Postępowanie zakończone 2026-06-16
TERMOMODERNIZACJA BUDYNKU PRZY UL. 3 MAJA 1 W GORLICACH
Miasto Gorlice
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00270356
- Zamawiający
- Miasto Gorlice
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-16
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-01
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ Specyfikacja Warunków Zamówienia - termomodernizacja budynku przy ul. 3 Maja 1.docx
- SWZ Specyfikacja Warunków Zamówienia - termomodernizacja budynku przy ul. 3 Maja 1.pdf
- SWZ zał. nr 1 do SWZ - Audyt i projekty.pdf
- SWZ zał. nr 2 do SWZ - Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych.pdf
- SWZ zał. nr 3 do SWZ - Harmonogram rzeczowo - finansowy.pdf
- SWZ zał. nr 4-10 do SWZ.zip
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Miasto Gorlice
- Przebudowa drogi gminnej 270271 K (ul. Ariańska) w km 0+015,00 do km 0+303,00 w miejscowości Gorlice, Miasto Gorlice
- Roboty budowlane polegające na remoncie drogi wewnętrznej ul. Pod Lodownią oraz modernizacji drogi wewnętrznej ul. Węgierska boczna w Gorlicach
- PRZEBUDOWA BUDYNKU MIEJSKIEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ W GORLICACH W ZAKRESIE DOBUDOWY SZYBU WINDOWEGO
- TERMOMODERNIZACJA BUDYNKU PRZY UL. 3 MAJA 1 W GORLICACH
- TERMOMODERNIZACJA BUDYNKU MIESZKALNEGO WIELORODZINNEGO Z KOLORYSTYKĄ ELEWACJI PRZY UL. ORZESZKOWEJ 15 W GORLICACH