Postępowanie zakończone 2026-06-25
Rozbudowa drogi gminnej nr 601334K (ul. Staropolska) polegająca na budowie chodnika, budowie sieci kanalizacji deszczowej i przebudowie sieci elektroenerget. na dz. Nr 494/1, 545, 546, 557 w Ochojno
Gmina Świątniki Górne
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00284162
- Zamawiający
- Gmina Świątniki Górne
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-25
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-10
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar zał. nr 9 - Przedmiar robót.pdf
- STWiOR zał. nr 10 -STWiOR.zip
- SWZ SWZ ZP.271.2.9.2026.pdf
- Wzór umowy Zał. nr 3 - Projekt umowy.pdf
- Formularz Zał. nr 1 - Formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu opublikowane na BZP.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa.zip
- Inny zał. nr 12 - Decyzja pozwolenie na budowę.zip
- Inny zał. nr 13 - Geotechniczne warunki posadowienia.zip
- Inny Zał. nr 2a - Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- Inny Zał. nr 2 - Oświadczenie spełnienia warunków i wykluczenia.docx
- Inny Zał. nr 4 - Projekt dokumentu gwar.docx
- Inny Zał. nr 5 - Oświadczenie gr.k..docx
- Inny Zał. nr 6 - Wykaz robót.docx
- Inny Zał. nr 7 - Wykaz osób.docx
- Inny Zał. nr 8 - Oświad. wsp. ub.docx
- STWiOR zał. nr 10 -STWiOR/ST_Ochojno.pdf
- Inny zał. nr 10 -STWiOR/1. Strona tytułowa.pdf
- Projekt zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/1. Projekt zagospodarowania terenu/5. Ochojno_Staropolska_opis PZT.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/1. Projekt zagospodarowania terenu/~$ Ochojno_Staropolska_opis PZT.docx
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/1. Projekt zagospodarowania terenu/~$ Oświadczenia PZT.doc
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/1. Projekt zagospodarowania terenu/~$ Spis treści.docx
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/1. Projekt zagospodarowania terenu/1.Strona tytułowa PZT.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/1. Projekt zagospodarowania terenu/PZT.01 Staropolska_Ochojno-PZT01 297x1000.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/1. Projekt zagospodarowania terenu/Thumbs.db
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/2. Projekt architektoniczno-budowlany/1. Strona tytułowa PAB spis i oświadczenia/~$ Oświadczenia PAB.doc
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/2. Projekt architektoniczno-budowlany/1. Strona tytułowa PAB spis i oświadczenia/~$ Spis treści.docx
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/2. Projekt architektoniczno-budowlany/1. Strona tytułowa PAB spis i oświadczenia/1.Strona tytułowa PAB.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/2. Projekt architektoniczno-budowlany/1. Strona tytułowa PAB spis i oświadczenia/Thumbs.db
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/2. Projekt architektoniczno-budowlany/2. Część drogowa/~$ Opis techniczny drogowy_Szkolna.doc
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/2. Projekt architektoniczno-budowlany/2. Część drogowa/~$ Strona tytułowa PAB - część drogowa.doc
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/2. Projekt architektoniczno-budowlany/2. Część drogowa/1. Strona tytułowa PAB - część drogowa.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/2. Projekt architektoniczno-budowlany/2. Część drogowa/2. Opis techniczny PAB_Staropolska_Ochojno.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/2. Projekt architektoniczno-budowlany/2. Część drogowa/DB.00 A4.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/2. Projekt architektoniczno-budowlany/2. Część drogowa/DB.01 297x1000.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/2. Projekt architektoniczno-budowlany/2. Część drogowa/DB.02-06.dwl
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/2. Projekt architektoniczno-budowlany/2. Część drogowa/DB.02-06.dwl2
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/2. Projekt architektoniczno-budowlany/2. Część drogowa/DB.02_297x600.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/2. Projekt architektoniczno-budowlany/2. Część drogowa/DB.03_297x600.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/2. Projekt architektoniczno-budowlany/2. Część drogowa/DB.04_A3.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/2. Projekt architektoniczno-budowlany/2. Część drogowa/DB.05 A3.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/2. Projekt architektoniczno-budowlany/2. Część drogowa/DB.06 A3.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/2. Projekt architektoniczno-budowlany/2. Część drogowa/DB.07 A4.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/2. Projekt architektoniczno-budowlany/2. Część drogowa/_orientacja.png
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/2. Projekt architektoniczno-budowlany/2. Część drogowa/Thumbs.db
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/2. Projekt architektoniczno-budowlany/3. Część sanitarna/~$ Opis techniczny deszczówka_Szkolna.doc
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/2. Projekt architektoniczno-budowlany/3. Część sanitarna/~$ Strona tytułowa PAB - część sanitarna.doc
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/2. Projekt architektoniczno-budowlany/3. Część sanitarna/1. Strona tytułowa PAB - część sanitarna.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/2. Projekt architektoniczno-budowlany/3. Część sanitarna/2. Opis techniczny deszczówka.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/2. Projekt architektoniczno-budowlany/3. Część sanitarna/KD.01 297x1000.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/2. Projekt architektoniczno-budowlany/3. Część sanitarna/KD.02 Wykop.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/2. Projekt architektoniczno-budowlany/3. Część sanitarna/KD.03 studnia kanalizacyjna.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/2. Projekt architektoniczno-budowlany/3. Część sanitarna/KD.04 wpust krawężnikowy.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/2. Projekt architektoniczno-budowlany/3. Część sanitarna/KD.05_profil-297x1430 KD.05.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/2. Projekt architektoniczno-budowlany/3. Część sanitarna/Thumbs.db
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/2. Projekt architektoniczno-budowlany/4. Część elektryczna/~$_Ochojno_ele_tauron_rev012024.docx
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/2. Projekt architektoniczno-budowlany/4. Część elektryczna/01_Strona tytułowa PAB tauron.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/2. Projekt architektoniczno-budowlany/4. Część elektryczna/E-1.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/2. Projekt architektoniczno-budowlany/4. Część elektryczna/E-2.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/2. Projekt architektoniczno-budowlany/4. Część elektryczna/E-3.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/1. Projekt techniczny zagospodarowania terenu/~$ Oświadczenia PZT.doc
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/1. Projekt techniczny zagospodarowania terenu/~$ Spis treści.docx
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/1. Projekt techniczny zagospodarowania terenu/1.Strona tytułowa PZT.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/1. Projekt techniczny zagospodarowania terenu/5. Ochojno_Staropolska_opis PZT.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/1. Projekt techniczny zagospodarowania terenu/PZT.01 Staropolska_Ochojno-PZT01 297x1000.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/1. Projekt techniczny zagospodarowania terenu/Thumbs.db
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/2. Projekt technniczny/1. Strona tytułowa PT spis i oświadczenia/~$ Oświadczenia PAB.doc
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/2. Projekt technniczny/1. Strona tytułowa PT spis i oświadczenia/~$ Spis treści.docx
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/2. Projekt technniczny/1. Strona tytułowa PT spis i oświadczenia/1.Strona tytułowa PT.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/2. Projekt technniczny/1. Strona tytułowa PT spis i oświadczenia/Thumbs.db
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/2. Projekt technniczny/2. Część drogowa/~$ Opis techniczny drogowy_Szkolna.doc
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/2. Projekt technniczny/2. Część drogowa/~$ Strona tytułowa PAB - część drogowa.doc
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/2. Projekt technniczny/2. Część drogowa/1. Strona tytułowa PT - część drogowa.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/2. Projekt technniczny/2. Część drogowa/2. Opis techniczny PT_Staropolska_Ochojno.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/2. Projekt technniczny/2. Część drogowa/DB.00 A4.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/2. Projekt technniczny/2. Część drogowa/DB.01 297x1000.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/2. Projekt technniczny/2. Część drogowa/DB.02_297x600.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/2. Projekt technniczny/2. Część drogowa/DB.03_297x600.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/2. Projekt technniczny/2. Część drogowa/DB.04_A3.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/2. Projekt technniczny/2. Część drogowa/DB.05 A3.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/2. Projekt technniczny/2. Część drogowa/DB.06 A3.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/2. Projekt technniczny/2. Część drogowa/DB.07 A4.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/2. Projekt technniczny/2. Część drogowa/_orientacja.png
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/2. Projekt technniczny/2. Część drogowa/Thumbs.db
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/2. Projekt technniczny/3. Część sanitarna/~$ Opis techniczny deszczówka_Szkolna.doc
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/2. Projekt technniczny/3. Część sanitarna/~$ Strona tytułowa PAB - część sanitarna.doc
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/2. Projekt technniczny/3. Część sanitarna/1. Strona tytułowa PT - część sanitarna.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/2. Projekt technniczny/3. Część sanitarna/2. Opis techniczny deszczówka.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/2. Projekt technniczny/3. Część sanitarna/KD.01 297x1000.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/2. Projekt technniczny/3. Część sanitarna/KD.02 Wykop.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/2. Projekt technniczny/3. Część sanitarna/KD.03 studnia kanalizacyjna.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/2. Projekt technniczny/3. Część sanitarna/KD.04 wpust krawężnikowy.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/2. Projekt technniczny/3. Część sanitarna/KD.05_profil-297x1430 KD.05.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/2. Projekt technniczny/3. Część sanitarna/Thumbs.db
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/2. Projekt technniczny/4. Część elektryczna/~$ Strona tytułowa PAB - część elektryczna oświetlenie.doc
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/2. Projekt technniczny/4. Część elektryczna/~$ szkolna_ele_opis oświetlenia.doc
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/2. Projekt technniczny/4. Część elektryczna/01_Strona tytułowa PAB tauron.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/2. Projekt technniczny/4. Część elektryczna/03_Ochojno_ele_tauron_rev012024.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/2. Projekt technniczny/4. Część elektryczna/E-1 297x900.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/2. Projekt technniczny/4. Część elektryczna/E-2 A3.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/2. Projekt technniczny/4. Część elektryczna/E-3 A3.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/2. Projekt technniczny/4. Część elektryczna/Thumbs.db
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/3. Załączniki do projektu/1.Strona tytułowa załączniki.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/3. Załączniki do projektu/2.Spis załączników.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/3. Załączniki do projektu/3. Informacja BIOZ/~$ Informacja BIOZ.doc
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/3. Załączniki do projektu/3. Informacja BIOZ/~$ Strona tytułowa Informacja BIOZ.doc
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/3. Załączniki do projektu/3. Informacja BIOZ/1. Strona tytułowa Informacja BIOZ.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/3. Załączniki do projektu/3. Informacja BIOZ/2. Informacja BIOZ.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/3. Załączniki do projektu/3. Informacja BIOZ/Thumbs.db
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/3. Załączniki do projektu/4. Decyzje/10.1 Tauron - uzgodnienie branżowe zał.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/3. Załączniki do projektu/4. Decyzje/10. Tauron - uzgodnienie branżowe.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/3. Załączniki do projektu/4. Decyzje/11. Tauron_warunki techniczne usnięcia kolizji.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/3. Załączniki do projektu/4. Decyzje/12. Tauron - weryfikacja projektu.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/3. Załączniki do projektu/4. Decyzje/13. PSG - wt.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/3. Załączniki do projektu/4. Decyzje/14. Gmina Świątniki Górne - WT wod-kan.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/3. Załączniki do projektu/4. Decyzje/15. Gmina Świątniki Górne_Zgoda w wpięcie do kd.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/3. Załączniki do projektu/4. Decyzje/1. Pozwolenie wodnoprawne z decyzją ostateczności.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/3. Załączniki do projektu/4. Decyzje/2.1 ZUDP zał..pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/3. Załączniki do projektu/4. Decyzje/2. ZUDP protokół.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/3. Załączniki do projektu/4. Decyzje/3. Orange - wt.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/3. Załączniki do projektu/4. Decyzje/4.1 Orange - wt po zmianie załącznik graficzny.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/3. Załączniki do projektu/4. Decyzje/4. Orange - wt po zmianie.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/3. Załączniki do projektu/4. Decyzje/5.1 Orange uzgodnienie - PZT.01 Staropolska_Ochojno_297x1000.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/3. Załączniki do projektu/4. Decyzje/5. Orange uzgodnienie - Ochojno ul. Staropolska - przebudowa ulicy.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/3. Załączniki do projektu/4. Decyzje/8. TAURON - wt NT przebudowa.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/3. Załączniki do projektu/4. Decyzje/9. Tauron - wstępna akceptacja trasy.pdf
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/3. Załączniki do projektu/4. Decyzje/Thumbs.db
- Inny zał. nr 11 - Dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/3. Załączniki do projektu/Thumbs.db
- Inny zał. nr 12 - Decyzja pozwolenie na budowę/1. Strona tytułowa.pdf
- Inny zał. nr 12 - Decyzja pozwolenie na budowę/2.PnB.pdf
- Inny zał. nr 13 - Geotechniczne warunki posadowienia/1. Strona tytułowa.pdf
- Inny zał. nr 13 - Geotechniczne warunki posadowienia/Dokumentacja geotechniczna m. Ochojno.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP