Postępowanie zakończone 2026-07-22
„Modernizacja kompleksu sportowo-rekreacyjnego przy Szkole Podstawowej Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Św. Dzieci z Fatimy w Makowie Podhalańskim - MIRS 2026 – Priorytet I”
Gmina Maków Podhalański
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00326101
- Zamawiający
- Gmina Maków Podhalański
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-22
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-07
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załącznik nr 3 do SWZ_dokumentacja projektowa i techniczna/Przedmiary/przedmiar roboty budowlane.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 3 do SWZ_dokumentacja projektowa i techniczna/Przedmiary/przedmiar roboty oświetleniowe.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 3 do SWZ_dokumentacja projektowa i techniczna/Przedmiary/przedmiar roboty sanitarne.pdf
- Projekt Załącznik nr 3 do SWZ_dokumentacja projektowa i techniczna/projekt architektury/czesc rysunkowa arch.pdf
- Projekt Załącznik nr 3 do SWZ_dokumentacja projektowa i techniczna/projekt architektury/Opis techniczny arch.pdf
- Projekt Załącznik nr 3 do SWZ_dokumentacja projektowa i techniczna/Projekt instalcji elektrycznych/Projekt MAKÓW.pdf
- Projekt Załącznik nr 3 do SWZ_dokumentacja projektowa i techniczna/projekt instalcji sanitarnych/opis techniczny KD+KS.pdf
- Projekt Załącznik nr 3 do SWZ_dokumentacja projektowa i techniczna/projekt instalcji sanitarnych/projekt wykonawczy.pdf
- Projekt Załącznik nr 3 do SWZ_dokumentacja projektowa i techniczna/projekt instalcji sanitarnych/rys. odwodnienie terenu.pdf
- STWiOR Załącznik nr 3 do SWZ_dokumentacja projektowa i techniczna/STWiORB/STWIORB - boisko maków.pdf
- SWZ SWZ dla zadania PIR.271.1.8.2026.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 1 do SWZ_projektowane postanowienia umowy.pdf
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu BZP.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ_oświadczenie wykonawcy.docx
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ_dokumentacja projektowa i techniczna/Projekt instalcji elektrycznych/IE_0.pdf
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ_dokumentacja projektowa i techniczna/projekt instalcji sanitarnych/cz. rysunkowa KD+KS.pdf
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ_wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ_ oświadczenie podmiotu trzeciego.docx
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ _wzór zobowiązania podmiotu trzeciego - art. 118 ust. 3 Pzp.doc
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Maków Podhalański
- Budowa magazynu obrony cywilnej na działce nr ewid. 7575/5 w Makowie Podhalańskim
- Przebudowa lokalu usługowego na osiedlu Tysiąclecia w Makowie Podhalańskim
- Budowa garażu przy Makowskim Centrum Kultury w miejscowości Maków Podhalański
- Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla inwestycji drogowych na terenie Gminy Maków Podhalański
- Modernizacja kompleksu sportowego na dz. 7921, 5966/47, 7922 w Grzechyni