Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-09
Budowa budynku zaplecza szatniowo-sanitarnego na boisku LKS Lubań Maniowy wraz z infrastrukturą techniczną
Gmina Czorsztyn
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00406059
- Zamawiający
- Gmina Czorsztyn
- Główny kod CPV
- 45210000-2 — Roboty budowlane w zakresie budynków
- Miejsce wykonania robót
- Maniowy, pow. nowotarski, woj. małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 30 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-09
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-25
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Zał. nr 12-Przedmiar Robót.pdf
- STWiOR Zał. nr 13-STWIORB.zip
- SWZ SWZ GPI.271.16.2026-.pdf
- Wzór umowy Zał. nr 10 Wzór umowy GPI.271.16.2026.docx
- Formularz Zał. nr 1-Formularz oferty GPI.271.16.2026.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu GPI.271.16.2026.pdf
- Inny Zał. nr 11-Dokumentacja projektowa, decyzje.zip
- Inny Zał. nr 2-Oświadczenie Wykonawcy art.125 GPI.271.16.2026.docx
- Inny Zał. nr 3-Oświadczenie Podmiotu udost. zas. art.125 GPI.271.16.2026.docx
- Inny Zał. nr 4-Zobowiazanie Podmiotu udost. zas. GPI.271.16.2026.docx
- Inny Zał. nr 5-Oświadczenie art.117 ust.4 GPI.271.16.2026.docx
- Inny Zał. nr 6-Wizja lokalna GPI.271.16.2026.docx
- Inny Zał. nr 7-Wykaz robót GPI.271.16.2026.docx
- Inny Zał. nr 8-Wykaz osób GPI.271.16.2026.docx
- Inny Zał. nr 9-Grupa kapitałowa GPI.271.16.2026.docx
- STWiOR STWIORB/STWiOR - Instalacja wentylacji - Maniowy.docx
- STWiOR STWIORB/STWiOR Instalacje elektryczne - Maniowy.doc
- STWiOR STWIORB/STWiOR Instalacje sanitarne i CO - Maniowy.docx
- STWiOR STWIORB/STWiOR Roboty ogólnobudowlane - Maniowy.docx
- Projekt Dokumenty_Formalne/Decyzja 121-2025.pdf
- Projekt projekt_TECHNICZNY/branża elektryczna/OPIS-Techniczny.docx
- Projekt projekt_TECHNICZNY/branża elektryczna/Projekt-Techniczny.pdf
- Projekt projekt_TECHNICZNY/branża sanitarna/DWG/LUBAŃ - OPIS SANIT - PT.docx
- Projekt projekt_TECHNICZNY/branża sanitarna/PDF/LUBAŃ - OPIS SANIT - PT.pdf
- Projekt projekt_TECHNICZNY/konstrukcja/OPIS (4).pdf
- Projekt projekt_TECHNICZNY/konstrukcja/OPIS techniczny beton komórkowy.docx
- Projekt projekt_WYKONAWCZY/architektura/389_opis_ARCH_PW.doc
- Projekt projekt_WYKONAWCZY/architektura/389_opis_ARCH_PW.pdf
- Projekt projekt_WYKONAWCZY/architektura/389_opis_PZT_PW.docx
- Projekt projekt_WYKONAWCZY/architektura/389_opis_PZT_PW.pdf
- Projekt projekt_WYKONAWCZY/architektura/AW-01.pdf
- Projekt projekt_WYKONAWCZY/architektura/AW-02.pdf
- Projekt projekt_WYKONAWCZY/architektura/AW-03.pdf
- Projekt projekt_WYKONAWCZY/architektura/AW-04.pdf
- Projekt projekt_WYKONAWCZY/architektura/AW-05.pdf
- Projekt projekt_WYKONAWCZY/architektura/AW-06.pdf
- Projekt projekt_WYKONAWCZY/architektura/AW-07.pdf
- Projekt projekt_WYKONAWCZY/architektura/AW-08.pdf
- Projekt projekt_WYKONAWCZY/architektura/AW-09.pdf
- Projekt projekt_WYKONAWCZY/architektura/AW-10.pdf
- Projekt projekt_WYKONAWCZY/architektura/PW_PZT.pdf
- Projekt projekt_WYKONAWCZY/branża elektryczna/OPIS-Wykonawczy.docx
- Projekt projekt_WYKONAWCZY/branża elektryczna/Projekt-Wykonawczy.pdf
- Projekt projekt_WYKONAWCZY/branża sanitarna/DWG/LUBAŃ - OPIS SANIT - PW.docx
- Projekt projekt_WYKONAWCZY/branża sanitarna/PDF/LUBAŃ - OPIS SANIT - PW.pdf
- Projekt projekt_WYKONAWCZY/konstrukcja/OPIS WYKONAWCZY.docx
- Projekt projekt_WYKONAWCZY/konstrukcja/OPIS WYKONAWCZY.pdf
- Inny Dokumenty_Formalne/389_uzgodnienie_PZPN.pdf
- Inny Dokumenty_Formalne/wt_ciepl.pdf
- Inny Dokumenty_Formalne/wt_wod.pdf
- Inny Dokumenty_Formalne/zaświadczenie.pdf
- Inny projekt_TECHNICZNY/389_BIOZ.doc
- Inny projekt_TECHNICZNY/398_OPIS_TECH_PPOZ.docx
- Inny projekt_TECHNICZNY/398_OPIS_TECH_PPOZ.pdf
- Inny projekt_TECHNICZNY/branża elektryczna/Rysunki-PT.dwg
- Inny projekt_TECHNICZNY/branża sanitarna/DWG/BILANS CIEPLNY SZATNIE.pdf
- Inny projekt_TECHNICZNY/branża sanitarna/DWG/LUBAŃ SANIT PT.dwg
- Inny projekt_TECHNICZNY/branża sanitarna/PDF/G1.pdf
- Inny projekt_TECHNICZNY/branża sanitarna/PDF/G2.pdf
- Inny projekt_TECHNICZNY/branża sanitarna/PDF/G3.pdf
- Inny projekt_TECHNICZNY/branża sanitarna/PDF/G4.pdf
- Inny projekt_TECHNICZNY/branża sanitarna/PDF/WK1.pdf
- Inny projekt_TECHNICZNY/branża sanitarna/PDF/WK2.pdf
- Inny projekt_TECHNICZNY/branża sanitarna/PDF/WK3.pdf
- Inny projekt_TECHNICZNY/branża sanitarna/PDF/WK4.pdf
- Inny projekt_TECHNICZNY/branża sanitarna/PDF/WK5.pdf
- Inny projekt_TECHNICZNY/branża sanitarna/PDF/WM1.pdf
- Inny projekt_TECHNICZNY/branża sanitarna/PDF/WM2.pdf
- Inny projekt_TECHNICZNY/branża sanitarna/PDF/WM3.pdf
- Inny projekt_TECHNICZNY/Charakterystyka Maniowy.pdf
- Inny projekt_TECHNICZNY/Charakterystyka Maniowy.rtf
- Inny projekt_TECHNICZNY/konstrukcja/KONSTRUKCJA - 24 - wysyłka.dwg
- Inny projekt_TECHNICZNY/konstrukcja/KONSTRUKCJA - 24 - zmiana tabeli.bak
- Inny projekt_TECHNICZNY/konstrukcja/RYS..pdf
- Inny projekt_TECHNICZNY/PT_oswiadczenie.pdf
- Inny projekt_TECHNICZNY/PT_str_tyt.pdf
- Inny projekt_WYKONAWCZY/389_ośw._wyk.pdf
- Inny projekt_WYKONAWCZY/389_str. tyt._wyk.pdf
- Inny projekt_WYKONAWCZY/architektura/389_PW_.bak
- Inny projekt_WYKONAWCZY/architektura/389_PW_.dwg
- Inny projekt_WYKONAWCZY/branża elektryczna/Rysunki-PW.dwg
- Inny projekt_WYKONAWCZY/branża sanitarna/DWG/BILANS CIEPLNY SZATNIE.pdf
- Inny projekt_WYKONAWCZY/branża sanitarna/DWG/LUBAŃ SANIT PW.dwg
- Inny projekt_WYKONAWCZY/branża sanitarna/PDF/G1.pdf
- Inny projekt_WYKONAWCZY/branża sanitarna/PDF/G2.pdf
- Inny projekt_WYKONAWCZY/branża sanitarna/PDF/G3.pdf
- Inny projekt_WYKONAWCZY/branża sanitarna/PDF/G4.pdf
- Inny projekt_WYKONAWCZY/branża sanitarna/PDF/WK1.pdf
- Inny projekt_WYKONAWCZY/branża sanitarna/PDF/WK2.pdf
- Inny projekt_WYKONAWCZY/branża sanitarna/PDF/WK3.pdf
- Inny projekt_WYKONAWCZY/branża sanitarna/PDF/WK4.pdf
- Inny projekt_WYKONAWCZY/branża sanitarna/PDF/WK5.pdf
- Inny projekt_WYKONAWCZY/branża sanitarna/PDF/WM1.pdf
- Inny projekt_WYKONAWCZY/branża sanitarna/PDF/WM2.pdf
- Inny projekt_WYKONAWCZY/branża sanitarna/PDF/WM3.pdf
- Inny projekt_WYKONAWCZY/konstrukcja/K-10.Zbrojenie stropu parteru 1.1 i 1.2.pdf
- Inny projekt_WYKONAWCZY/konstrukcja/K-11.Zbrojenie schodów 1.3.pdf
- Inny projekt_WYKONAWCZY/konstrukcja/K-12.Zbrojenie schodów 1.4.pdf
- Inny projekt_WYKONAWCZY/konstrukcja/K-13.Zbrojenie belek 1.5 i 1.6.pdf
- Inny projekt_WYKONAWCZY/konstrukcja/K-14.Zbrojenie belek 1.7 i 1.8.pdf
- Inny projekt_WYKONAWCZY/konstrukcja/K-15.Zbrojenie belek 1.9 i 1.10.pdf
- Inny projekt_WYKONAWCZY/konstrukcja/K-16.Zbrojenie słupa 1.14.pdf
- Inny projekt_WYKONAWCZY/konstrukcja/K-17.Zbrojenie schodów 1.15.pdf
- Inny projekt_WYKONAWCZY/konstrukcja/K-19.Zbrojenie schodów 2.3.pdf
- Inny projekt_WYKONAWCZY/konstrukcja/K-1.Rzut fundamentów.pdf
- Inny projekt_WYKONAWCZY/konstrukcja/K-20.Zbrojenie schodów 2.4.pdf
- Inny projekt_WYKONAWCZY/konstrukcja/K-21.Zbrojenie belek 2.5 i 2.6.pdf
- Inny projekt_WYKONAWCZY/konstrukcja/K-22.Zbrojenie belek 2.7 i 2.8.pdf
- Inny projekt_WYKONAWCZY/konstrukcja/K-23.Zbrojenie belek 2.9 i 2.10.pdf
- Inny projekt_WYKONAWCZY/konstrukcja/K-24.Zbrojenie słupa 2.14.pdf
- Inny projekt_WYKONAWCZY/konstrukcja/K-25.Zbrojenie belek 3.1.pdf
- Inny projekt_WYKONAWCZY/konstrukcja/K-26.Zbrojenie belek 3.2.pdf
- Inny projekt_WYKONAWCZY/konstrukcja/K-27.Zbrojenie belki 3.3 i rdzenia 3.8.pdf
- Inny projekt_WYKONAWCZY/konstrukcja/K-28.Zbrojenie szybu windy 3.9.pdf
- Inny projekt_WYKONAWCZY/konstrukcja/K-2.Rzut piwnicy.pdf
- Inny projekt_WYKONAWCZY/konstrukcja/K-3.Rzut parteru.pdf
- Inny projekt_WYKONAWCZY/konstrukcja/K-4.Rzut poddasza.pdf
- Inny projekt_WYKONAWCZY/konstrukcja/K-5.Rzut więźby.pdf
- Inny projekt_WYKONAWCZY/konstrukcja/K-6.Zbrojenie ławy fundamentowej 0.1.pdf
- Inny projekt_WYKONAWCZY/konstrukcja/K-7.Zbrojenie ławy fundamentowej 0.2.pdf
- Inny projekt_WYKONAWCZY/konstrukcja/K-8.Zbrojenie muru oporowego 0.3.pdf
- Inny projekt_WYKONAWCZY/konstrukcja/K-9.Zbrojenie muru oporowego 0.4.pdf
- Inny projekt_WYKONAWCZY/konstrukcja/KONSTRUKCJA WYKONAWCZY.dwg
- Inny projekt_WYKONAWCZY/konstrukcja/KONSTRUKCJA wysyłka (1).bak
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 30 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 6 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP