WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-03

„Przebudowa budynku mieszkalnego na budynek użyteczności publicznej (Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej) wraz z rozbudową o szyb windy”

Gmina Świątniki Górne

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00297499
Zamawiający
Gmina Świątniki Górne
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Małopolskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-03
Termin realizacji
Data publikacji
2026-06-18

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar Załącznik nr 9 - Przedmiar robót.zip
  • Projekt Załącznik nr 11a - Projekt budowlany (Z1 i Z2).zip
  • Projekt Załącznik nr 11b - Projekt budowlany (Z3).zip
  • Projekt Załącznik nr 13 - Projekt wykonawczo - techniczny.zip
  • STWiOR Załącznik nr 10 - STWiOR.zip
  • SWZ SWZ.271.2.7.2026.pdf
  • Wzór umowy Zał. nr 3 - Projekt umowy.pdf
  • Formularz Zał. nr 1 - Formularz ofertowy.docx
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu opublikowane w BZP.pdf
  • Inny Załącznik nr 12a - Pozwolenie na budowę.zip
  • Inny Załącznik nr 12b - Zaświadczenie o niewniesieniu sprzeciu.zip
  • Inny Załącznik nr 14 - Decyzja Starosty odrolnienie.zip
  • Inny Załącznik nr 15 - Opinia geotechniczna.zip
  • Inny Zał. nr 2a - Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
  • Inny Zał. nr 2 - Oświadczenie spełnienia warunków i wykluczenia.docx
  • Inny Zał. nr 4 - Projekt dokumentu gwar..docx
  • Inny Zał. nr 5 - Oświadczenie grupa kapitałowa.docx
  • Inny Zał. nr 6 - Wykaz robót.docx
  • Inny Zał. nr 7 - Wykaz osób.docx
  • Inny Zał. nr 8 - Oświadczenie wspólnie ubiegających się o zamówienie.docx
  • Przedmiar Załącznik nr 9 - Przedmiar robót/3. Przedmiar robót z dn 27.04.2026.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 10 - STWiOR/STWiOR 1_Świątniki_20231204.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 10 - STWiOR/STWIOR 2 ST 06 NASYPY_Świątniki_20240202.pdf
  • Projekt Załącznik nr 11a - Projekt budowlany (Z1 i Z2)/Etap 2 - PnB - dwie duże zjeżdżalnie/ŚG_OPIS zjeżdżalnie pozwolenie na budowe.pdf
  • Projekt Załącznik nr 11a - Projekt budowlany (Z1 i Z2)/pdf/Etap 2 - PnB - dwie duże zjeżdżalnie/ŚG_OPIS zjeżdżalnie pozwolenie na budowe.pdf
  • Inny Załącznik nr 11a - Projekt budowlany (Z1 i Z2)/Etap 2 - PnB - dwie duże zjeżdżalnie/plot.log
  • Inny Załącznik nr 11a - Projekt budowlany (Z1 i Z2)/Etap 2 - PnB - dwie duże zjeżdżalnie/PnB detale_Świątniki Górne-PB d1 - zjezdzalnia z1.pdf
  • Inny Załącznik nr 11a - Projekt budowlany (Z1 i Z2)/Etap 2 - PnB - dwie duże zjeżdżalnie/PnB detale_Świątniki Górne-PB d2 - zjezdzalnia z2.pdf
  • Inny Załącznik nr 11a - Projekt budowlany (Z1 i Z2)/Etap 2 - PnB - dwie duże zjeżdżalnie/PnB detale_Świątniki Górne-PB d3 - schody drewniane.pdf
  • Inny Załącznik nr 11a - Projekt budowlany (Z1 i Z2)/Etap 2 - PnB - dwie duże zjeżdżalnie/PnB PZT_01 Projekt zagospoddarowania terenu (zjeżdżalnie).pdf
  • Inny Załącznik nr 11a - Projekt budowlany (Z1 i Z2)/pdf/Etap 2 - PnB - dwie duże zjeżdżalnie/plot.log
  • Inny Załącznik nr 11a - Projekt budowlany (Z1 i Z2)/pdf/Etap 2 - PnB - dwie duże zjeżdżalnie/PnB detale_Świątniki Górne-PB d1 - zjezdzalnia z1.pdf
  • Inny Załącznik nr 11a - Projekt budowlany (Z1 i Z2)/pdf/Etap 2 - PnB - dwie duże zjeżdżalnie/PnB detale_Świątniki Górne-PB d2 - zjezdzalnia z2.pdf
  • Inny Załącznik nr 11a - Projekt budowlany (Z1 i Z2)/pdf/Etap 2 - PnB - dwie duże zjeżdżalnie/PnB detale_Świątniki Górne-PB d3 - schody drewniane.pdf
  • Inny Załącznik nr 11a - Projekt budowlany (Z1 i Z2)/pdf/Etap 2 - PnB - dwie duże zjeżdżalnie/PnB PZT_01 Projekt zagospoddarowania terenu (zjeżdżalnie).pdf
  • Projekt Załącznik nr 11b - Projekt budowlany (Z3)/Etap 1 - zgłoszenie - mała architektura (bez dużych zjeżdżalni)/ŚG_OPIS zgłoszenie.pdf
  • Projekt Załącznik nr 11b - Projekt budowlany (Z3)/pdf/Etap 1 - zgłoszenie - mała architektura (bez dużych zjeżdżalni)/ŚG_OPIS zgłoszenie.pdf
  • Inny Załącznik nr 11b - Projekt budowlany (Z3)/Etap 1 - zgłoszenie - mała architektura (bez dużych zjeżdżalni)/ZGŁ detale_Świątniki Górne d1 - ława.pdf
  • Inny Załącznik nr 11b - Projekt budowlany (Z3)/Etap 1 - zgłoszenie - mała architektura (bez dużych zjeżdżalni)/ZGŁ detale_Świątniki Górne d2 - zestaw piknikowy.pdf
  • Inny Załącznik nr 11b - Projekt budowlany (Z3)/Etap 1 - zgłoszenie - mała architektura (bez dużych zjeżdżalni)/ZGŁ detale_Świątniki Górne d3 - obrzeże dr.pdf
  • Inny Załącznik nr 11b - Projekt budowlany (Z3)/Etap 1 - zgłoszenie - mała architektura (bez dużych zjeżdżalni)/ZGŁ detale_Świątniki Górne d4 - zjezdzalnia z3.pdf
  • Inny Załącznik nr 11b - Projekt budowlany (Z3)/Etap 1 - zgłoszenie - mała architektura (bez dużych zjeżdżalni)/ZGŁ detale_Świątniki Górne d5 - trap drewniany.pdf
  • Inny Załącznik nr 11b - Projekt budowlany (Z3)/Etap 1 - zgłoszenie - mała architektura (bez dużych zjeżdżalni)/ZGŁ PZT_01 Projekt zagospoddarowania terenu.pdf
  • Inny Załącznik nr 11b - Projekt budowlany (Z3)/pdf/Etap 1 - zgłoszenie - mała architektura (bez dużych zjeżdżalni)/ZGŁ detale_Świątniki Górne d1 - ława.pdf
  • Inny Załącznik nr 11b - Projekt budowlany (Z3)/pdf/Etap 1 - zgłoszenie - mała architektura (bez dużych zjeżdżalni)/ZGŁ detale_Świątniki Górne d2 - zestaw piknikowy.pdf
  • Inny Załącznik nr 11b - Projekt budowlany (Z3)/pdf/Etap 1 - zgłoszenie - mała architektura (bez dużych zjeżdżalni)/ZGŁ detale_Świątniki Górne d3 - obrzeże dr.pdf
  • Inny Załącznik nr 11b - Projekt budowlany (Z3)/pdf/Etap 1 - zgłoszenie - mała architektura (bez dużych zjeżdżalni)/ZGŁ detale_Świątniki Górne d4 - zjezdzalnia z3.pdf
  • Inny Załącznik nr 11b - Projekt budowlany (Z3)/pdf/Etap 1 - zgłoszenie - mała architektura (bez dużych zjeżdżalni)/ZGŁ detale_Świątniki Górne d5 - trap drewniany.pdf
  • Inny Załącznik nr 11b - Projekt budowlany (Z3)/pdf/Etap 1 - zgłoszenie - mała architektura (bez dużych zjeżdżalni)/ZGŁ PZT_01 Projekt zagospoddarowania terenu.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12a - Pozwolenie na budowę/AB-V.6740.1.393.2023.JP_PZT_PAB_ZL_2024.01.11.pdf
  • Inny Załącznik nr 12a - Pozwolenie na budowę/AB-V.6740.1.393.2023.JP_Gmina_Swiatniki_m._architektura__DEC.pdf
  • Inny Załącznik nr 12a - Pozwolenie na budowę/AB-V.6740.1.393.2023.JP_Gmina_Swiatniki_m._architektura__DEC.pdf.xades
  • Inny Załącznik nr 12a - Pozwolenie na budowę/AB-V.6740.1.393.2023.JP_PZT_PAB_ZL_2024.01.11.pdf.xades
  • Inny Załącznik nr 12a - Pozwolenie na budowę/AB-V.6740.1.393.2023.JP_zaswiadczenie_ostatecznosc.pdf
  • Inny Załącznik nr 12a - Pozwolenie na budowę/AB-V.6740.1.393.2023.JP_zaswiadczenie_ostatecznosc.pdf.xades
  • Inny Załącznik nr 12b - Zaświadczenie o niewniesieniu sprzeciu/6743.3.10.2024_Gmina_Swiatniki_Gorne_Mala_architektura-Swiatniki_Gorne_zaswiadczenie.pdf
  • Inny Załącznik nr 12b - Zaświadczenie o niewniesieniu sprzeciu/6743.3.10.2024_Gmina_Swiatniki_Gorne_Mala_architektura-Swiatniki_Gorne_zaswiadczenie.pdf.xades
  • Projekt Załącznik nr 13 - Projekt wykonawczo - techniczny/PT PW Projekt konstrukcji/pdf/Projekt techniczny fundamentów Zjeżdzalni Z1 - Z3_01.pdf
  • Projekt Załącznik nr 13 - Projekt wykonawczo - techniczny/PW Architektura/ETAP 1/pdf/ŚG_PW OPIS zgłoszenie.pdf
  • Projekt Załącznik nr 13 - Projekt wykonawczo - techniczny/PW Architektura/ETAP 2 duże zjeżdżalnie/pdf/ŚG_OPIS PW duże zjeżdżalnie.pdf
  • Inny Załącznik nr 13 - Projekt wykonawczo - techniczny/PT PW Projekt konstrukcji/pdf/PTPW Opis konstrukcji.pdf
  • Inny Załącznik nr 13 - Projekt wykonawczo - techniczny/PT PW Projekt konstrukcji/pdf/ŚG_PTPW_d1_Zjeżdżalnia Z1 - fundament.pdf
  • Inny Załącznik nr 13 - Projekt wykonawczo - techniczny/PT PW Projekt konstrukcji/pdf/ŚG_PTPW_d2_Zjeżdżalnia Z2 - fundament.pdf
  • Inny Załącznik nr 13 - Projekt wykonawczo - techniczny/PT PW Projekt konstrukcji/pdf/ŚG_PTPW_d3_Zjeżdżalnia Z3 - fundament.pdf
  • Inny Załącznik nr 13 - Projekt wykonawczo - techniczny/PT PW Projekt zieleni/pdf/PZ_01 Projekt zieleni - etap 1.pdf
  • Inny Załącznik nr 13 - Projekt wykonawczo - techniczny/PT PW Projekt zieleni/pdf/ŚG_OPIS - PT - zielen.pdf
  • Inny Załącznik nr 13 - Projekt wykonawczo - techniczny/PW Architektura/ETAP 1/pdf/PW ZGŁ detale_Świątniki Górne d1 - ława.pdf
  • Inny Załącznik nr 13 - Projekt wykonawczo - techniczny/PW Architektura/ETAP 1/pdf/PW ZGŁ detale_Świątniki Górne d2 - zestaw piknikowy.pdf
  • Inny Załącznik nr 13 - Projekt wykonawczo - techniczny/PW Architektura/ETAP 1/pdf/PW ZGŁ detale_Świątniki Górne d3 - obrzeże drewniane.pdf
  • Inny Załącznik nr 13 - Projekt wykonawczo - techniczny/PW Architektura/ETAP 1/pdf/PW ZGŁ detale_Świątniki Górne d4 - zjezdżalnia Z3.pdf
  • Inny Załącznik nr 13 - Projekt wykonawczo - techniczny/PW Architektura/ETAP 1/pdf/PW ZGŁ detale_Świątniki Górne d5 - trap drewniany.pdf
  • Inny Załącznik nr 13 - Projekt wykonawczo - techniczny/PW Architektura/ETAP 1/pdf/PW_ZGŁ_PZT_01 Projekt zagospodarowania terenu.pdf
  • Inny Załącznik nr 13 - Projekt wykonawczo - techniczny/PW Architektura/ETAP 2 duże zjeżdżalnie/pdf/PW PZT_01 Projekt zagospodarowania terenu (zjeżdżalnie).pdf
  • Inny Załącznik nr 13 - Projekt wykonawczo - techniczny/PW Architektura/ETAP 2 duże zjeżdżalnie/pdf/Świątniki Górne-PW d1 - zjezdzalnia z1.pdf
  • Inny Załącznik nr 13 - Projekt wykonawczo - techniczny/PW Architektura/ETAP 2 duże zjeżdżalnie/pdf/Świątniki Górne-PW d2 - zjezdzalnia z2.pdf
  • Inny Załącznik nr 13 - Projekt wykonawczo - techniczny/PW Architektura/ETAP 2 duże zjeżdżalnie/pdf/Świątniki Górne-PW d3 - schody drewniane.pdf
  • Inny Załącznik nr 14 - Decyzja Starosty odrolnienie/decyzja - odrolnienie ostateczne.pdf
  • Inny Załącznik nr 14 - Decyzja Starosty odrolnienie/decyzja - odrolnienie.pdf
  • Inny Załącznik nr 15 - Opinia geotechniczna/Opinia geotechniczna Świątniki 1.pdf
  • Inny Załącznik nr 15 - Opinia geotechniczna/Opinia geotechniczna Świątniki 2.pdf
  • Inny Załącznik nr 15 - Opinia geotechniczna/Opinia geotechniczna Świątniki 3.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Gmina Świątniki Górne