Postępowanie zakończone 2026-08-25
Budowa budynku świetlicy w miejscowości Kaszewska Wola
Gmina Przytyk
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00378345
- Zamawiający
- Gmina Przytyk
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kaszewska Wola, pow. radomski, woj. mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 21 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-25
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-05
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załącznik nr 2 - dokumentacja/Przedmiar robót/cz. budowlana/Przedmiar robót cz. budowlana Świetlica Wiejska - Kaszewska .pdf
- Przedmiar Załącznik nr 2 - dokumentacja/Przedmiar robót/cz. elektryczna/Przedmiar robót.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 2 - dokumentacja/Przedmiar robót/cz. instalacyjna/Przedmiar Robót - Instalacje Saniotarne - Świetlica - Kaszew.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 - dokumentacja/Projekt/architektura/OPIS TECHNICZNY DO PAB.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 - dokumentacja/Projekt/architektura/OPIS TECHNICZNY DO PAT.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 - dokumentacja/Projekt/architektura/OPIS TECHNICZNY DO PZT.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 - dokumentacja/Projekt/architektura/PAB_A_1_RZUT PARTERU_297.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 - dokumentacja/Projekt/architektura/PAB_A_2_RZUT WIEZBY_A3.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 - dokumentacja/Projekt/architektura/PAB_A_3_RZUT DACHU_A3.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 - dokumentacja/Projekt/architektura/PAB_A_4_PRZEKRÓJ AA_A3.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 - dokumentacja/Projekt/architektura/PAB_A_5_ELEWACJE 1_A3.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 - dokumentacja/Projekt/architektura/PAB_A_6_ELEWACJE 2_A3.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 - dokumentacja/Projekt/architektura/PAT_A_1_RZUT PARTERU_297.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 - dokumentacja/Projekt/architektura/PAT_A_2_RZUT WIEZBY_A3.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 - dokumentacja/Projekt/architektura/PAT_A_3_RZUT DACHU_A3.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 - dokumentacja/Projekt/architektura/PAT_A_4_PRZEKRÓJ AA_A3.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 - dokumentacja/Projekt/architektura/PAT_A_5_ELEWACJE 1_A3.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 - dokumentacja/Projekt/architektura/PAT_A_6_ELEWACJE 2_A3.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 - dokumentacja/Projekt/architektura/PAT_A_7_WYKAZ OKIEN_A3.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 - dokumentacja/Projekt/architektura/PAT_A_9_SCHEMAT SUFITOW_A3.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 - dokumentacja/Projekt/architektura/PZT_PZT_1_PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU_A2.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 - dokumentacja/Projekt/elektryczny/PT ieE.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 - dokumentacja/Projekt/konstrukcja/Opis techniczny konstrukcyjny.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 - dokumentacja/Projekt/przyłącze wody/02_PT_SANIT_KASZEWSKA_WOLA_PRZYLACZE.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 - dokumentacja/Projekt/sanitarny/01_PT_SANIT_KASZEWSKA_WOLA.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 - dokumentacja/Specyfikacja techniczna/cz. budowlana/Specyfikacja Techniczna cz. budowlana Kaszewska Wola.pdf
- STWiOR Załącznik nr 2 - dokumentacja/Specyfikacja techniczna/cz. elektryczna/STWIOR.pdf
- STWiOR Załącznik nr 2 - dokumentacja/Specyfikacja techniczna/cz. instalacyjna/SST.S.01 wew_wod_kan.pdf
- STWiOR Załącznik nr 2 - dokumentacja/Specyfikacja techniczna/cz. instalacyjna/SST.S.02 zew_wod_kan.pdf
- STWiOR Załącznik nr 2 - dokumentacja/Specyfikacja techniczna/cz. instalacyjna/SST.S.03 went_ogrz.pdf
- SWZ SWZ.docx
- Wzór umowy Załącznik nr 8 do SWZ - wzór umowy.docx
- Formularz Załącznik nr 1 - formularz oferty.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/PnB_26082025_200038.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/Projekt/architektura/INFORMACJA BIOZ.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/Projekt/architektura/PAT_A_8_WYKAZ DRZWI_A3.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/Projekt/konstrukcja/1K. Rzut fundamemtów.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/Projekt/konstrukcja/2K. Rzut stropu nad parterem.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/Projekt/konstrukcja/3K. Zbrojenie dolne i górne płyty daszku nad wejściem.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/Projekt/konstrukcja/4K. Wieńce zelbetowe, żebra rozdzielcze, rdzeń R1..pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/Projekt/konstrukcja/5K. Rdzeń poz.2.1..pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/Projekt/konstrukcja/6K. Rdzeń poz. 2.2..pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/Projekt/konstrukcja/7K. Wylewki żelbetowe.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/Projekt/konstrukcja/Obliczenia statyczne.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/Projekt/przyłącze wody/02_RYS_1.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/Projekt/przyłącze wody/02_RYS_2.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/Projekt/przyłącze wody/02_RYS_3.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/Projekt/sanitarny/01_RYS_1.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/Projekt/sanitarny/01_RYS_2.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/Projekt/sanitarny/01_RYS_3.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/Projekt/sanitarny/01_RYS_4.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/Projekt/sanitarny/01_RYS_5.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/Przedmiar robót/cz. budowlana/Zestawienie wyposażenia - ilości i opis - Świetlica Wiejska.pdf
- Inny Załącznik nr 3 - wykaz robót.docx
- Inny Załącznik nr 4 - wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 5 - oświadczenia.docx
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - zobowiązanie.docx
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ - wspólne ubieganie.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 21 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP