Postępowanie zakończone 2026-06-25
PRZEBUDOWA/ROZBUDOWA WEWNĘTRZNEJ INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ, TELETECHNICZNEJ ORAZ PPOŻ. W ISTNIEJĄCYM BUDYNKU MZS NR 5 W GORLICACH
Miasto Gorlice
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00283221
- Zamawiający
- Miasto Gorlice
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-25
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-10
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ Specyfikacja Warunków Zamówienia - przebudowa, rozbudowa instalacji w budynku MZS nr 5.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Specyfikacja Warunków Zamówienia - przebudowa, rozbudowa instalacji w budynku MZS nr 5.docx
- Inny zał. nr 1-4 do SWZ.zip
- Inny zał. nr 5 do SWZ - Harmonogram rzeczowo - finansowy.docx
- Inny zał. nr 6-12 do SWZ.zip
- Inny _corrupt_154853.bin
- Inny _corrupt_154853.bin
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Miasto Gorlice
- Przebudowa drogi gminnej 270271 K (ul. Ariańska) w km 0+015,00 do km 0+303,00 w miejscowości Gorlice, Miasto Gorlice
- Roboty budowlane polegające na remoncie drogi wewnętrznej ul. Pod Lodownią oraz modernizacji drogi wewnętrznej ul. Węgierska boczna w Gorlicach
- PRZEBUDOWA BUDYNKU MIEJSKIEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ W GORLICACH W ZAKRESIE DOBUDOWY SZYBU WINDOWEGO
- TERMOMODERNIZACJA BUDYNKU PRZY UL. 3 MAJA 1 W GORLICACH
- TERMOMODERNIZACJA BUDYNKU MIESZKALNEGO WIELORODZINNEGO Z KOLORYSTYKĄ ELEWACJI PRZY UL. ORZESZKOWEJ 15 W GORLICACH