Postępowanie zakończone 2026-06-10
Budowa toalety publicznej wolnostojącej przy ul. Jodłowej w Makowie Podhalańskim w formule "zaprojektuj i wybuduj"
Gmina Maków Podhalański
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00260510
- Zamawiający
- Gmina Maków Podhalański
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-10
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-26
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ dla zadania PIR.271.1.6.2026.pdf
- SWZ Załącznik nr 1 do SWZ_projektowane postanowienia umowy.pdf
- SWZ Załącznik nr 2 do SWZ_oświadczenie wykonawcy.docx
- SWZ Załącznik nr 3 do SWZ_Program Funkcjonalno-Użytkowy z załącznikami/PFU_częśc opisowa.pdf
- SWZ Załącznik nr 3 do SWZ_Program Funkcjonalno-Użytkowy z załącznikami/ZAŁ_01_mapa do celów.pdf
- SWZ Załącznik nr 3 do SWZ_Program Funkcjonalno-Użytkowy z załącznikami/ZAŁ_02_plan sytuacyjny.pdf
- SWZ Załącznik nr 3 do SWZ_Program Funkcjonalno-Użytkowy z załącznikami/ZAŁ_03_ koncepcja-WARIANT 1.pdf
- SWZ Załącznik nr 3 do SWZ_Program Funkcjonalno-Użytkowy z załącznikami/ZAŁ_04_tabela własciwości użytkowych toalety modułowej.pdf
- SWZ Załącznik nr 4 do SWZ_wykaz osób.docx
- SWZ Załącznik nr 5 do SWZ_ oświadczenie podmiotu trzeciego.docx
- SWZ Załącznik nr 6 do SWZ _wzór zobowiązania podmiotu trzeciego - art. 118 ust. 3 Pzp.doc
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu BZP.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Maków Podhalański
- Budowa magazynu obrony cywilnej na działce nr ewid. 7575/5 w Makowie Podhalańskim
- Przebudowa lokalu usługowego na osiedlu Tysiąclecia w Makowie Podhalańskim
- Budowa garażu przy Makowskim Centrum Kultury w miejscowości Maków Podhalański
- Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla inwestycji drogowych na terenie Gminy Maków Podhalański
- Modernizacja kompleksu sportowego na dz. 7921, 5966/47, 7922 w Grzechyni