WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-28

Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego i budowa kładki dla pieszych nad rzeką Cienką w miejscowości Klembów

Gmina Klembów

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00339167
Zamawiający
Gmina Klembów
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Mazowieckie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-28
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-13

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Projekt 9. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)_13_07_2026.pdf
  • SWZ 0. Przetarg_SWZ_13_07_2026.pdf
  • Wzór umowy 7. Przetarg_Umowa_13_07_2026.docx
  • Formularz 1. Przetarg_Oferta_13_07_2026.doc
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny 10. Komunikacja w postępowaniu.pdf
  • Inny 11. Zakładanie konta użytkownika.pdf
  • Inny 12. Oferty, wnioski i prace konkursowe - jak złożyć.pdf
  • Inny 2. Przetarg_Ośw_wykl_13_07_2026.docx
  • Inny 3. Przetarg_Ośw_war_13_07_2026.docx
  • Inny 4. Przetarg_Wkz_rob_13_07_2026.doc
  • Inny 5. Przetarg_Ośw_zasoby_13_07_2026.docx
  • Inny 6. Przetarg_Wkz_osób_13_07_2026.doc
  • Inny 8. Przetarg_Ośw_kapitał_13_07_2026.doc
  • Inny 9. Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) - dokumentacja projektowa.zip
  • Przedmiar 04_PR/KL_KK_00_PR_st tyt.pdf
  • Przedmiar 04_PR/KL_KK_Przedmiar robot.pdf
  • Przedmiar 04_PR/KL_KK_Przedmiar robot.xls
  • Przedmiar 06_KO/KL_KK_Kosztorys ofertowy.pdf
  • Projekt 01_PT/KL_KK_00_Projekt techniczny_opis.pdf
  • Projekt 02_PW/~$_KK_00_Projekt wykonawczy_opis.pdf
  • Projekt 02_PW/KL_KK_00_Projekt wykonawczy_opis.pdf
  • Projekt 02_PW/KL_KK_01_Plan sytuacyjny.pdf
  • Projekt PB/PB/EDYTOWALNE/TOM I/KKL_OPIS PB PZT.doc
  • Projekt PB/PB/EDYTOWALNE/TOM I/KKL_PB_PZT_01.dwg
  • Projekt PB/PB/PDF/TOM II/KKL_OPIS PB PAB.pdf
  • Projekt PB/PB/PDF/TOM I/KKL_OPIS_PB_PZT.pdf
  • Projekt PB/PB/PDF/TOM I/KKL_PB_PZT_01.pdf
  • Projekt PB/PB/PDF/TOM I/ZAŁĄCZNIKI/KKL_BIOZ.pdf
  • STWiOR 03_STWiORB/KL_KK_STWiORB_calosc.pdf
  • Inny 01_PT/KL_KK_01_Rysunek ogolny.pdf
  • Inny 02_PW/KL_KK_02_Rysunek ogolny.pdf
  • Inny 02_PW/KL_KK_03_Plan tyczenia.pdf
  • Inny 02_PW/KL_KK_04_Geometria.pdf
  • Inny 02_PW/KL_KK_05_Schemat konstrukcji stalowej.pdf
  • Inny 02_PW/KL_KK_06_Zbrojenie konstrukcji.pdf
  • Inny 02_PW/KL_KK_07_Balustrada.pdf
  • Inny 02_PW/KL_KK_08_Punkty wysokościowe.pdf
  • Inny 02_PW/KL_KK_09_Schemat gięcia prętów.pdf
  • Inny 02_PW/KL_KK_10_Podwalina stożków.pdf
  • Inny 06_KO/KL_KK_00_KO_st tyt.pdf
  • Inny KŁADKA Klembów_pozwolenie na budowę.pdf
  • Inny PB/PB/EDYTOWALNE/TOM II/KKL_OPIS PB PAB.doc
  • Inny PB/PB/EDYTOWALNE/TOM II/KKL_PB_AR_01.dwg
  • Inny PB/PB/EDYTOWALNE/TOM I/ZAŁĄCZNIKI/KKL_BIOZ.doc
  • Inny PB/PB/PDF/TOM II/KKL_PB_AR_01.pdf
  • Inny PB/PB/PDF/TOM I/ZAŁĄCZNIKI/01a_Uprawnienia kwaligora.pdf
  • Inny PB/PB/PDF/TOM I/ZAŁĄCZNIKI/01b_MA-2729_do_2026-06-30.pdf
  • Inny PB/PB/PDF/TOM I/ZAŁĄCZNIKI/01c_Uprawnienia Jedliński Rafał.pdf
  • Inny PB/PB/PDF/TOM I/ZAŁĄCZNIKI/01d_Izba Jedliński Rafał_MA-2003_do_2026-06-30.pdf
  • Inny PB/PB/PDF/TOM I/ZAŁĄCZNIKI/02_Wypis i wyrys z MPZP.pdf
  • Inny PB/PB/PDF/TOM I/ZAŁĄCZNIKI/03_mapa_do_celów_projektowych.pdf
  • Inny PB/PB/PDF/TOM I/ZAŁĄCZNIKI/04a_Wypis i wyrys dz. nr 378_3.pdf
  • Inny PB/PB/PDF/TOM I/ZAŁĄCZNIKI/04b_Wypis i wyrys dz. nr 379.pdf
  • Inny PB/PB/PDF/TOM I/ZAŁĄCZNIKI/04c_Wypis i wyrys dz. nr 404_3.pdf
  • Inny PB/PB/PDF/TOM I/ZAŁĄCZNIKI/05_Opinia kładka.pdf
  • Inny PB/PB/PDF/TOM I/ZAŁĄCZNIKI/06_Pozwolenie wodnoprawne na lokalizację obiektu mostowego.pdf
  • Inny PB/PB/PDF/TOM I/ZAŁĄCZNIKI/07_Pozwolenie wodnoprawne .pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Gmina Klembów