Postępowanie zakończone 2026-06-30
Budowa obiektów małej architektury w miejscu publicznym w miejscowości Świątniki Górne.
Gmina Świątniki Górne
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00291060
- Zamawiający
- Gmina Świątniki Górne
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-30
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-15
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załącznik nr 9 - Przedmiar robót.zip
- STWiOR Załącznik nr 10 - STWiOR.zip
- SWZ SWZ.271.2.7.2026.pdf
- Wzór umowy Zał. nr 3 - Projekt umowy.pdf
- Formularz Zał. nr 1 - Formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu opublikowane w BZP.pdf
- Inny Załącznik nr 11a - Projekt budowlany (Z1 i Z2).zip
- Inny Załącznik nr 11b - Projekt budowlany (Z3).zip
- Inny Załącznik nr 12a - Pozwolenie na budowę.zip
- Inny Załącznik nr 12b - Zaświadczenie o niewniesieniu sprzeciu.zip
- Inny Załącznik nr 13 - Projekt wykonawczo - techniczny.zip
- Inny Załącznik nr 14 - Decyzja Starosty odrolnienie.zip
- Inny Załącznik nr 15 - Opinia geotechniczna.zip
- Inny Zał. nr 2a - Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- Inny Zał. nr 2 - Oświadczenie spełnienia warunków i wykluczenia.docx
- Inny Zał. nr 4 - Projekt dokumentu gwar..docx
- Inny Zał. nr 5 - Oświadczenie grupa kapitałowa.docx
- Inny Zał. nr 6 - Wykaz robót.docx
- Inny Zał. nr 7 - Wykaz osób.docx
- Inny Zał. nr 8 - Oświadczenie wspólnie ubiegających się o zamówienie.docx
- Przedmiar Załącznik nr 9 - Przedmiar robót/3. Przedmiar robót z dn 27.04.2026.pdf
- STWiOR Załącznik nr 10 - STWiOR/STWiOR 1_Świątniki_20231204.pdf
- STWiOR Załącznik nr 10 - STWiOR/STWIOR 2 ST 06 NASYPY_Świątniki_20240202.pdf
- Inny Załącznik nr 11a - Projekt budowlany (Z1 i Z2)/Etap 2 - PnB - dwie duże zjeżdżalnie/plot.log
- Inny Załącznik nr 11a - Projekt budowlany (Z1 i Z2)/Etap 2 - PnB - dwie duże zjeżdżalnie/PnB detale_Świątniki Górne-PB d1 - zjezdzalnia z1.pdf
- Inny Załącznik nr 11a - Projekt budowlany (Z1 i Z2)/Etap 2 - PnB - dwie duże zjeżdżalnie/PnB detale_Świątniki Górne-PB d2 - zjezdzalnia z2.pdf
- Inny Załącznik nr 11a - Projekt budowlany (Z1 i Z2)/Etap 2 - PnB - dwie duże zjeżdżalnie/PnB detale_Świątniki Górne-PB d3 - schody drewniane.pdf
- Inny Załącznik nr 11a - Projekt budowlany (Z1 i Z2)/Etap 2 - PnB - dwie duże zjeżdżalnie/PnB PZT_01 Projekt zagospoddarowania terenu (zjeżdżalnie).pdf
- Inny Załącznik nr 11a - Projekt budowlany (Z1 i Z2)/Etap 2 - PnB - dwie duże zjeżdżalnie/ŚG_OPIS zjeżdżalnie pozwolenie na budowe.pdf
- Inny Załącznik nr 11a - Projekt budowlany (Z1 i Z2)/pdf/Etap 2 - PnB - dwie duże zjeżdżalnie/plot.log
- Inny Załącznik nr 11a - Projekt budowlany (Z1 i Z2)/pdf/Etap 2 - PnB - dwie duże zjeżdżalnie/PnB detale_Świątniki Górne-PB d1 - zjezdzalnia z1.pdf
- Inny Załącznik nr 11a - Projekt budowlany (Z1 i Z2)/pdf/Etap 2 - PnB - dwie duże zjeżdżalnie/PnB detale_Świątniki Górne-PB d2 - zjezdzalnia z2.pdf
- Inny Załącznik nr 11a - Projekt budowlany (Z1 i Z2)/pdf/Etap 2 - PnB - dwie duże zjeżdżalnie/PnB detale_Świątniki Górne-PB d3 - schody drewniane.pdf
- Inny Załącznik nr 11a - Projekt budowlany (Z1 i Z2)/pdf/Etap 2 - PnB - dwie duże zjeżdżalnie/PnB PZT_01 Projekt zagospoddarowania terenu (zjeżdżalnie).pdf
- Inny Załącznik nr 11a - Projekt budowlany (Z1 i Z2)/pdf/Etap 2 - PnB - dwie duże zjeżdżalnie/ŚG_OPIS zjeżdżalnie pozwolenie na budowe.pdf
- Inny Załącznik nr 11b - Projekt budowlany (Z3)/Etap 1 - zgłoszenie - mała architektura (bez dużych zjeżdżalni)/ŚG_OPIS zgłoszenie.pdf
- Inny Załącznik nr 11b - Projekt budowlany (Z3)/Etap 1 - zgłoszenie - mała architektura (bez dużych zjeżdżalni)/ZGŁ detale_Świątniki Górne d1 - ława.pdf
- Inny Załącznik nr 11b - Projekt budowlany (Z3)/Etap 1 - zgłoszenie - mała architektura (bez dużych zjeżdżalni)/ZGŁ detale_Świątniki Górne d2 - zestaw piknikowy.pdf
- Inny Załącznik nr 11b - Projekt budowlany (Z3)/Etap 1 - zgłoszenie - mała architektura (bez dużych zjeżdżalni)/ZGŁ detale_Świątniki Górne d3 - obrzeże dr.pdf
- Inny Załącznik nr 11b - Projekt budowlany (Z3)/Etap 1 - zgłoszenie - mała architektura (bez dużych zjeżdżalni)/ZGŁ detale_Świątniki Górne d4 - zjezdzalnia z3.pdf
- Inny Załącznik nr 11b - Projekt budowlany (Z3)/Etap 1 - zgłoszenie - mała architektura (bez dużych zjeżdżalni)/ZGŁ detale_Świątniki Górne d5 - trap drewniany.pdf
- Inny Załącznik nr 11b - Projekt budowlany (Z3)/Etap 1 - zgłoszenie - mała architektura (bez dużych zjeżdżalni)/ZGŁ PZT_01 Projekt zagospoddarowania terenu.pdf
- Inny Załącznik nr 11b - Projekt budowlany (Z3)/pdf/Etap 1 - zgłoszenie - mała architektura (bez dużych zjeżdżalni)/ŚG_OPIS zgłoszenie.pdf
- Inny Załącznik nr 11b - Projekt budowlany (Z3)/pdf/Etap 1 - zgłoszenie - mała architektura (bez dużych zjeżdżalni)/ZGŁ detale_Świątniki Górne d1 - ława.pdf
- Inny Załącznik nr 11b - Projekt budowlany (Z3)/pdf/Etap 1 - zgłoszenie - mała architektura (bez dużych zjeżdżalni)/ZGŁ detale_Świątniki Górne d2 - zestaw piknikowy.pdf
- Inny Załącznik nr 11b - Projekt budowlany (Z3)/pdf/Etap 1 - zgłoszenie - mała architektura (bez dużych zjeżdżalni)/ZGŁ detale_Świątniki Górne d3 - obrzeże dr.pdf
- Inny Załącznik nr 11b - Projekt budowlany (Z3)/pdf/Etap 1 - zgłoszenie - mała architektura (bez dużych zjeżdżalni)/ZGŁ detale_Świątniki Górne d4 - zjezdzalnia z3.pdf
- Inny Załącznik nr 11b - Projekt budowlany (Z3)/pdf/Etap 1 - zgłoszenie - mała architektura (bez dużych zjeżdżalni)/ZGŁ detale_Świątniki Górne d5 - trap drewniany.pdf
- Inny Załącznik nr 11b - Projekt budowlany (Z3)/pdf/Etap 1 - zgłoszenie - mała architektura (bez dużych zjeżdżalni)/ZGŁ PZT_01 Projekt zagospoddarowania terenu.pdf
- Inny Załącznik nr 12a - Pozwolenie na budowę/AB-V.6740.1.393.2023.JP_Gmina_Swiatniki_m._architektura__DEC.pdf
- Inny Załącznik nr 12a - Pozwolenie na budowę/AB-V.6740.1.393.2023.JP_Gmina_Swiatniki_m._architektura__DEC.pdf.xades
- Inny Załącznik nr 12a - Pozwolenie na budowę/AB-V.6740.1.393.2023.JP_PZT_PAB_ZL_2024.01.11.pdf
- Inny Załącznik nr 12a - Pozwolenie na budowę/AB-V.6740.1.393.2023.JP_PZT_PAB_ZL_2024.01.11.pdf.xades
- Inny Załącznik nr 12a - Pozwolenie na budowę/AB-V.6740.1.393.2023.JP_zaswiadczenie_ostatecznosc.pdf
- Inny Załącznik nr 12a - Pozwolenie na budowę/AB-V.6740.1.393.2023.JP_zaswiadczenie_ostatecznosc.pdf.xades
- Inny Załącznik nr 12b - Zaświadczenie o niewniesieniu sprzeciu/6743.3.10.2024_Gmina_Swiatniki_Gorne_Mala_architektura-Swiatniki_Gorne_zaswiadczenie.pdf
- Inny Załącznik nr 12b - Zaświadczenie o niewniesieniu sprzeciu/6743.3.10.2024_Gmina_Swiatniki_Gorne_Mala_architektura-Swiatniki_Gorne_zaswiadczenie.pdf.xades
- Projekt Załącznik nr 13 - Projekt wykonawczo - techniczny/PT PW Projekt konstrukcji/pdf/Projekt techniczny fundamentów Zjeżdzalni Z1 - Z3_01.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Projekt wykonawczo - techniczny/PT PW Projekt konstrukcji/pdf/PTPW Opis konstrukcji.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Projekt wykonawczo - techniczny/PT PW Projekt konstrukcji/pdf/ŚG_PTPW_d1_Zjeżdżalnia Z1 - fundament.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Projekt wykonawczo - techniczny/PT PW Projekt konstrukcji/pdf/ŚG_PTPW_d2_Zjeżdżalnia Z2 - fundament.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Projekt wykonawczo - techniczny/PT PW Projekt konstrukcji/pdf/ŚG_PTPW_d3_Zjeżdżalnia Z3 - fundament.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Projekt wykonawczo - techniczny/PT PW Projekt zieleni/pdf/PZ_01 Projekt zieleni - etap 1.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Projekt wykonawczo - techniczny/PT PW Projekt zieleni/pdf/ŚG_OPIS - PT - zielen.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Projekt wykonawczo - techniczny/PW Architektura/ETAP 1/pdf/PW ZGŁ detale_Świątniki Górne d1 - ława.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Projekt wykonawczo - techniczny/PW Architektura/ETAP 1/pdf/PW ZGŁ detale_Świątniki Górne d2 - zestaw piknikowy.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Projekt wykonawczo - techniczny/PW Architektura/ETAP 1/pdf/PW ZGŁ detale_Świątniki Górne d3 - obrzeże drewniane.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Projekt wykonawczo - techniczny/PW Architektura/ETAP 1/pdf/PW ZGŁ detale_Świątniki Górne d4 - zjezdżalnia Z3.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Projekt wykonawczo - techniczny/PW Architektura/ETAP 1/pdf/PW ZGŁ detale_Świątniki Górne d5 - trap drewniany.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Projekt wykonawczo - techniczny/PW Architektura/ETAP 1/pdf/PW_ZGŁ_PZT_01 Projekt zagospodarowania terenu.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Projekt wykonawczo - techniczny/PW Architektura/ETAP 1/pdf/ŚG_PW OPIS zgłoszenie.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Projekt wykonawczo - techniczny/PW Architektura/ETAP 2 duże zjeżdżalnie/pdf/PW PZT_01 Projekt zagospodarowania terenu (zjeżdżalnie).pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Projekt wykonawczo - techniczny/PW Architektura/ETAP 2 duże zjeżdżalnie/pdf/ŚG_OPIS PW duże zjeżdżalnie.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Projekt wykonawczo - techniczny/PW Architektura/ETAP 2 duże zjeżdżalnie/pdf/Świątniki Górne-PW d1 - zjezdzalnia z1.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Projekt wykonawczo - techniczny/PW Architektura/ETAP 2 duże zjeżdżalnie/pdf/Świątniki Górne-PW d2 - zjezdzalnia z2.pdf
- Inny Załącznik nr 13 - Projekt wykonawczo - techniczny/PW Architektura/ETAP 2 duże zjeżdżalnie/pdf/Świątniki Górne-PW d3 - schody drewniane.pdf
- Inny Załącznik nr 14 - Decyzja Starosty odrolnienie/decyzja - odrolnienie ostateczne.pdf
- Inny Załącznik nr 14 - Decyzja Starosty odrolnienie/decyzja - odrolnienie.pdf
- Inny Załącznik nr 15 - Opinia geotechniczna/Opinia geotechniczna Świątniki 1.pdf
- Inny Załącznik nr 15 - Opinia geotechniczna/Opinia geotechniczna Świątniki 2.pdf
- Inny Załącznik nr 15 - Opinia geotechniczna/Opinia geotechniczna Świątniki 3.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Świątniki Górne
- „Przebudowa budynku mieszkalnego na budynek użyteczności publicznej (Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej) wraz z rozbudową o szyb windy”
- Rozbudowa drogi gminnej nr 601334K (ul. Staropolska) polegająca na budowie chodnika, budowie sieci kanalizacji deszczowej i przebudowie sieci elektroenerget. na dz. Nr 494/1, 545, 546, 557 w Ochojno