Postępowanie zakończone 2026-07-15
Przebudowa drogi gminnej nr 350919W w miejscowości Wrzeszczów
Gmina Przytyk
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00315555
- Zamawiający
- Gmina Przytyk
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-15
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-30
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załącznik nr 2 - dokumentacja/01 Przedmiar robót.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 - dokumentacja/01 Projekt - materiały do zgłoszenia/02 Spis treści.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 - dokumentacja/01 Projekt - materiały do zgłoszenia/06 Opis techniczny.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 - dokumentacja/03 Projekt techniczny/01 Firmówka pt.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 - dokumentacja/03 Projekt techniczny/02 Spis treści PT.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 - dokumentacja/03 Projekt techniczny/05 Oświadczenie projektanta PT.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 - dokumentacja/03 Projekt techniczny/07 Orientacja_1.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 - dokumentacja/03 Projekt techniczny/08 Plan sytuacyjny 297x1400.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 - dokumentacja/03 Projekt techniczny/09 Profil podłużny 297x1300.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 - dokumentacja/03 Projekt techniczny/10 Przekroje konstrukcyjne 297x1400.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 - dokumentacja/03 Projekt techniczny/11 Przekrój przepustu P-01 297x420.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 - dokumentacja/03 Projekt techniczny/12 Szczegóły wpustów liniowych 297x420.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 - dokumentacja/03 Projekt techniczny/13 Szczegóły zjazdu przez rów 297x420.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 - dokumentacja/04 Projekt SOR - pp/02 Spis treści or.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 - dokumentacja/04 Projekt SOR - pp/03 Opis techniczny.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 - dokumentacja/04 Projekt SOR - pp/SOR Wrzeszczów_po poprawkach/02 Spis treści or.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 - dokumentacja/04 Projekt SOR - pp/SOR Wrzeszczów_po poprawkach/03 Opis techniczny.pdf
- SWZ SWZ.docx
- Wzór umowy Załącznik nr 6 - wzór umowy.docx
- Formularz Załącznik nr 1 - formularz oferty.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/01 Projekt - materiały do zgłoszenia/01 Firmowka_1.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/01 Projekt - materiały do zgłoszenia/03 Zaświadczenie Izba Tomek 2025.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/01 Projekt - materiały do zgłoszenia/04 Uprawnienia TM.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/01 Projekt - materiały do zgłoszenia/05 Oświadczenie projektanta.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/01 Projekt - materiały do zgłoszenia/07 Orientacja 297x210.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/01 Projekt - materiały do zgłoszenia/08 PZT 297x1400.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/01 Projekt - materiały do zgłoszenia/09 Przekroje konstrukcyjne 297x1250.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/01 Projekt - materiały do zgłoszenia/10 Przekrój przepustu P-01 297x420.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/01 Projekt - materiały do zgłoszenia/11 Informacja BIOZ.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/01 Projekt - materiały do zgłoszenia/Wrzeszczów_zgłoszony do SPwR.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/02 Decyzje, uzgodnienia i opinie/00 Zestawienie przekazanych decyzji, opinii i uzgodnień_1.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/02 Decyzje, uzgodnienia i opinie/01 Decyzja_PW_Wrzeszczów.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/02 Decyzje, uzgodnienia i opinie/02a Załącznik do opinii BGP.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/02 Decyzje, uzgodnienia i opinie/02 Opinia Burmistrza GP.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/02 Decyzje, uzgodnienia i opinie/03a Załącznik do opinii SP.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/02 Decyzje, uzgodnienia i opinie/03 Opinia SP.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/02 Decyzje, uzgodnienia i opinie/Zgłoszenie Wrzeszczów.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/03 Projekt techniczny/03 Zaświadczenie Izba Tomek 2025.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/03 Projekt techniczny/04 Uprawnienia TM.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/03 Projekt techniczny/06 Opis techniczny.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/03 Projekt techniczny/14 Informacja BIOZ.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/04 Projekt SOR - pp/01 Firmówka or.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/04 Projekt SOR - pp/04 Orientacja_1 .pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/04 Projekt SOR - pp/05 PS_2.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/04 Projekt SOR - pp/06 PS_3.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/04 Projekt SOR - pp/07 PS_4.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/04 Projekt SOR - pp/08 PS_5.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/04 Projekt SOR - pp/09 PS_6.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/04 Projekt SOR - pp/SOR Wrzeszczów_po poprawkach/01 Firmówka or.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/04 Projekt SOR - pp/SOR Wrzeszczów_po poprawkach/04 Orientacja_1 .pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/04 Projekt SOR - pp/SOR Wrzeszczów_po poprawkach/05 PS_2.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/04 Projekt SOR - pp/SOR Wrzeszczów_po poprawkach/06 PS_3.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/04 Projekt SOR - pp/SOR Wrzeszczów_po poprawkach/07 PS_4.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/04 Projekt SOR - pp/SOR Wrzeszczów_po poprawkach/08 PS_5.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/04 Projekt SOR - pp/SOR Wrzeszczów_po poprawkach/09 PS_6.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/04 Projekt SOR - pp/SOR Wrzeszczów_po poprawkach/Zatwierdzenie SOR_Wrzeszczów_1.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/04 Projekt SOR - pp/SOR Wrzeszczów_po poprawkach/Zatwierdzenie SOR_Wrzeszczów_2.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/04 Projekt SOR - pp/Zatwierdzenie SOR_Wrzeszczów_1.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/04 Projekt SOR - pp/Zatwierdzenie SOR_Wrzeszczów_2.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/05 STWiORB/00 Spis ST - roboty drogowe i sieci towarzyszące.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/05 STWiORB/01 D-00.00.00 Wymagania ogólne.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/05 STWiORB/02 D-01.01.01 Odtworzenie trasy i punktów wysokościowych.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/05 STWiORB/03 D-01.02.04 Rozbiórka elementów dróg.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/05 STWiORB/04 D-02.00.01 Roboty ziemne. Wymagania ogólne.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/05 STWiORB/05 D-03.01.03 Przepusty z rur z blachy stalowej.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/05 STWiORB/06 D-03.02.01 Kanalizacja deszczowa.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/05 STWiORB/07 D-03.06.01 Regulacja elementów infrastruktury niezwiązanej z drogą.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/05 STWiORB/08 D-04.01.01 Koryto wraz z profilowaniem i zagęszczeniem podłoża.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/05 STWiORB/09 D-04.02.02 Warstwa mrozoochronna.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/05 STWiORB/10 D-04.03.01 Oczyszczenie i skropienie warstw konstrukcyjnych.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/05 STWiORB/11 D-04.04.02 Podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/05 STWiORB/12 D-05.03.05 Warstwa ścieralna z betonu asfaltowego.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/05 STWiORB/13 D-05.03.05b Warstwa wiążąca i wyrównawcza.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/05 STWiORB/14 D-05.03.11 Frezowanie nawierzchni asfaltowych na zimno.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/05 STWiORB/15 D-05.03.23 Nawierzchnia z kostki brukowej betonowej.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/05 STWiORB/16 D-05.03.26 Połączenie nowej konstrukcji jezdni z istniejącą - poszerzenia.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/05 STWiORB/17 D-06.01.01 Umocnienie powierzchniowe skarp i rowów.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/05 STWiORB/18 D-06.02.01 Przepusty pod zjazdami.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/05 STWiORB/19 D-06.03.01 Ścinanie i uzupełnianie poboczy.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/05 STWiORB/20 D-06.04.01 Oczyszczenie rowów.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/05 STWiORB/21 D-07.01.01 Oznakowanie poziome.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/05 STWiORB/22 D-07.02.01 Oznakowanie pionowe.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/05 STWiORB/23 D-07.05.01 Bariery stalowe.doc.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/05 STWiORB/24 D-08.01.01 Krawężniki betonowe.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - dokumentacja/05 STWiORB/25 D-08.03.01 Betonowe obrzeża chodnikowe.pdf
- Inny Załącznik nr 3 - wykaz robót.docx
- Inny Załącznik nr 4 - wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 5 - oświadczenia.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP