Postępowanie zakończone 2026-06-22
Kompleksowy remont konserwatorski muru ogrodzenia oraz elementów wyposażenia cmentarza wojennego nr 88 z I wojny światowej
Miasto Gorlice
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00277161
- Zamawiający
- Miasto Gorlice
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-22
- Termin realizacji
- 4 miesiące
- Data publikacji
- 2026-06-05
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ - Remont cmentarza nr 88 IIp.docx
- SWZ SWZ - Remont cmentarza nr 88 IIp.pdf
- SWZ Załączniki nr 9 do 15 do SWZ.zip
- SWZ Załączniki od nr 1 do nr 8 do SWZ.zip
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Miasto Gorlice
- Przebudowa drogi gminnej 270271 K (ul. Ariańska) w km 0+015,00 do km 0+303,00 w miejscowości Gorlice, Miasto Gorlice
- Roboty budowlane polegające na remoncie drogi wewnętrznej ul. Pod Lodownią oraz modernizacji drogi wewnętrznej ul. Węgierska boczna w Gorlicach
- PRZEBUDOWA BUDYNKU MIEJSKIEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ W GORLICACH W ZAKRESIE DOBUDOWY SZYBU WINDOWEGO
- TERMOMODERNIZACJA BUDYNKU PRZY UL. 3 MAJA 1 W GORLICACH
- TERMOMODERNIZACJA BUDYNKU MIESZKALNEGO WIELORODZINNEGO Z KOLORYSTYKĄ ELEWACJI PRZY UL. ORZESZKOWEJ 15 W GORLICACH