Postępowanie zakończone 2026-05-29
Wymiana nawierzchni na boisku wielofunkcyjnym przy Szkole Podstawowej nr 47 w Lublinie przy ul. Zdrowej 1
Zarząd Inwestycji Miejskich w Lublinie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00244621
- Zamawiający
- Zarząd Inwestycji Miejskich w Lublinie
- Główny kod CPV
- 45212200-8 — Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów
- Miejsce wykonania robót
- Lubelskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-05-29
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-14
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf
- Inny 2026.05.21 - odpowiedzi na pytania.pdf
- Inny 2026.05.25 - odpowiedzi na pytania.pdf
- Inny 2026.05.26 - odpowiedzi na pytania, zmiana treści SWZ, zmiana terminów składania i otwarcia ofert.pdf
- Inny 2026.06.02 - informacja z otwarcia ofert.pdf
- Inny zał. nr 1 - 6 do SWZ.7z
- STWiOR zał. nr 1 - 6 do SWZ/zał. nr 1 do swz - dokumentacja techniczna/STWIOR - wymiana nawierzchni boiska SP 47 w Lublinie , ul. Zdrowa 1.pdf
- Wzór umowy zał. nr 1 - 6 do SWZ/Zał. nr 6 do SWZ - wzór umowy.pdf
- Formularz zał. nr 1 - 6 do SWZ/zał. nr 4 do SWZ - formularz ofertowy i zał. do oferty.odt
- Formularz zał. nr 1 - 6 do SWZ/zał. nr 4 do SWZ - formularz ofertowy i zał. do oferty.pdf
- Inny zał. nr 1 - 6 do SWZ/zał. nr 1 do swz - dokumentacja techniczna/PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU - wymiana nawierzchni boiska SP 47 w Lublinie , ul. Zdrowa 1.pdf
- Inny zał. nr 1 - 6 do SWZ/zał. nr 2a do SWZ - wzór ośw. 125.1 - podmiot trzeci.odt
- Inny zał. nr 1 - 6 do SWZ/zał. nr 2a do SWZ - wzór ośw. 125.1 - podmiot trzeci.pdf
- Inny zał. nr 1 - 6 do SWZ/zał. nr 2 do SWZ - wzór ośw. 125.1.odt
- Inny zał. nr 1 - 6 do SWZ/zał. nr 2 do SWZ - wzór ośw. 125.1.pdf
- Inny zał. nr 1 - 6 do SWZ/zał. nr 3 do SWZ - wzór ośw. wykonawców składającyh ofertę wspólną.odt
- Inny zał. nr 1 - 6 do SWZ/zał. nr 3 do SWZ - wzór ośw. wykonawców składającyh ofertę wspólną.pdf
- Inny zał. nr 1 - 6 do SWZ/zał. nr 5 do SWZ - wykaz robót i wykaz osób.odt
- Inny zał. nr 1 - 6 do SWZ/zał. nr 5 do SWZ - wykaz robót i wykaz osób.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP