Postępowanie zakończone 2026-08-11
Przebudowa drogi gminnej nr 200232K – Ryglice-ul. Łokietka w km 0+000,00 - 0+169,00; 0+171,00 - 0+850,00; 0+850,50 - 1+645,00 w miejscowości Ryglice, Gmina Ryglice
GMINA RYGLICE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00332363
- Zamawiający
- GMINA RYGLICE
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-11
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-09
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- STWiOR 1_STWiORB_Ryglice ul. Łokietka.doc
- SWZ SWZ.zip
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny mapa z zakresem robót.pdf
- Inny PR ul. Łokietka v2.pdf
- Wzór umowy SWZ/zał. nr 4 do SWZ - wzór umowy.docx
- Formularz SWZ/zał. nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy .doc
- Inny SWZ/SWZ.doc
- Inny SWZ/zał. nr 2 do SWZ - oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu.doc
- Inny SWZ/zał. nr 3 do SWZ - oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.doc
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP