Postępowanie zakończone
Budowa dojścia i dojazdu do Parku Zawilcowa przy ul. Ignacego Daszyńskiego w Lublinie.
Zarząd Inwestycji Miejskich w Lublinie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00244564
- Zamawiający
- Zarząd Inwestycji Miejskich w Lublinie
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Lubelskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- —
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-14
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Ogłoszenie 2026.04.14 - zmiana ogłoszenia o zamówieniu.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf
- Inny (2026.04.01) - odpowiedzi na pytania.pdf
- Inny 2026.04.14 - zmiana terminów składania i otwarcia ofert.pdf
- Inny (2026.04.17) - odpowiedzi na pytania.pdf
- Inny (2026.04.23) - informacja z otwarcia ofert.pdf
- Inny (2026.05.06) - informacja o wyniku postępowania.pdf
- Inny zał nr 1-6 do SWZ.zip
- Inny zał. nr 5 do SWZ - wykaz robót i wykaz osób.odt
- Inny zał. nr 5 do SWZ - wykaz robót i wykaz osób.pdf
- Projekt zał nr 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/Projekt Techniczny - Usunięcie kolizji oswietlenia drogowego.pdf
- STWiOR zał nr 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/STWiORB_branza_drogowa/D-01.01.01 Odtworzenie trasy i punktów wysokościowych.pdf
- STWiOR zał nr 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/STWiORB_branza_drogowa/D-01.02.01 Usunięcie drzew i krzewów.pdf
- STWiOR zał nr 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/STWiORB_branza_drogowa/D-01.02.04 Rozbiórka elementów dróg, ogrodzeń.pdf
- STWiOR zał nr 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/STWiORB_branza_drogowa/D-02.00.01 Roboty ziemne Wymagania ogólne.pdf
- STWiOR zał nr 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/STWiORB_branza_drogowa/D-02.01.01 Roboty ziemne Wykonanie wykopów.pdf
- STWiOR zał nr 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/STWiORB_branza_drogowa/D-02.03.01 Roboty ziemne Wykonanie nasypów.pdf
- STWiOR zał nr 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/STWiORB_branza_drogowa/D-04.01.01 Koryto wraz z profilowaniem i zag.pdf
- STWiOR zał nr 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/STWiORB_branza_drogowa/D-04.03.01 Oczyszczenie i skropienie warstw konstruk.pdf
- STWiOR zał nr 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/STWiORB_branza_drogowa/D-04.04.02 Podbudowa pomocnicza i zasadnicza z miesz.pdf
- STWiOR zał nr 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/STWiORB_branza_drogowa/D-04.05.01 Podbudowa i warstwa mrozoochronna z miesz.pdf
- STWiOR zał nr 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/STWiORB_branza_drogowa/D-05.03.05A Warstwa wiążąca.pdf
- STWiOR zał nr 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/STWiORB_branza_drogowa/D-05.03.05B Warstwa ścieralna.pdf
- STWiOR zał nr 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/STWiORB_branza_drogowa/D-05.03.23 Nawierzchnia z kostki brukowej betonowej.pdf
- STWiOR zał nr 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/STWiORB_branza_drogowa/D-07.01.01 Oznakowanie poziome.pdf
- STWiOR zał nr 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/STWiORB_branza_drogowa/D-07.02.01 Oznakowanie pionowe.pdf
- STWiOR zał nr 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/STWiORB_branza_drogowa/D-08.01.01 Krawężniki betonowe.pdf
- STWiOR zał nr 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/STWiORB_branza_drogowa/D-08.03.01 Betonowe obrzeża chodnikowe.pdf
- STWiOR zał nr 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/STWiORB_branza_drogowa/D-M-00.00.00 Wymagania ogólne.pdf
- STWiOR zał nr 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/STWiORB branża elektryczna.pdf
- Wzór umowy zał nr 1-6 do SWZ/zał. nr 6 do SWZ - wzór umowy.pdf
- Formularz zał nr 1-6 do SWZ/zał. nr 4 do SWZ - formularz ofertowy i zał. do oferty.odt
- Formularz zał nr 1-6 do SWZ/zał. nr 4 do SWZ - formularz ofertowy i zał. do oferty.pdf
- Inny zał nr 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/Decyzja_nr_685_25.pdf
- Inny zał nr 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/Inwentaryzacja_zieleni.pdf
- Inny zał nr 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/Projekt Techniczny - Usunięcie kolizji SN.pdf
- Inny zał nr 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/Projekt Wykonawczy - Usunięcie kolizji oswietlenia drogowego.pdf
- Inny zał nr 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/Projekt Wykonawczy - Usunięcie kolizji SN.pdf
- Inny zał nr 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/PT_branza_drogowa.pdf
- Inny zał nr 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/PW_branza_drogowa.pdf
- Inny zał nr 1-6 do SWZ/zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja/PZT_PAB_skan.pdf
- Inny zał nr 1-6 do SWZ/zał. nr 2a do SWZ - wzór ośw. 125.1 - podmiot trzeci.odt
- Inny zał nr 1-6 do SWZ/zał. nr 2a do SWZ - wzór ośw. 125.1 - podmiot trzeci.pdf
- Inny zał nr 1-6 do SWZ/zał. nr 2 do SWZ - wzór ośw. 125.1.odt
- Inny zał nr 1-6 do SWZ/zał. nr 2 do SWZ - wzór ośw. 125.1.pdf
- Inny zał nr 1-6 do SWZ/zał. nr 3 do SWZ - wzór ośw. wykonawców składającyh ofertę wspólną.odt
- Inny zał nr 1-6 do SWZ/zał. nr 3 do SWZ - wzór ośw. wykonawców składającyh ofertę wspólną.pdf
- Inny zał nr 1-6 do SWZ/zał. nr 5 do SWZ - wykaz robót i wykaz osób.odt
- Inny zał nr 1-6 do SWZ/zał. nr 5 do SWZ - wykaz robót i wykaz osób.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP