Postępowanie zakończone
Przebudowa Szkoły Podstawowej Nr 29 im. Adama Mickiewicza przy ul. Wajdeloty 1 w Lublinie, w zakresie dostosowania do przepisów przeciwpożarowych
Zarząd Inwestycji Miejskich w Lublinie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00239208
- Zamawiający
- Zarząd Inwestycji Miejskich w Lublinie
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Lubelskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- —
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-12
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf
- Inny 2026.04.14 - odpowiedzi na pytania.pdf
- Inny 2026.04.23 - zmiana terminów składania i otwarcia ofert.pdf
- Inny 2026.04.28 - odpowiedzi na pytania.pdf
- Inny 2026.04.30 - informacja z otwarcia ofert.pdf
- Inny 2026.05.04 - informacja o unieważnieniu postępowania.pdf
- Inny Rys. nr A.09 - Przekrój S3.pdf
- Inny Rysunki - inwentaryzacja.zip
- Inny SP_29_ERRATA_A.01_24.04.2026.pdf
- Inny Załączniki do SWZ.7z
- Projekt Załączniki do SWZ/zał. nr 1 - dokumentacja/02 Projekt Techniczny Instalacje Elektryczne.pdf
- STWiOR Załączniki do SWZ/zał. nr 1 - dokumentacja/04 STWIOR Architektura Konstrukcja.pdf
- STWiOR Załączniki do SWZ/zał. nr 1 - dokumentacja/04 STWIOR Instalacje Elektryczne.pdf
- STWiOR Załączniki do SWZ/zał. nr 1 - dokumentacja/04 STWIOR Instalacje Sanitarne.pdf
- Wzór umowy Załączniki do SWZ/zał. nr 6 do SWZ - wzór umowy.pdf
- Formularz Załączniki do SWZ/zał. nr 4 do SWZ - formularz ofertowy i zał. do oferty.odt
- Formularz Załączniki do SWZ/zał. nr 4 do SWZ - formularz ofertowy i zał. do oferty.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/zał. nr 1 - dokumentacja/01 Projekt Architektoniczno-Budowlany.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/zał. nr 1 - dokumentacja/02 Projekt Techniczny Instalacje Sanitarne.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/zał. nr 1 - dokumentacja/02 Projekt Techniczny Konstrukcja.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/zał. nr 1 - dokumentacja/03 Projekt Wykonawczy Architektura.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/zał. nr 1 - dokumentacja/03 Projekt Wykonawczy Instalacje Sanitarne.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/zał. nr 1 - dokumentacja/03 Projekt Wykonawczy Konstrukcja.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/zał. nr 2a do SWZ - wzór ośw. 125.1 - podmiot trzeci.odt
- Inny Załączniki do SWZ/zał. nr 2a do SWZ - wzór ośw. 125.1 - podmiot trzeci.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/zał. nr 2 do SWZ - wzór ośw. 125.1.odt
- Inny Załączniki do SWZ/zał. nr 2 do SWZ - wzór ośw. 125.1.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/zał. nr 3 do SWZ - wzór ośw. wykonawców składającyh ofertę wspólną.odt
- Inny Załączniki do SWZ/zał. nr 3 do SWZ - wzór ośw. wykonawców składającyh ofertę wspólną.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/zał. nr 5 do SWZ - wykaz robót i wykaz osób.odt
- Inny Załączniki do SWZ/zał. nr 5 do SWZ - wykaz robót i wykaz osób.pdf
- Inny Rysunki - inwentaryzacja/SP_29_I.1_Rzut_piwnic.pdf
- Inny Rysunki - inwentaryzacja/SP_29_I.2_Rzut_parteru.pdf
- Inny Rysunki - inwentaryzacja/SP_29_I.3_Rzut_pietra.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP