Postępowanie zakończone 2026-08-06
Modernizacja kompleksu sportowego na dz. 7921, 5966/47, 7922 w Grzechyni
Gmina Maków Podhalański
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00354654
- Zamawiający
- Gmina Maków Podhalański
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-06
- Termin realizacji
- 2026-10-16
- Data publikacji
- 2026-07-22
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załącznik nr 3.1 do SWZ_zadanie 1_trawa/przedmiar robót - budowa boiska w m. Grzechynia (gm. Maków Podhalański).pdf
- Przedmiar Załącznik nr 3.2 do SWZ_zadanie 2_poliuretan/PRZEDMIAR ROBÓT - PRZEBUDOWA BOISKA W M. GRZECHYNIA.pdf
- Projekt Załącznik nr 3.1 do SWZ_zadanie 1_trawa/Budowa boiska w Grzechyni - Instalcje elektryczne - opis techniczny.pdf
- Projekt Załącznik nr 3.1 do SWZ_zadanie 1_trawa/Budowa boiska w Grzechyni - Instalcje elektryczne - rysunki.pdf
- Projekt Załącznik nr 3.1 do SWZ_zadanie 1_trawa/Projekt wykonawczy architektury i zagospodarowania terenu_część opisowa.pdf
- Projekt Załącznik nr 3.1 do SWZ_zadanie 1_trawa/Projekt wykonawczy architektury i zagospodarowania terenu_część rysunkowa.pdf
- Projekt Załącznik nr 3.1 do SWZ_zadanie 1_trawa/Projekt wykonawczy odwodnienia boiska_część opisowa.pdf
- Projekt Załącznik nr 3.1 do SWZ_zadanie 1_trawa/Projekt wykonawczy odwodnienia boiska_część rysunkowa.pdf
- Projekt Załącznik nr 3.2 do SWZ_zadanie 2_poliuretan/GRZECHYNIA_PRZEBUDOWA BOISKA_CZEŚĆ RYSUNKOWA_WYKONAWCZY.pdf
- Projekt Załącznik nr 3.2 do SWZ_zadanie 2_poliuretan/GRZECHYNIA_PRZEBUDOWA BOISKA_OPIS WYKONAWCZY.pdf
- STWiOR Załącznik nr 3.1 do SWZ_zadanie 1_trawa/STWiORB (specyfikacja techniczna) architektura i branża Sanitarna.pdf
- STWiOR Załącznik nr 3.1 do SWZ_zadanie 1_trawa/STWiORB (specyfikacja techniczna) instalacje elektryczne.pdf
- STWiOR Załącznik nr 3.2 do SWZ_zadanie 2_poliuretan/GRZECHYNIA_PRZEBUDOWA BOISKA_STWiORB.pdf
- SWZ SWZ dla zadania PIR.271.1.11.2026.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 1 do SWZ_projektowane postanowienia umowy.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu BZP.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ_oświadczenie wykonawcy.docx
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ_wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ_ oświadczenie podmiotu trzeciego.docx
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ _wzór zobowiązania podmiotu trzeciego - art. 118 ust. 3 Pzp.doc
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, SWZ, wzór umowy, ogłoszenie.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Termin realizacji zamówienia przypada na 2026-10-16.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Maków Podhalański
- Budowa magazynu obrony cywilnej na działce nr ewid. 7575/5 w Makowie Podhalańskim
- Przebudowa lokalu usługowego na osiedlu Tysiąclecia w Makowie Podhalańskim
- Budowa garażu przy Makowskim Centrum Kultury w miejscowości Maków Podhalański
- Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla inwestycji drogowych na terenie Gminy Maków Podhalański
- Poprawa funkcjonalności i dostępności małej infrastruktury publicznej placów zabaw w Gminie Maków Podhalański w ramach realizacji zadania: Modernizacja placów zabaw na terenie Gminy