Postępowanie zakończone 2026-07-07
WYKONANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ ROZBUDOWY HALI SPORTOWEJ PRZY UL. SPORTOWEJ 9 W GORLICACH W RAMACH ZADANIA „ROZBUDOWA HALI SPORTOWEJ (PROJEKT)”
Miasto Gorlice
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00303999
- Zamawiający
- Miasto Gorlice
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Małopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-07
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-23
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ - Wykonanie dokumentacji przebudowy i rozbudowy Hali Sportowej.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny SWZ - Wykonanie dokumentacji przebudowy i rozbudowy Hali Sportowej.pdf
- Inny załączniki od nr 2 do nr 8 do SWZ.zip
- Inny zał nr 1 do SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia OPZ.pdf
- Wzór umowy zał nr 2 do SWZ Projektowane postanowienia umowy - wzór umowy.docx
- Formularz zał. nr 3 do SWZ - Formularz OFERTA.docx
- Inny zał. nr 4 do SWZ - Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.docx
- Inny zał. nr 5 do SWZ - Wzór zobowiązania podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- Inny zał. nr 6 do SWZ - Oświadczenie określone w art. 117 ust. 4 ustawy Pzp.docx
- Inny zał. nr 7 do SWZ - Formularz wykazu usług.doc
- Inny zał. nr 8 do SWZ - Formularz wykazu osób skiewowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Miasto Gorlice
- Przebudowa drogi gminnej 270271 K (ul. Ariańska) w km 0+015,00 do km 0+303,00 w miejscowości Gorlice, Miasto Gorlice
- Roboty budowlane polegające na remoncie drogi wewnętrznej ul. Pod Lodownią oraz modernizacji drogi wewnętrznej ul. Węgierska boczna w Gorlicach
- PRZEBUDOWA BUDYNKU MIEJSKIEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ W GORLICACH W ZAKRESIE DOBUDOWY SZYBU WINDOWEGO
- TERMOMODERNIZACJA BUDYNKU PRZY UL. 3 MAJA 1 W GORLICACH
- TERMOMODERNIZACJA BUDYNKU MIESZKALNEGO WIELORODZINNEGO Z KOLORYSTYKĄ ELEWACJI PRZY UL. ORZESZKOWEJ 15 W GORLICACH