WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-27

Modernizacja obiektów oświaty na terenie Gminy Ryglice w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego: Cz. I -II

GMINA RYGLICE

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00337096
Zamawiający
GMINA RYGLICE
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Małopolskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-27
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-10

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ.zip
  • Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Dokumentacja SP Ryglice.zip
  • Inny Dokumentacja SP Zalasowa.zip
  • Wzór umowy SWZ/zał. nr 4a do SWZ - wzór umowy (dot. Cz. I).doc
  • Formularz SWZ/zał. nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy .doc
  • Inny SWZ/SWZ.doc
  • Inny SWZ/zał. nr 2 do SWZ - oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu.doc
  • Inny SWZ/zał. nr 3 do SWZ - oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.doc
  • Inny SWZ/zał. nr 4b do SWZ - wzór umowy (dot. Cz. II).doc
  • Przedmiar Dokumentacja SP Zalasowa/Przedmiar robót/2026.04.27 Przedmiar v1.pdf
  • Projekt Dokumentacja SP Zalasowa/Projekt budowlany/PAB- załącznik 8 i 9/3. OPIS_ARCHITEKTURA.pdf
  • Projekt Dokumentacja SP Zalasowa/Projekt budowlany/PAB- załącznik 8 i 9/4. ZAŁĄCZNIKI.pdf
  • Projekt Dokumentacja SP Zalasowa/Projekt budowlany/PT elektryka/PT_E0.1_Spis_zawartości.docx
  • Projekt Dokumentacja SP Zalasowa/Projekt budowlany/PT elektryka/PT_E0.1_Spis_zawartości.pdf
  • Projekt Dokumentacja SP Zalasowa/Projekt budowlany/PT elektryka/PT_E0.2_Opis_techniczny.pdf
  • Projekt Dokumentacja SP Zalasowa/Projekt budowlany/PT elektryka/PT_E10_Plan_instalacji_SSP.pdf
  • Projekt Dokumentacja SP Zalasowa/Projekt budowlany/PT elektryka/PT_E1_Plan_instalacji_oświetlenia.pdf
  • Projekt Dokumentacja SP Zalasowa/Projekt budowlany/PT elektryka/PT_E2_Plan_instalacji_oświetlenia.pdf
  • Projekt Dokumentacja SP Zalasowa/Projekt budowlany/PT elektryka/PT_E3_Plan_instalacji_oświetlenia.pdf
  • Projekt Dokumentacja SP Zalasowa/Projekt budowlany/PT elektryka/PT_E4_Plan_instalacji_oświetlenia.pdf
  • Projekt Dokumentacja SP Zalasowa/Projekt budowlany/PT elektryka/PT_E5_Plan_instalacji_oświetlenia.pdf
  • Projekt Dokumentacja SP Zalasowa/Projekt budowlany/PT elektryka/PT_E6_Plan_instalacji_SSP.pdf
  • Projekt Dokumentacja SP Zalasowa/Projekt budowlany/PT elektryka/PT_E7_Plan_instalacji_SSP.pdf
  • Projekt Dokumentacja SP Zalasowa/Projekt budowlany/PT elektryka/PT_E8_Plan_instalacji_SSP.pdf
  • Projekt Dokumentacja SP Zalasowa/Projekt budowlany/PT elektryka/PT_E9_Plan_instalacji_SSP.pdf
  • Projekt Dokumentacja SP Zalasowa/Projekt budowlany/PT konstrukcja/PT_Opis.pdf
  • Projekt Dokumentacja SP Zalasowa/Projekt budowlany/PT konstrukcja/PT_Strona tytułowa zalasowa.pdf
  • Projekt Dokumentacja SP Zalasowa/Projekt budowlany/PT wod-kan-gaz-co/Zalasowa Szkola PT-01.pdf
  • Projekt Dokumentacja SP Zalasowa/Projekt budowlany/PT wod-kan-gaz-co/Zalasowa Szkola PT-02.pdf
  • Projekt Dokumentacja SP Zalasowa/Projekt budowlany/PT wod-kan-gaz-co/Zalasowa Szkola PT-03.pdf
  • Projekt Dokumentacja SP Zalasowa/Projekt budowlany/PT wod-kan-gaz-co/Zalasowa Szkola PT-04.pdf
  • Projekt Dokumentacja SP Zalasowa/Projekt budowlany/PT wod-kan-gaz-co/Zalasowa Szkola PT-05.pdf
  • Projekt Dokumentacja SP Zalasowa/Projekt budowlany/PT wod-kan-gaz-co/Zalasowa Szkola PT-06.pdf
  • Projekt Dokumentacja SP Zalasowa/Projekt budowlany/PT wod-kan-gaz-co/Zalasowa Szkola PT-07.pdf
  • Projekt Dokumentacja SP Zalasowa/Projekt budowlany/PT wod-kan-gaz-co/Zalasowa Szkola PT Opis.pdf
  • Projekt Dokumentacja SP Zalasowa/Projekty wykonawcze/architektura/3. OPIS_ARCHITEKTURA (2).pdf
  • Projekt Dokumentacja SP Zalasowa/Projekty wykonawcze/architektura/4. ZAŁĄCZNIKI (2).pdf
  • Projekt Dokumentacja SP Zalasowa/Projekty wykonawcze/architektura/PAB_RYSUNKI_WYKONAWCZY_ZALASOWA.pdf
  • Projekt Dokumentacja SP Zalasowa/Projekty wykonawcze/architektura/PZT_WYKONAWCZY_ZALASOWA.pdf
  • Projekt Dokumentacja SP Zalasowa/Projekty wykonawcze/elektryka/PW_E0.1_Spis_zawartości.docx
  • Projekt Dokumentacja SP Zalasowa/Projekty wykonawcze/elektryka/PW_E0.1_Spis_zawartości.pdf
  • Projekt Dokumentacja SP Zalasowa/Projekty wykonawcze/elektryka/PW_E0.2_Opis_techniczny.pdf
  • Projekt Dokumentacja SP Zalasowa/Projekty wykonawcze/elektryka/PW_E10_Plan_instalacji_SSP.pdf
  • Projekt Dokumentacja SP Zalasowa/Projekty wykonawcze/elektryka/PW_E1_Plan_instalacji_oświetlenia.pdf
  • Projekt Dokumentacja SP Zalasowa/Projekty wykonawcze/elektryka/PW_E2_Plan_instalacji_oświetlenia.pdf
  • Projekt Dokumentacja SP Zalasowa/Projekty wykonawcze/elektryka/PW_E3_Plan_instalacji_oświetlenia.pdf
  • Projekt Dokumentacja SP Zalasowa/Projekty wykonawcze/elektryka/PW_E4_Plan_instalacji_oświetlenia.pdf
  • Projekt Dokumentacja SP Zalasowa/Projekty wykonawcze/elektryka/PW_E5_Plan_instalacji_oświetlenia.pdf
  • Projekt Dokumentacja SP Zalasowa/Projekty wykonawcze/elektryka/PW_E6_Plan_instalacji_SSP.pdf
  • Projekt Dokumentacja SP Zalasowa/Projekty wykonawcze/elektryka/PW_E7_Plan_instalacji_SSP.pdf
  • Projekt Dokumentacja SP Zalasowa/Projekty wykonawcze/elektryka/PW_E8_Plan_instalacji_SSP.pdf
  • Projekt Dokumentacja SP Zalasowa/Projekty wykonawcze/elektryka/PW_E9_Plan_instalacji_SSP.pdf
  • Projekt Dokumentacja SP Zalasowa/Projekty wykonawcze/konstrukcja/PW_opis.pdf
  • Projekt Dokumentacja SP Zalasowa/Projekty wykonawcze/konstrukcja/PW_Strona tytułowa zalasowa.pdf
  • Projekt Dokumentacja SP Zalasowa/Projekty wykonawcze/wod-kan-gaz-co/Zalasowa Szkola PW-01.pdf
  • Projekt Dokumentacja SP Zalasowa/Projekty wykonawcze/wod-kan-gaz-co/Zalasowa Szkola PW-02.pdf
  • Projekt Dokumentacja SP Zalasowa/Projekty wykonawcze/wod-kan-gaz-co/Zalasowa Szkola PW-03.pdf
  • Projekt Dokumentacja SP Zalasowa/Projekty wykonawcze/wod-kan-gaz-co/Zalasowa Szkola PW-04.pdf
  • Projekt Dokumentacja SP Zalasowa/Projekty wykonawcze/wod-kan-gaz-co/Zalasowa Szkola PW-05.pdf
  • Projekt Dokumentacja SP Zalasowa/Projekty wykonawcze/wod-kan-gaz-co/Zalasowa Szkola PW-06.pdf
  • Projekt Dokumentacja SP Zalasowa/Projekty wykonawcze/wod-kan-gaz-co/Zalasowa Szkola PW-07.pdf
  • Projekt Dokumentacja SP Zalasowa/Projekty wykonawcze/wod-kan-gaz-co/Zalasowa Szkola PW Opis.pdf
  • STWiOR Dokumentacja SP Zalasowa/STWIORB/STWiORB_Szkoła_Zalasowa_2025.doc
  • STWiOR Dokumentacja SP Zalasowa/STWIORB/STWiORB_Szkoła_Zalasowa_2025.pdf
  • STWiOR Dokumentacja SP Zalasowa/STWIORB/STWIOR elektryka.docx
  • STWiOR Dokumentacja SP Zalasowa/STWIORB/STWIOR elektryka.pdf
  • STWiOR Dokumentacja SP Zalasowa/STWIORB/Zalasowa Szkola STWiORB wod-kan-gaz-co.docx
  • STWiOR Dokumentacja SP Zalasowa/STWIORB/Zalasowa Szkola STWiORB wod-kan-gaz-co.pdf
  • Inny Dokumentacja SP Zalasowa/Decyzje szkoła Zalasowa.pdf
  • Inny Dokumentacja SP Zalasowa/Ekspertyza rzeczoznawcy PPOŻ/Ekspertyza techniczna z zakresu ochrony przeciwpożarowej.pdf
  • Inny Dokumentacja SP Zalasowa/Ekspertyza techniczna/Ekspertyza_Strona tytułowa zalasowa.docx
  • Inny Dokumentacja SP Zalasowa/Ekspertyza techniczna/Ekspertyza_Strona tytułowa zalasowa.pdf
  • Inny Dokumentacja SP Zalasowa/Ekspertyza techniczna/Ekspertyza_Zalasowa.docx
  • Inny Dokumentacja SP Zalasowa/Ekspertyza techniczna/Ekspertyza_Zalasowa.pdf
  • Inny Dokumentacja SP Zalasowa/Graficzny Zakres Robót.pdf
  • Inny Dokumentacja SP Zalasowa/karta zatwierdzenia materiałów_wzór.docx
  • Inny Dokumentacja SP Zalasowa/Oświadczenie gwarancyjne Wykonawcy-gwaranta - wzór.doc
  • Inny Dokumentacja SP Zalasowa/Postanowienie MKWPSP.pdf
  • Inny Dokumentacja SP Zalasowa/Projekt budowlany/PAB- załącznik 8 i 9/2. OPIS_ ZAGOSPODAROWANIE TERENU.doc
  • Inny Dokumentacja SP Zalasowa/Projekt budowlany/PAB- załącznik 8 i 9/2. OPIS_ ZAGOSPODAROWANIE TERENU.pdf
  • Inny Dokumentacja SP Zalasowa/Projekt budowlany/PAB- załącznik 8 i 9/3. OPIS_ARCHITEKTURA.docx
  • Inny Dokumentacja SP Zalasowa/Projekt budowlany/PAB- załącznik 8 i 9/4. ZAŁĄCZNIKI.doc
  • Inny Dokumentacja SP Zalasowa/Projekt budowlany/PAB- załącznik 8 i 9/PZT_ZALASOWA.pdf
  • Inny Dokumentacja SP Zalasowa/Projekt budowlany/PAB- załącznik 8 i 9/ZALASOWA.pdf
  • Inny Dokumentacja SP Zalasowa/Projekt budowlany/PT elektryka/PT_E0.3_Zestawienie_materiałów.xlsx
  • Inny Dokumentacja SP Zalasowa/Projekt budowlany/PT konstrukcja/Oświadczenie projektanta_WS.pdf
  • Inny Dokumentacja SP Zalasowa/Projekt budowlany/PT konstrukcja/rysunki szkoła zalasowa.pdf
  • Inny Dokumentacja SP Zalasowa/Projekty wykonawcze/architektura/2. OPIS_ ZAGOSPODAROWANIE TERENU (3).doc
  • Inny Dokumentacja SP Zalasowa/Projekty wykonawcze/architektura/2. OPIS_ ZAGOSPODAROWANIE TERENU (3).pdf
  • Inny Dokumentacja SP Zalasowa/Projekty wykonawcze/architektura/3. OPIS_ARCHITEKTURA (2).docx
  • Inny Dokumentacja SP Zalasowa/Projekty wykonawcze/architektura/4. ZAŁĄCZNIKI (2).doc
  • Inny Dokumentacja SP Zalasowa/Projekty wykonawcze/elektryka/PW_E0.2_Opis_techniczny.doc
  • Inny Dokumentacja SP Zalasowa/Projekty wykonawcze/elektryka/PW_E0.3_Zestawienie_materiałów.pdf
  • Inny Dokumentacja SP Zalasowa/Projekty wykonawcze/konstrukcja/PW_opis.docx
  • Inny Dokumentacja SP Zalasowa/Projekty wykonawcze/konstrukcja/PW_Strona tytułowa zalasowa.docx
  • Inny Dokumentacja SP Zalasowa/Projekty wykonawcze/konstrukcja/rysunki szkoła zalasowa.pdf
  • Przedmiar Dokumentacja SP Ryglice/przedmiar/PR Ryglice — Drzwi Ppoż.pdf
  • Projekt Dokumentacja SP Ryglice/ARCHITEKTURA/OPIS DO PROJ. WYKONAWCZEGO.pdf
  • Projekt Dokumentacja SP Ryglice/ARCHITEKTURA/RYS. TECH. ARCH..pdf
  • Projekt Dokumentacja SP Ryglice/ARCHITEKTURA/WOD. - KAN..pdf
  • Projekt Dokumentacja SP Ryglice/KONSTRUKCJA/Opis_Techniczny_Ekspertyza_Ryglice.pdf
  • Projekt Dokumentacja SP Ryglice/KONSTRUKCJA/Strona tytułowa ryglice.pdf
  • STWiOR Dokumentacja SP Ryglice/STWiORB_Szkoła_Ryglice_2025.pdf
  • Inny Dokumentacja SP Ryglice/karta zatwierdzenia materiałów_wzór.docx
  • Inny Dokumentacja SP Ryglice/KONSTRUKCJA/Oświadczenie projektanta.pdf
  • Inny Dokumentacja SP Ryglice/KONSTRUKCJA/Rysunki nadproża szkoła ryglice.pdf
  • Inny Dokumentacja SP Ryglice/Oświadczenie gwarancyjne Wykonawcy-gwaranta - wzór.doc
  • Inny Dokumentacja SP Ryglice/postanowienie MKW PSP.pdf
  • Inny Dokumentacja SP Ryglice/przedmiar/PR Ryglice-Dostosowanie.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: GMINA RYGLICE