Postępowanie zakończone 2026-08-12
Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej na budowę sali gimnastycznej w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa sali gimnastycznej przy Zespole Szkół w Wolbromiu”.
Powiat Olkuski
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00372884
- Zamawiający
- Powiat Olkuski
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Wolbromiu
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-12
- Termin realizacji
- 6 miesięcy od dnia zawarcia umowy
- Data publikacji
- 2026-07-31
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ .pdf
- SWZ Załącznik_nr_5_do_SWZ_Mapa_poglądowa.pdf
- Wzór umowy Załącznik_nr_3_do_SWZ_Wzór_Umowy.doc
- Formularz Załącznik_nr_1_do_SWZ_formularz_ofertowy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik_nr_2_do_SWZ_oświadczenie.docx
- Inny Załącznik_nr_4_do_SWZ_Opis_przedmiotu_zamówienia.docx
- Inny Załącznik_nr_6_do_SWZ_wykaz_osób.docx
- Inny Załącznik_nr_7_do_SWZ_wykaz_usług.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, projekt, STWiOR.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Powiat Olkuski
- Wykonanie robót budowlanych dla zadania pn.: „Remont drogi powiatowej 1156K w km od 0+000,00 do km 5+387,00 w miejscowości Zadroże, Milonki i Tarnawa, Powiat Olkuski”
- Rozbiórka istniejącego i budowa nowego mostu w ciągu drogi powiatowej nr 1117K m. Cieślin
- Wykonanie robót budowlanych dla zadania pn.: „Remont drogi powiatowej nr 1135K Udórz” oraz „Remont nawierzchni jezdni i poboczy drogi powiatowej 1064K ul. Sławkowska”.
- Wykonanie robót budowlanych dla zadania pn.: „Remont drogi powiatowej 1156K w km od 0+000,00 do km 5+387,00 w miejscowości Zadroże, Milonki i Tarnawa, Powiat Olkuski”.
- "Budowa hali magazynowej na potrzeby ochrony ludności i obrony cywilnej".