Postępowanie zakończone 2026-07-23
Przebudowa budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gorlicach w zakresie dobudowy szybu windowego
Miasto Gorlice
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00329658
- Zamawiający
- Miasto Gorlice
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-23
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-08
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ - Winda MBP Gorlice.docx
- SWZ SWZ - Winda MBP Gorlice.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki od 9 do 14 do SWZ.zip
- Inny Załączniki od nr 1 do nr 8 do SWZ.zip
- Wzór umowy zał. nr 9 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy - wzór umowy winda MBP.docx
- Formularz zał. nr 10 do SWZ - Formularz - Druk OFERTA.docx
- Inny zał. nr 11 do SWZ - Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.docx
- Inny zał. nr 12 do SWZ - Wzór zobowiązania podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- Inny zał. nr 13 do SWZ - Oświadczenie określone w art. 117 ust. 4 ustawy Pzp.docx
- Inny zał. nr 14 do SWZ - Formularz wykazu osób.docx
- Projekt zał. 3 Projekt techniczny konstrukcja.pdf
- Projekt zał. 4 Projekt techniczny instalacji elektrycznej.pdf
- Projekt zał. 6 Projekt budowlany Budowa przyłącza cieplnego.pdf
- STWiOR zał. 7 STWIORB.pdf
- Inny zał. 1 Projekt zagospodarowania terenu i projekt AB.pdf
- Inny zał. 2 Decyzja pozwolenia na budowę.pdf
- Inny zał. 5 Geotechniczne warunki posadowienia.pdf
- Inny zał. 8 harmonogram rzeczowo - finansowy.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Miasto Gorlice
- Przebudowa drogi gminnej 270271 K (ul. Ariańska) w km 0+015,00 do km 0+303,00 w miejscowości Gorlice, Miasto Gorlice
- Roboty budowlane polegające na remoncie drogi wewnętrznej ul. Pod Lodownią oraz modernizacji drogi wewnętrznej ul. Węgierska boczna w Gorlicach
- PRZEBUDOWA BUDYNKU MIEJSKIEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ W GORLICACH W ZAKRESIE DOBUDOWY SZYBU WINDOWEGO
- TERMOMODERNIZACJA BUDYNKU PRZY UL. 3 MAJA 1 W GORLICACH
- TERMOMODERNIZACJA BUDYNKU MIESZKALNEGO WIELORODZINNEGO Z KOLORYSTYKĄ ELEWACJI PRZY UL. ORZESZKOWEJ 15 W GORLICACH