WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-10

Budowa drogi gminnej ulicy Wspólnej w miejscowości Rasztów

Gmina Klembów

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00303523
Zamawiający
Gmina Klembów
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Mazowieckie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-10
Termin realizacji
Data publikacji
2026-06-23

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Projekt 9. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)_23_06_2026.pdf
  • SWZ 0. Przetarg_SWZ_23_06_2026.pdf
  • Wzór umowy 7. Przetarg_Umowa_23_06_2026.docx
  • Formularz 1. Przetarg_Oferta_23_06_2026.doc
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny 10. Komunikacja w postępowaniu.pdf
  • Inny 11. Zakładanie konta użytkownika.pdf
  • Inny 12. Oferty, wnioski i prace konkursowe - jak złożyć.pdf
  • Inny 2. Przetarg_Ośw_wykl_23_06_2026.docx
  • Inny 3. Przetarg_Ośw_war_23_06_2026.docx
  • Inny 4. Przetarg_Wkz_rob_23_06_2026.doc
  • Inny 5. Przetarg_Ośw_zasoby_23_06_2026.docx
  • Inny 6. Przetarg_Wkz_osób_23_06_2026.doc
  • Inny 8. Przetarg_Ośw_kapitał_23_06_2026.doc
  • Inny 9. Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) - dokumentacja projektowa.zip
  • Przedmiar 5. Przedmiar/10. 2023.07.18 - PRZEDMIAR.pdf
  • Przedmiar 5. Przedmiar/1. Przedmiar.pdf
  • Projekt 1. Projekt Budowlany/1. Strona Tytułowa PB.pdf
  • Projekt 1. Projekt Budowlany/2. PZT_PAB_BIOZ_Opis techniczny_NowaForma Rasztów.pdf
  • Projekt 2. Projekt Techniczny/1. Strona Tytułowa PT.pdf
  • Projekt 2. Projekt Techniczny/2. PT_Opis techniczny_ Rasztów.pdf
  • Projekt 2. Projekt Techniczny/8. PT drogi całość.pdf
  • Projekt 3. PSOR/27_PSOR_Opis techniczny.pdf
  • Projekt 4. Inwentaryzacja Zieleni/1. Strona tytułowa + opis IZ Rasztow.pdf
  • STWiOR 6. SSTWiOR/SST Rasztów Wspólna.pdf
  • Inny 1. Projekt Budowlany/3. PZT.pdf
  • Inny 1. Projekt Budowlany/Thumbs.db
  • Inny 2. Projekt Techniczny/3. Gologia Rasztów.pdf
  • Inny 2. Projekt Techniczny/4. Plan sytuacyjny PT Rasztów.pdf
  • Inny 2. Projekt Techniczny/5. Profil Podłużny PT.pdf
  • Inny 2. Projekt Techniczny/6. Przekroje poprzeczne Rasztów.pdf
  • Inny 2. Projekt Techniczny/7. Przekrój Normalny PT.pdf
  • Inny 3. PSOR/27_PSOR_Rys_1_Plan orientacyjny.pdf
  • Inny 3. PSOR/27_PSOR_Rys_2.1_Plan sytuacyjny.pdf
  • Inny 3. PSOR/27_PSOR_Rys_2.2_Plan sytuacyjny.pdf
  • Inny 3. PSOR/27_PSOR_Rys_2.3_Plan sytuacyjny.pdf
  • Inny 3. PSOR/27_PSOR_Strona tytułowa.pdf
  • Inny 3. PSOR/SOR_Rasztów-Wspólna zatwierdzony.pdf
  • Inny 4. Inwentaryzacja Zieleni/2. Plan sytuacyjny IZ Rasztów.dgn.pdf
  • Inny 6. SSTWiOR/11. SSTWiOR Ul. Reja i Strumykowa.doc

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Gmina Klembów