Postępowanie zakończone 2026-06-25
REMONT WYBRANYCH POMIESZCZEŃ KATEDRY AUTOMATYKI BIOMECHANIKI I MECHATRONIKI (WYDZIAŁ MECHANICZNY PŁ/BUDYNEK A22B/ANTRESOLA) W SYSTEMIE ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ.
Politechnika Łódzka
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00281180
- Zamawiający
- Politechnika Łódzka
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Łódzkie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-25
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-09
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt Załącznik nr 1.1 do SWZ - PFU.pdf
- SWZ SWZ (W1-ZP-15-RB-2026)-sig.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 5 do SWZ - wzór umowy.docx
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ- Formularz ofertowy.doc
- Ogłoszenie BZP - ogłoszenie o zamówieniu (ZP-15-RB).pdf
- Inny Załącznik nr 2.1 do SWZ - Oświadczenie art. 7 ust. 1.doc
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ- Oświadczenia Wykonawcy.doc
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu trzeciego.docx
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie 117 ust. 4 PZP.doc
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Politechnika Łódzka
- Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej, montaż konstrukcji wsporczej instalacji fotowoltaicznej oraz modernizacja stropodachu nad skrzydłem południowym budynku B7 WBAiIŚ Politechniki Łódzkiej
- Kompleksowy remont 2 lokali mieszkalnych nr 57 i 77 zlokalizowanych w Łodzi przy ul. Wierzbowej 38 w formule zaprojektuj i wybuduj
- „Remont pomieszczeń w budynku A22 wraz z montażem instalacji klimatyzacji oraz montażem regałów jezdnych w pomieszczeniach archiwum Politechniki Łódzkiej w formule zaprojektuj i wybuduj”
- Wykonanie modernizacji obiektu szczeliny przeciwlotniczej na terenie Politechniki Łódzkiej w formule zaprojektuj i wybuduj
- Remont pomieszczeń Wydziałowej Rady Studentów w budynku A12 Politechniki Łódzkiej