Postępowanie zakończone 2026-08-12
BUDOWA OŚWIETLENIA ULICZNEGO ULICY BIECKIEJ W GORLICACH W SYSTEMIE „ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ”
Miasto Gorlice
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00365955
- Zamawiający
- Miasto Gorlice
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Gorlice, pow. gorlicki, woj. małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-12
- Termin realizacji
- 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy
- Data publikacji
- 2026-07-28
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt zał. nr 1 do SWZ - Program funkcjonalno - użytkowy.pdf
- SWZ Specyfikacja Warunków Zamówienia - oświetlenie uliczne ul. Bieckiej.docx
- SWZ Specyfikacja Warunków Zamówienia - oświetlenie uliczne ul. Bieckiej.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny zał. nr 2-8 do SWZ.zip
- Wzór umowy zał. nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy - wzór umowy.doc
- Formularz zał. nr 3 do SWZ - Druk - Formularz Oferta.docx
- Inny zał. nr 4 do SWZ - Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.docx
- Inny zał. nr 5 do SWZ - Wzór zobowiązania podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- Inny zał. nr 6 do SWZ - Oświadczenie określone w art. 117 ust. 4 ustawy Pzp.docx
- Inny zał. nr 7 do SWZ - Formularz wykazu wykonanych robót budowlanych.docx
- Inny zał. nr 8 do SWZ - Formularz wykazu osób.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Miasto Gorlice
- Przebudowa drogi gminnej 270271 K (ul. Ariańska) w km 0+015,00 do km 0+303,00 w miejscowości Gorlice, Miasto Gorlice
- Roboty budowlane polegające na remoncie drogi wewnętrznej ul. Pod Lodownią oraz modernizacji drogi wewnętrznej ul. Węgierska boczna w Gorlicach
- PRZEBUDOWA BUDYNKU MIEJSKIEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ W GORLICACH W ZAKRESIE DOBUDOWY SZYBU WINDOWEGO
- TERMOMODERNIZACJA BUDYNKU PRZY UL. 3 MAJA 1 W GORLICACH
- TERMOMODERNIZACJA BUDYNKU MIESZKALNEGO WIELORODZINNEGO Z KOLORYSTYKĄ ELEWACJI PRZY UL. ORZESZKOWEJ 15 W GORLICACH