WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-28

Rozbiórka istniejącego i budowa nowego mostu w ciągu drogi powiatowej nr 1117K m. Cieślin

Powiat Olkuski

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00391920
Zamawiający
Powiat Olkuski
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Cieślin, pow. olkuski, woj. małopolskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
40 000 zł
Termin składania ofert
2026-08-28
Termin realizacji
Data publikacji
2026-08-13

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar Załącznik nr 10 przedmiar.pdf
  • SWZ SWZ.pdf
  • Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny załaczniki 1-8 do SWZ.zip
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna.zip
  • Wzór umowy załaczniki 1-8 do SWZ/Załacznik_nr_6_do_SWZ_ wzór umowy.docx
  • Inny załaczniki 1-8 do SWZ/Załącznik_do_Umowy_RODO.docx
  • Inny załaczniki 1-8 do SWZ/Załącznik_nr_1_do_SWZ_wzór_formularza_ofertowego.docx
  • Inny załaczniki 1-8 do SWZ/Załącznik_nr_2_do_SWZ_oświadczenie.doc
  • Inny załaczniki 1-8 do SWZ/Załącznik_nr_3_do_SWZ_Wzór_oświadczenie_podmiotu_udostępniającego_swoje_zasoby.docx
  • Inny załaczniki 1-8 do SWZ/Załącznik_nr_4_do_SWZ_Wzór_zobowiązania_podmiotu_trzeciego.docx
  • Inny załaczniki 1-8 do SWZ/Załącznik_nr_5_do_SWZ_Wzór_dokumentu_gwarancyjnego.doc
  • Inny załaczniki 1-8 do SWZ/Załącznik nr 7 do SWZ- wykaz osób.doc
  • Inny załaczniki 1-8 do SWZ/Załącznik nr_8 (wykaz robót) (na wezwanie)..docx
  • Projekt Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/2 SOR/opis -SOR DP1117K most w m. Cieślin.pdf
  • Projekt Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/2 SOR/strona tytułowa - SOR DP1117K most w m. Cieślin.pdf
  • Projekt Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/3 PAB/PAB Cieslin.pdf
  • Projekt Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/4 PW/2-PW-PZT.pdf
  • Projekt Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/4 PW/3-PW-PZT sieci.pdf
  • Projekt Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/4 PW/PW Cieslin.pdf
  • Projekt Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/6 uzgodnienia/przebudowa wodociągu/projekt/Informacja BIOZ - przebudowa wodociągu i kd Cieślin.pdf
  • Projekt Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/6 uzgodnienia/przebudowa wodociągu/projekt/PZT- przebudowa wodociągu i kd Cieślin.pdf
  • Projekt Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/6 uzgodnienia/przebudowa wodociągu/projekt/rys.1.PZT.pdf
  • Projekt Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/6 uzgodnienia/ZUDP/cieslin-zudp-PZT.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/5 STWiORB/STWiORB.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/1 decyzja ZRID/decyzja ZRID most Cieślin 1117K.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/2 SOR/opinie i zatwierdzenie/OAR5321.189.2025_0001.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/2 SOR/opinie i zatwierdzenie/zatwierdzenie - SOR cieślin.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/2 SOR/rys. 1 (A4) -SOR - DP1117K most w m. Cieślin.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/2 SOR/rys. 2 (A4) -SOR - DP1117K most w m. Cieślin.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/2 SOR/rys. 3 (A4) -SOR - DP1117K most w m. Cieślin.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/3 PAB/10-profil wod.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/3 PAB/11-profil kd.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/3 PAB/12-profil ciek.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/3 PAB/4-syt.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/3 PAB/5-inw.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/3 PAB/6-rzut.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/3 PAB/7-przekroje.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/3 PAB/8-widok.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/3 PAB/9-profil droga.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/3 PAB/info BIOZ Cieslin.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/3 PAB/Załączniki do PB Cieślin.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/4 PW/10-PW-wod.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/4 PW/11-PW-kan.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/4 PW/12-PW-ciek.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/4 PW/13-PW-tyczenie.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/4 PW/14-PW-gabaryt.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/4 PW/15-PW-zbr pal.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/4 PW/16-PW-zbr podp 1.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/4 PW/17-PW-zbr podp 2.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/4 PW/18-PW-zbr plyta.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/4 PW/19-PW-zbr kapy.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/4 PW/1-PW-ORIENTACJA.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/4 PW/20-PW-zbr najazd.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/4 PW/4-PW-syt.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/4 PW/5-PW-inw.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/4 PW/6-PW-rzut.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/4 PW/7-PW-przekroje.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/4 PW/8-PW-widok.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/4 PW/9-PW-profil.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/6 uzgodnienia/118/zawiadomienie o braku sprzeciwu.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/6 uzgodnienia/DŚU/raport_z_weryfikacji_pliku_zaświadczenie prawomocność_2025-12-05_11-11.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/6 uzgodnienia/DŚU/UG klucze - decyzja środowiskowa most Cieślin.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/6 uzgodnienia/DŚU/zaświadczenie prawomocność.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/6 uzgodnienia/energetyka/tauron/cieslin prad teletechnika.dwl
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/6 uzgodnienia/energetyka/tauron/cieslin prad teletechnika.dwl2
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/6 uzgodnienia/energetyka/tauron/uzgodnienie Tauron - most Cieślin.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/6 uzgodnienia/energetyka/tauron/zał. do uzgodnienie do Tauron.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/6 uzgodnienia/energetyka/tauron/zdjecie.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/6 uzgodnienia/przebudowa wodociągu/MZWiK Olkusz - uzgodnienie branżowe most Cieślin (1).pdf
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/6 uzgodnienia/przebudowa wodociągu/MZWiK Olkusz - zał. graf. do uzgodnienia branżowego (1).pdf
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/6 uzgodnienia/przebudowa wodociągu/projekt/rys.2.Profil sieci wodociągowej.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/6 uzgodnienia/przebudowa wodociągu/projekt/rys.3.Profil kanalizacji deszczowej.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/6 uzgodnienia/przebudowa wodociągu/projekt/rys.4.Profil podłużny cieku.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/6 uzgodnienia/przebudowa wodociągu/PWiK Olkusz - uzgodnienie przebudowy sieci wodociągowej Cieślin.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/6 uzgodnienia/PWPR/pozwolenie wodnoprawne Cieslin.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/6 uzgodnienia/PWPR/pozw wodn staw D-GL.ZUZ.2.421.600.2018.BD.9964.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/6 uzgodnienia/telekomunikacja/2512080103 wych.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/6 uzgodnienia/telekomunikacja/Ulotka_Dobre_Praktyki.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/6 uzgodnienia/wycinka drzew/cieslin_wycinka_plan.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/6 uzgodnienia/wycinka drzew/Inwentaryzacja zieleni w miejscowości Cieślin w związku z budową mostu w ciągu.docx
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/6 uzgodnienia/ZUDP/6630.81.2025_Odpis protokołu z narady koordynacyjnej.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna/DOK do zamówienia/7 geologia/0_DGI_Mosta_Cieslin_v01.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 40 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, SWZ, ogłoszenie, wzór umowy, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Powiat Olkuski