Postępowanie zakończone 2026-08-26
Modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych w miejscowościach: Bistuszowa, Uniszowa, Joniny oraz Kowalowa, Lubcza – Cz. I-V
GMINA RYGLICE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00378959
- Zamawiający
- GMINA RYGLICE
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Bistuszowa, pow. tarnowski, woj. małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 3 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-26
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-05
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- STWiOR STWIOR, przedmiary i mapy.zip
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny SWZ.zip
- SWZ SWZ/SWZ/SWZ.doc
- Wzór umowy SWZ/SWZ/zał. nr 4 do SWZ - wzór umowy.docx
- Formularz SWZ/SWZ/zał. nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy .doc
- Inny SWZ/SWZ/zał. nr 2 do SWZ - oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu.doc
- Inny SWZ/SWZ/zał. nr 3 do SWZ - oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.doc
- Projekt Przedmiary robót/KI DG 200249K v1.pdf
- Projekt Przedmiary robót/KI DG 200282K v1.pdf
- Projekt Przedmiary robót/KI DG dz 193 v1.pdf
- Projekt Przedmiary robót/PR Droga na Florek v1.pdf
- Projekt Przedmiary robót/PR dz nr 161 v1.pdf
- STWiOR STWiORB/STWiORB_Bistuszowa-Kozłówek.docx
- STWiOR STWiORB/STWiORB_Bistuszowa na Podrazika.docx
- STWiOR STWiORB/STWiORB_Joniny Kowalowa.docx
- STWiOR STWiORB/STWiORB_Lubcza.docx
- STWiOR STWiORB/STWiORB_Uniszowa.docx
- Inny Mapy z zakresem/mapa zasadnicza 1_2, 1_3, 3_8, 3_10, 3_12, 3_14, 8, 9_1 Bistuszowa.pdf
- Inny Mapy z zakresem/mapa zasadnicza 1332 w m. Lubcza.pdf
- Inny Mapy z zakresem/mapa zasadnicza 188_2, 189, 190 w m Bistuszowa.pdf
- Inny Mapy z zakresem/mapa zasadnicza 193_1 193_2 w m Uniszowa.pdf
- Inny Mapy z zakresem/Mapa zasadnicza 382_2, 383_4, 377_2 w m Joniny oraz 161 w m Kowalowa.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 3 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: STWiOR, ogłoszenie, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP