia_budowlane - Gieszcz_Mariusz.pdf
- Inny Projekt/3__cz.3_Instalacje Elektryczne/UPRAWNIENIA_BUDOWLANE/Uprawnienia_budowlane - Piontkowski_Marcin .pdf
- Inny Projekt/5__P_Przedmiary/cz.A__P_Architektura z konstrukcją/edyt/P_cz.A_arch_konst.docx
- Inny Projekt/5__P_Przedmiary/cz.A__P_Architektura z konstrukcją/pdf/P_cz.A_arch_konst.pdf
- Inny Projekt/5__P_Przedmiary/cz.B__P_Instalacje Sanitarne/edyt/P_cz.B_is.docx
- Inny Projekt/5__P_Przedmiary/cz.B__P_Instalacje Sanitarne/pdf/P_cz.B_is.pdf
- Inny Projekt/6__S_Specyfikacje/cz.A__S_Architektura z konstrukcją/pdf/S_cz.A_arch_konst.pdf
- Inny Projekt/6__S_Specyfikacje/cz.A__S_Architektura z konstrukcją/pdf/STB 0.0._wym_ogólne.pdf
- Inny Projekt/6__S_Specyfikacje/cz.B__S_Instalacje Sanitarne/pdf/S_cz.B_is_str_tytuł.pdf
- Inny Projekt/6__S_Specyfikacje/cz.C__S_Instalacje Elektryczne i Teletechniczne/pdf/S_cz.C_ie.pdf
- Inny Projekt/6__S_Specyfikacje/S_karta tytułowa.pdf
- Inny Załącznik nr 2a do SWZ - oświadczenie podmiotu trzeciego.docx
- Inny Załącznik nr 2b do SWZ - oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się.docx
- Inny Załącznik nr 2c do SWZ - zobowiązanie podmiotu trzeciego.docx
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - oświadczenie Wykonawcy.docx
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ - wykaz robót.docx
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - wykaz osób.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Politechnika Łódzka
- Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej, montaż konstrukcji wsporczej instalacji fotowoltaicznej oraz modernizacja stropodachu nad skrzydłem południowym budynku B7 WBAiIŚ Politechniki Łódzkiej
- Kompleksowy remont 2 lokali mieszkalnych nr 57 i 77 zlokalizowanych w Łodzi przy ul. Wierzbowej 38 w formule zaprojektuj i wybuduj
- „Remont pomieszczeń w budynku A22 wraz z montażem instalacji klimatyzacji oraz montażem regałów jezdnych w pomieszczeniach archiwum Politechniki Łódzkiej w formule zaprojektuj i wybuduj”
- Wykonanie modernizacji obiektu szczeliny przeciwlotniczej na terenie Politechniki Łódzkiej w formule zaprojektuj i wybuduj
- Remont pomieszczeń Wydziałowej Rady Studentów w budynku A12 Politechniki Łódzkiej