Postępowanie zakończone 2026-07-24
Poprawa funkcjonalności i dostępności małej infrastruktury publicznej placów zabaw w Gminie Maków Podhalański w ramach realizacji zadania: Modernizacja placów zabaw na terenie Gminy
Gmina Maków Podhalański
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00332144
- Zamawiający
- Gmina Maków Podhalański
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-24
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-09
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załącznik nr 3 do SWZ_dokumentacja projektowa i techniczna/12. Przedmiar_place zabaw_V_26.pdf
- STWiOR Załącznik nr 3 do SWZ_dokumentacja projektowa i techniczna/11. SST_place_zabaw_V_26.pdf
- SWZ SWZ dla zadania PIR.271.1.9.2026.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 1 do SWZ_projektowane postanowienia umowy.pdf
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu BZP.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ_oświadczenie wykonawcy.docx
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ_dokumentacja projektowa i techniczna/10. Zalącznik_nr 8.pdf
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ_dokumentacja projektowa i techniczna/1. Zagospodarowanie terenu_Kościuszki.pdf
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ_dokumentacja projektowa i techniczna/2. Przekroje_Kościuszki.pdf
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ_dokumentacja projektowa i techniczna/3. Zalącznik_nr 1.pdf
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ_dokumentacja projektowa i techniczna/4. Zalącznik_nr 2.pdf
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ_dokumentacja projektowa i techniczna/5. Zalącznik_nr 3.pdf
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ_dokumentacja projektowa i techniczna/6. Zalącznik_nr 4.pdf
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ_dokumentacja projektowa i techniczna/7. Zalącznik_nr 5.pdf
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ_dokumentacja projektowa i techniczna/8. Zalącznik_nr 6.pdf
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ_dokumentacja projektowa i techniczna/9. Zalącznik_nr 7.pdf
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ_wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ_ oświadczenie podmiotu trzeciego.docx
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ _wzór zobowiązania podmiotu trzeciego - art. 118 ust. 3 Pzp.doc
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, STWiOR, SWZ, wzór umowy, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Maków Podhalański
- Budowa magazynu obrony cywilnej na działce nr ewid. 7575/5 w Makowie Podhalańskim
- Przebudowa lokalu usługowego na osiedlu Tysiąclecia w Makowie Podhalańskim
- Budowa garażu przy Makowskim Centrum Kultury w miejscowości Maków Podhalański
- Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla inwestycji drogowych na terenie Gminy Maków Podhalański
- Modernizacja kompleksu sportowego na dz. 7921, 5966/47, 7922 w Grzechyni