Postępowanie zakończone 2026-08-07
Budowa miejsc postojowych przy drodze powiatowej nr 1539 L w miejscowości Lisów
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W LUBARTOWIE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00357424
- Zamawiający
- ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W LUBARTOWIE
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Lisów, pow. lubartowski, woj. lubelskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-07
- Termin realizacji
- 2 miesiące od dnia zawarcia umowy
- Data publikacji
- 2026-07-23
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Przedmiar Robót Wielobranżowy.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 2 - Kosztorys Ofertowy Wielobranżowy.pdf
- Projekt PROJEKT BUDOWLANY/Projekt Zagospodarowania Terenu Wielobranżowy.pdf
- Projekt PROJEKT BUDOWLANY/TOM I_Branża drogowa.pdf
- Projekt PROJEKT BUDOWLANY/TOM II_Branża teletechniczna.pdf
- Projekt PROJEKT TECHNICZNY_WYKONAWCZY/TOM I_Branża drogowa.pdf
- Projekt PROJEKT TECHNICZNY_WYKONAWCZY/TOM II_Branża teletechniczna.pdf
- STWiOR PROJEKT BUDOWLANY/SST_TOM I_Branża drogowa.pdf
- STWiOR PROJEKT BUDOWLANY/SST_TOM II_Branża teletechniczna.pdf
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 3 - Wzór Umowy.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 - Formularz oferty.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny PROJEKT BUDOWLANY/Załączniki PB 1_Opinie uzgodnienia pozwolenia i inne dokumenty.pdf
- Inny PROJEKT BUDOWLANY/Załączniki PB 2_Informacja BIOZ wielobranżowa.pdf
- Inny Załącznik nr 1.1 - Oświadczenia z art. 125 ust 1 ustawy-Pzp.docx
- Inny Załącznik nr 1.2 - Oświadczenia podmiotu udostepniajacego zasoby z art 125 ust. 5 Pzp.docx
- Inny Załącznik nr 1.3 - Zobowiazanie podmiotu.docx
- Inny Załącznik nr 1.4 - Wykaz robót.docx
- Inny Załącznik nr 1.5 - Wykaz osob.docx
- Inny Załącznik nr 5 - Oświadczenie gwarancyjne.docx
- Inny Zatwierdzony Projekt Stałej Organizacji Ruchu.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W LUBARTOWIE
- Przebudowa drogi powiatowej nr 1521 L od km 11+764,37 do km 13+614,30 w miejscowości Michałówka
- Remont drogi powiatowej nr 1435 L Jeziorzany – Blizocin na długości około 2,3 km
- Remont drogi powiatowej nr 1555 L na długości około 330 m
- Remont drogi powiatowej nr 1558 L na długości około 450 m
- Rozbudowa drogi powiatowej nr 1563 L od dr. pow. nr 1559 L – Brzostówka - Wólka Stara Kijańska – Rozkopaczew – do dr. woj. nr 813 – dokumentacja projektowa