Postępowanie zakończone 2026-06-11
Remonty cząstkowe dróg w Gminie Czorsztyn-2026
Gmina Czorsztyn
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00263962
- Zamawiający
- Gmina Czorsztyn
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-11
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-27
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załącznik nr 2-Przedmiar robót GPI.271.8.2026.pdf
- SWZ SWZ GPI.271.8.2026-.pdf
- Formularz Załącznik nr 1-Formularz ofertowy GPI.271.8.2026.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu GPI.271.8.2026.pdf
- Inny Załącznik nr 10-Oświadczenie o przynależnosci do grupy kapitałowej GPI.271.8.2026.docx
- Inny Załącznik nr 11-Pełnomocnictwo wykonawcy wspolni GPI.271.8.2026.docx
- Inny Załącznik nr 12-Oswiadczenie art. 117 ust. 4 Pzp GPI.271.8.2026.docx
- Inny Załącznik nr 2-STWiORB GPI.271.8.2026.pdf
- Inny Załącznik nr 3-Oświadczenie o braku podstaw wykluczenia GPI.271.8.2026.docx
- Inny Załącznik nr 4-Oświadczenie o spełnieniu warunków GPI.271.8.2026.docx
- Inny Załącznik nr 5-Projektowane postanowienia umowne GPI.271.8.2026.pdf
- Inny Załącznik nr 6-Wykaz osób GPI.271.8.2026.doc
- Inny Załącznik nr 7-Klauzula informacyjna GPI.271.8.2026.pdf
- Inny Załącznik nr 8-Informacja RODO GPI.271.8.2026.doc
- Inny Załącznik nr 9-Zobowiązanie innych podmiotow GPI.271.8.2026.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP