Postępowanie zakończone 2026-07-31
Wykonanie robót budowlanych dla zadania pn.: „Remont drogi powiatowej 1156K w km od 0+000,00 do km 5+387,00 w miejscowości Zadroże, Milonki i Tarnawa, Powiat Olkuski”.
Powiat Olkuski
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00341559
- Zamawiający
- Powiat Olkuski
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-31
- Termin realizacji
- 15 miesięcy od dnia zawarcia umowy
- Data publikacji
- 2026-07-14
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik_do_Umowy_RODO.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki nr 7-11.zip
- Inny Załącznik_nr_1_do_SWZ_wzór_formularza_ofertowego.docx
- Inny Załącznik_nr_2_do_SWZ_oświadczenie.doc
- Inny Załącznik_nr_3_do_SWZ_Wzór_oświadczenie_podmiotu_udostępniającego_swoje_zasoby.docx
- Inny Załącznik_nr_4_do_SWZ_Wzór_zobowiązania_podmiotu_trzeciego.docx
- Inny Załącznik_nr_5_do_SWZ_Wzór_dokumentu_gwarancyjnego.doc
- Inny Załącznik_nr_6_do_SWZ_Wzór_Umowy.docx
- Przedmiar Załączniki nr 7-11/Załącznik_nr_7_do_SWZ_przedmiar.xls
- SWZ Załączniki nr 7-11/Załącznik_nr_8_do_SWZ_lokalizacja_zadania.pdf
- Inny Załączniki nr 7-11/Thumbs.db
- Inny Załączniki nr 7-11/Załącznik_nr_10_do_SWZ_opis_przedmiotu_zamówienia.pdf
- Inny Załączniki nr 7-11/Załącznik_nr_11_do_SWZ_Harmonogram_rzeczowo-finansowy.docx
- Inny Załączniki nr 7-11/Załącznik_nr_9_do_SWZ_STWIORB/D-040201_WARSTWA_ODCINAJĄCA_V02.pdf
- Inny Załączniki nr 7-11/Załącznik_nr_9_do_SWZ_STWIORB/D-040301_OCZYSZCZENIE_I_SKROPIENIE_WARSTW_KONSTRUKCYJNYCH_V01.pdf
- Inny Załączniki nr 7-11/Załącznik_nr_9_do_SWZ_STWIORB/D-040402_PODBUDOWA_POMOCNICZA_I_ZASADNICZA_Z_MIESZANKI_NIEZWIĄZANEJ_V04.pdf
- Inny Załączniki nr 7-11/Załącznik_nr_9_do_SWZ_STWIORB/D-040701_Warstwa_podbudowy_z_AC_v04.pdf
- Inny Załączniki nr 7-11/Załącznik_nr_9_do_SWZ_STWIORB/D-050305A_Warstwa_wiążąca_z_AC_V04.pdf
- Inny Załączniki nr 7-11/Załącznik_nr_9_do_SWZ_STWIORB/D-050305B_Warstwa_ścieralna_z_AC_V04.pdf
- Inny Załączniki nr 7-11/Załącznik_nr_9_do_SWZ_STWIORB/Thumbs.db
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Powiat Olkuski
- Wykonanie robót budowlanych dla zadania pn.: „Remont drogi powiatowej 1156K w km od 0+000,00 do km 5+387,00 w miejscowości Zadroże, Milonki i Tarnawa, Powiat Olkuski”
- Rozbiórka istniejącego i budowa nowego mostu w ciągu drogi powiatowej nr 1117K m. Cieślin
- Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej na budowę sali gimnastycznej w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa sali gimnastycznej przy Zespole Szkół w Wolbromiu”.
- Wykonanie robót budowlanych dla zadania pn.: „Remont drogi powiatowej nr 1135K Udórz” oraz „Remont nawierzchni jezdni i poboczy drogi powiatowej 1064K ul. Sławkowska”.
- "Budowa hali magazynowej na potrzeby ochrony ludności i obrony cywilnej".