Postępowanie zakończone 2026-06-18
„Wykonanie modernizacji dachu budynku B9 Politechniki Łódzkiej”
Politechnika Łódzka
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00271994
- Zamawiający
- Politechnika Łódzka
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Łódzkie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-18
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-02
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Dokumentacja projektowa/Załączniki do OPZ DACH B9/Zał. 3 - Przedmiar robót PAB remontu dachu.pdf
- Przedmiar Dokumentacja projektowa/Załączniki do OPZ DACH B9/Zał. 7 - Przedmiar robót PW wymiany okien dachowych i obróbek.pdf
- SWZ Dokumentacja projektowa/OPZ DACH B9.pdf
- SWZ Dokumentacja projektowa/Załączniki do OPZ DACH B9/Zał. 1 - Pozwolenie na roboty B9.pdf
- SWZ Dokumentacja projektowa/Załączniki do OPZ DACH B9/Zał. 2 - PAB remontu dachu PŁ B9.pdf
- SWZ Dokumentacja projektowa/Załączniki do OPZ DACH B9/Zał. 4 - Tabela równoważności do PAB remontu dachu.pdf
- SWZ Dokumentacja projektowa/Załączniki do OPZ DACH B9/Zał. 5 - STWIORB do PAB remontu dachu.pdf
- SWZ Dokumentacja projektowa/Załączniki do OPZ DACH B9/Zał. 6 - PW wymiany okien dachowych i obróbek PŁ-B9.pdf
- SWZ Dokumentacja projektowa/Załączniki do OPZ DACH B9/Zał. 8 - STWIORB do PW wymiany okien dachowych i obróbek.pdf
- SWZ Dokumentacja projektowa/Załączniki do OPZ DACH B9/Zał. 9 - Zaktualizowany detal sposobu zmiany nachylenia połaci dachu.pdf
- SWZ SWZ.pdf
- SWZ Załącznik nr 2A do SWZ_Oświadczenie Podmiotu Trzeciego.docx
- SWZ Załącznik nr 2 do SWZ_Oswiadczenie Wykonawcy.docx
- SWZ Załącznik nr 3 do SWZ_Wykaz robót.docx
- Wzór umowy Załącznik nr 4 do SWZ - Wzór umowy.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ_Formularz Ofertowy.docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 4 do Umowy_Oswiadczenie odbior czesciowy.docx
- Inny Załącznik nr 5 do Umowy_Oswiadczenie odbior_końcowy.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Politechnika Łódzka
- Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej, montaż konstrukcji wsporczej instalacji fotowoltaicznej oraz modernizacja stropodachu nad skrzydłem południowym budynku B7 WBAiIŚ Politechniki Łódzkiej
- Kompleksowy remont 2 lokali mieszkalnych nr 57 i 77 zlokalizowanych w Łodzi przy ul. Wierzbowej 38 w formule zaprojektuj i wybuduj
- „Remont pomieszczeń w budynku A22 wraz z montażem instalacji klimatyzacji oraz montażem regałów jezdnych w pomieszczeniach archiwum Politechniki Łódzkiej w formule zaprojektuj i wybuduj”
- Wykonanie modernizacji obiektu szczeliny przeciwlotniczej na terenie Politechniki Łódzkiej w formule zaprojektuj i wybuduj
- Remont pomieszczeń Wydziałowej Rady Studentów w budynku A12 Politechniki Łódzkiej