Postępowanie zakończone 2026-06-16
Budowa drogi ul. Sosnowej w miejscowości Przytyk
Gmina Przytyk
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00268482
- Zamawiający
- Gmina Przytyk
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-16
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-29
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt Załącznik nr 2 - dokumentacja/01 Projekt zagospodarowania terenu/02 Spis treści pzt.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 - dokumentacja/01 Projekt zagospodarowania terenu/04 Opis techniczny pzt.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 - dokumentacja/01 Projekt zagospodarowania terenu/05 Orientacja_1.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 - dokumentacja/02 Projekt architektoniczno - budowlany/02 Spis treści ab.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 - dokumentacja/02 Projekt architektoniczno - budowlany/04 Opis techniczny ab.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 - dokumentacja/03 Projekt techniczny/01 Firmówka pt.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 - dokumentacja/03 Projekt techniczny/02 Spis treści pt.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 - dokumentacja/03 Projekt techniczny/03 Oświadczenie pt.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 - dokumentacja/03 Projekt techniczny/04 Opis techniczny pt.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 - dokumentacja/03 Projekt techniczny/05 Orientacja_1.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 - dokumentacja/03 Projekt techniczny/06 Pzt_2.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 - dokumentacja/03 Projekt techniczny/07 Profil podłużny_3.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 - dokumentacja/03 Projekt techniczny/08 Przekroje konstrukcyjne_4.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 - dokumentacja/03 Projekt techniczny/09 Szczegóły przepustu_5.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 - dokumentacja/03 Projekt techniczny/10 Informacja bioz.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 - dokumentacja/04 Projekt organizacji ruchu/02 Spis treści.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 - dokumentacja/04 Projekt organizacji ruchu/03 Opis techniczny.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 - dokumentacja/05 Uzgodnienia i opinie/03 Opinia Burmistrza GP.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 - dokumentacja/05 Uzgodnienia i opinie/Podgajek,ul.Sosnowa.pdf
- SWZ SWZ.docx
- Wzór umowy Załącznik nr 6 - wzór umowy.docx
- Formularz Załącznik nr 1 - formularz oferty.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/01 Projekt zagospodarowania terenu/01 Firmówka pzt.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/01 Projekt zagospodarowania terenu/03 Oświadczenie pzt.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/01 Projekt zagospodarowania terenu/06 Pzt_2.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/02 Projekt architektoniczno - budowlany/01 Firmówka ab.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/02 Projekt architektoniczno - budowlany/03 Oświadczenie ab.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/02 Projekt architektoniczno - budowlany/05 Profil podłużny_1.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/02 Projekt architektoniczno - budowlany/06 Przekroje konstrukcyjne_2.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/02 Projekt architektoniczno - budowlany/07 Szczegóły przepustu_3.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/02 Projekt architektoniczno - budowlany/08 Informacja bioz.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/04 Projekt organizacji ruchu/01 Firmowka.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/04 Projekt organizacji ruchu/04 Orientacja_1.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/04 Projekt organizacji ruchu/05 PS_2.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/05 Uzgodnienia i opinie/00 Zestawienie przekazanych decyzji, opinii i uzgodnień_1.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/05 Uzgodnienia i opinie/01 Wypis i wyrys z MPZP_Podgajek.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/05 Uzgodnienia i opinie/02 Pozwolenie wodnoprawne.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/05 Uzgodnienia i opinie/Decyzja pnb Sosnowa.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/06 Specyfikacje techniczne/00 Spis ST.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/06 Specyfikacje techniczne/01 D-00.00.00 Wymagania ogólne.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/06 Specyfikacje techniczne/02 D-01.01.01 Odtworzenie trasy i punktów wysokościowych.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/06 Specyfikacje techniczne/03 D-03.01.03 Przepusty z rur PEHD.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/06 Specyfikacje techniczne/04 D-04.01.01 Koryto wraz z profilowaniem i zagęszczeniem podłoża.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/06 Specyfikacje techniczne/05 D-04.02.01 Warstwy odsączające.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/06 Specyfikacje techniczne/06 D-04.04.02 Podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/06 Specyfikacje techniczne/07 D-05.03.23a Nawierzchnia z kostki.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/06 Specyfikacje techniczne/08 D-06.03.01 Ścinanie i uzupełnianie poboczy.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/06 Specyfikacje techniczne/09 D-07.02.01 Oznakowanie pionowe.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/06 Specyfikacje techniczne/10 D-08.03.01 Obrzeża (oporniki) betonowe.pdf
- Inny Załącznik nr 3 - wykaz robót.docx
- Inny Załącznik nr 4 - wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 5 - oświadczenia.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP