WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-19

Remont drogi powiatowej nr 1555 L na długości około 330 m

ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W LUBARTOWIE

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00375557
Zamawiający
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W LUBARTOWIE
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Lubartów, pow. lubartowski, woj. lubelskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
4 000 zł
Termin składania ofert
2026-08-19
Termin realizacji
80 dni od dnia zawarcia umowy
Data publikacji
2026-08-04

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar Załącznik nr 2 - Kosztorys ofertowy.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 4 - SST.pdf
  • SWZ SWZ.pdf
  • Wzór umowy Załącznik nr 3 - Wzór Umowy.pdf
  • Formularz Załącznik nr 1 - Formularz oferty.docx
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Informacja o kwocie na sfinanowanie zamówienia.pdf
  • Inny Załącznik nr 1.1 - Oświadczenia z art. 125 ust 1 ustawy-Pzp.docx
  • Inny Załącznik nr 1.2 - Oświadczenia podmiotu udostepniajacego zasoby z art 125 ust. 5 Pzp.docx
  • Inny Załącznik nr 1.3 - Zobowiazanie podmiotu.docx
  • Inny Załącznik nr 1.4 - Wykaz robót.docx
  • Inny Załącznik nr 1.5 - Wykaz osob.docx
  • Inny Załącznik nr 5 - Oświadczenie gwarancyjne.docx
  • Inny Załącznik nr 6_Plan orientacyjny.pdf

Przedmiar robót — 16 pozycji

Lp.OpisJ.m.Ilość
1Remont drogi powiatowej nr 1555 L na długości około 330m Kosztorys ofertowy Lp. Nr spec. techn. Opis j.m. Ilość Cena Wartość KOSZTORYS: Remont drogi powiatowej nr 1555 L na długości około 330m 1 ROBOTY PRZYGOTOWAWCZE I ROZBIÓRKOWE 1 D.01.01.01 Roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych - tras m55
66 D.04.01.01 Koryta gł. 10 cm wykonywane w gruntach kat. II-IV /zjazdy/ 2szt. (5x3m2 + 4x3m2) m2 27,000 obmiar = 27,000 m2 7 D.04.01.01 Profilowanie i zagęszczanie podłoża wykonywane mechanicznie w gruncie kat. II-IV pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni / zjazdy/ m2 27,000 obmiar = 27,000 m2 8 D.05 szt495
1Roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych - trasa dróg w terenie równinnym. km0.330000000000000015543122344752191565930843353271484375
2Frezowanie podbudowy z gruntu stabilizowanego o średniej grubości 20 cm m21881
3Roboty remontowe - frezowanie nawierzchni bitumicznej o gr.4 cm z pozostawieniem materiału z rozbiórki m21881

Pokazano 5 z 16 pozycji.

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 4 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W LUBARTOWIE