Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-03
Remont i przystosowanie budynku pod Klub Seniora w budynku remizy OSP w Mizernej
Gmina Czorsztyn
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00398864
- Zamawiający
- Gmina Czorsztyn
- Główny kod CPV
- 45453000-7 — Roboty remontowe i renowacyjne
- Miejsce wykonania robót
- Mizerna, pow. nowotarski, woj. małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-03
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-19
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Zał. nr 11 - Przedmiar robot.pdf
- Przedmiar Zał. nr 12 - OPZ.pdf
- STWiOR Zał. nr 13 - STWiOR.pdf
- SWZ SWZ GPI.271.15.2026-.pdf
- Wzór umowy Zał. nr 10 - Wzór umowy GPI.271.15.2026.pdf
- Formularz Zał. nr 1 - Formularz oferty GPI.271.15.2026.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu GPI.271.15.2026.pdf
- Inny Zał. nr 2 - Oświadczenie Wykonawcy(art. 125 ust. 1) GPI.271.15.2026.docx
- Inny Zał. nr 3 - Oświadczenie Podmiotu udost.zasoby(art. 125 ust. 1) GPI.271.15.2026.docx
- Inny Zał. nr 4 - Zobowiązanie podmiotu udost.zasoby GPI.271.15.2026.docx
- Inny Zał. nr 5 - Oświadczenie Wykonawców GPI.271.15.2026.docx
- Inny Zał. nr 6 - Oświadczenie o odbyciu wizji lokalnej (fakultatywne) GPI.271.15.2026.docx
- Inny Zał. nr 7 - Wykaz robót GPI.271.15.2026.docx
- Inny Zał. nr 8 - Wykaz osób GPI.271.15.2026.docx
- Inny Zał. nr 9 - Oświadczenie o grupie kapitałowej GPI.271.15.2026.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 0 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP