Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-16
Przebudowa drogi powiatowej nr 1521 L od km 11+764,37 do km 13+614,30 w miejscowości Michałówka
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W LUBARTOWIE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00416668
- Zamawiający
- ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W LUBARTOWIE
- Główny kod CPV
- 45111000-8 — Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
- Miejsce wykonania robót
- Michałówka
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 55 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-16
- Termin realizacji
- 2 miesiące od dnia zawarcia umowy
- Data publikacji
- 2026-09-01
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Przedmiar robót.pdf
- Przedmiar Tabela przedmiarowa.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 2 - Kosztorys ofertowy.pdf
- Projekt 0_TOM I PZT.pdf
- Projekt 1_TOM II PAB.pdf
- Projekt 2_TOM III PT.pdf
- Projekt 3_TOM IV załączniki.pdf
- STWiOR SST.pdf
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 3 - Wzór Umowy.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 - Formularz oferty.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 4_PSOR.pdf
- Inny Załącznik nr 1.1 - Oświadczenia z art. 125 ust 1 ustawy-Pzp.docx
- Inny Załącznik nr 1.2 - Oświadczenia podmiotu udostepniajacego zasoby z art 125 ust. 5 Pzp.docx
- Inny Załącznik nr 1.3 - Zobowiazanie podmiotu.docx
- Inny Załącznik nr 1.4 - Wykaz robót.docx
- Inny Załącznik nr 1.5 - Wykaz osob.docx
- Inny Załącznik nr 5 - Oświadczenie gwarancyjne.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 55 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 13 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP