WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-25

Rozbudowa Gminnego Ośrodka Kultury w Klembowie

Gmina Klembów

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00363657
Zamawiający
Gmina Klembów
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Klembów, pow. wołomiński, woj. mazowieckie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-08-25
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-27

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar 9. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)_27_07_2026.pdf
  • SWZ 0. Przetarg_SWZ_27_07_2026.pdf
  • Wzór umowy 7. Przetarg_Umowa_27_07_2026.doc
  • Formularz 1. Przetarg_Oferta_27_07_2026.doc
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny 10. Komunikacja w postępowaniu.pdf
  • Inny 11. Zakładanie konta użytkownika.pdf
  • Inny 12. Oferty, wnioski i prace konkursowe - jak złożyć.pdf
  • Inny 2. Przetarg_Ośw_wykl_27_07_2026.docx
  • Inny 3. Przetarg_Ośw_war_27_07_2026.docx
  • Inny 4. Przetarg_Wkz_rob_27_07_2026.doc
  • Inny 5. Przetarg_Ośw_zasoby_27_07_2026.docx
  • Inny 6. Przetarg_Wkz_osób_27_07_2026.doc
  • Inny 8. Przetarg_Ośw_kapitał_27_07_2026.doc
  • Inny 9. Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) - dokumentacja projektowa.zip
  • Przedmiar 3_PW/PDF/07_PRZEDMIAR/IE/2025-10-681 - Foroom - GOK - IE_PR.pdf
  • Przedmiar 3_PW/PDF/07_PRZEDMIAR/IS/2025-10-681 - Foroom - GOK - IS_PR.pdf
  • Przedmiar 3_PW/PDF/07_PRZEDMIAR/RB/2025-10-681 - Foroom - GOK - RB_PR V1.pdf
  • Projekt 1_PK/20250701_PK_GOK.pdf
  • Projekt 2_PB/PDF/TOM I/GOK_OPIS PB PZT.pdf
  • Projekt 2_PB/PDF/TOM I/GOK_PB_PZT_01.pdf
  • Projekt 2_PB/PDF/TOM II/GOK_OPIS PB PAB.pdf
  • Projekt 2_PB/PDF/TOM II/GOK_PB_AR_01-RZUT PARTERU-.pdf
  • Projekt 2_PB/PDF/TOM II/GOK_PB_AR_02-RZUT 1 PIĘTRA-.pdf
  • Projekt 2_PB/PDF/TOM II/GOK_PB_AR_03-RZUT DACHU-.pdf
  • Projekt 2_PB/PDF/TOM II/GOK_PB_AR_11-PRZEKROJE A-A I B-B-.pdf
  • Projekt 2_PB/PDF/TOM II/GOK_PB_AR_12-PRZEKRÓJ C-C-.pdf
  • Projekt 2_PB/PDF/TOM II/GOK_PB_AR_21-ELEWACJE PÓŁNOCNA I WSCHODNIA-.pdf
  • Projekt 2_PB/PDF/TOM II/GOK_PB_AR_22-ELEWACJE ZACHODNIA I POŁUDNIOWA-.pdf
  • Projekt 2_PB/PDF/TOM II/GOK-PB-IN-01-INWENTARYZACJA – RZUT PARTERU-.pdf
  • Projekt 2_PB/PDF/TOM II/GOK-PB-IN-02-INWENTARYZACJA - RZUT 1 PIĘTRA-.pdf
  • Projekt 2_PB/PDF/TOM II/GOK-PB-IN-03-INWENTARYZACJA - PRZEKRÓJ-.pdf
  • Projekt 2_PB/PDF/TOM II/GOK-PB-IN-04-INWENTARYZACJA - ELEWACJE-.pdf
  • Projekt 2_PB/PDF/TOM II/GOK-PB-IN-05-INWENTARYZACJA - ELEWACJE-.pdf
  • Projekt 2_PB/PDF/TOM II/GOK-PB-IN-06-INWENTARYZACJA - ELEWACJE-.pdf
  • Projekt 2_PB/PDF/TOM II/GOK-PB-IN-07-ZAKRES PRZEBUDOWY RZUT PARTERU-.pdf
  • Projekt 2_PB/PDF/TOM II/GOK-PB-IN-08-ZAKRES PRZEBUDOWY RZUT 1 PIĘTRA-.pdf
  • Projekt 2_PB/PDF/TOM II/GOK-PB-IN-09-ZAKRES PRZEBUDOWY ELEWACJE-.pdf
  • Projekt 2_PB/PDF/TOM II/GOK-PB-IN-10-ZAKRES PRZEBUDOWY ELEWACJE-.pdf
  • Projekt 2_PB/PDF/TOM II/GOK-PB-IN-11-ZAKRES PRZEBUDOWY ELEWACJE-.pdf
  • Projekt 2_PB/ZAŁĄCZNIKI/10. OŚWIADCZENIE PROJEKTANTA/oswiad_proj_CO.docx
  • Projekt 2_PB/ZAŁĄCZNIKI/11. INFORMACJA BIOZ/BIOZ.doc
  • Projekt 2_PB/ZAŁĄCZNIKI/11. INFORMACJA BIOZ/BIOZ.pdf
  • Projekt 2_PB/ZAŁĄCZNIKI/6. EKSPERTYZA KONSTRUKTORSKA/F015_GOK_Ekspertyza.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/01_PZT/GOK_PW_PZT_01-PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/01_PZT/GOK_PW_PZT_02-MAŁA ARCHITEKTURA-.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/01_PZT/GOK_PW_PZT_03-MIEJSCE GROMADZENIA ODPADÓW-.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/01_PZT/GOK_PW_PZT_OPIS.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/02_ARCHITEKTURA/GOK_PW_AR_02-RZUT PARTERU.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/02_ARCHITEKTURA/GOK_PW_AR_03-RZUT 1 PIĘTRA.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/02_ARCHITEKTURA/GOK_PW_AR_04-RZUT DACHU-.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/02_ARCHITEKTURA/GOK_PW_AR_10-PRZEKROJE A-A I B-B-.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/02_ARCHITEKTURA/GOK_PW_AR_11-PRZEKROJE C-C I D-D-.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/02_ARCHITEKTURA/GOK_PW_AR_20-ELEWACJE PÓŁNOCNA I WSCHODNIA-.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/02_ARCHITEKTURA/GOK_PW_AR_21-ELEWACJE ZACHODNIA I POŁUDNIOWA-.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/02_ARCHITEKTURA/GOK_PW_AR_22-ELEWACJE WEWNĘTRZNE - PATIO-.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/02_ARCHITEKTURA/GOK_PW_AR_31-RZUT POSADZEK - PARTER-.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/02_ARCHITEKTURA/GOK_PW_AR_32-RZUT POSADZEK - PIĘTRO-.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/02_ARCHITEKTURA/GOK_PW_AR_33-RZUT SUFITU - PARTER-.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/02_ARCHITEKTURA/GOK_PW_AR_33-RZUT SUFITU - PARTER.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/02_ARCHITEKTURA/GOK_PW_AR_34-RZUT SUFITU - PIĘTRO.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/02_ARCHITEKTURA/GOK_PW_AR_41-ZESTAWIENIE OKIEN-.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/02_ARCHITEKTURA/GOK_PW_AR_42-ZESTAWIENIE ŚCIAN SZKLANYCH ZEWNĘTRZNYCH - A-.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/02_ARCHITEKTURA/GOK_PW_AR_43-ZESTAWIENIE ŚCIAN SZKLANYCH ZEWNĘTRZNYCH - B-.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/02_ARCHITEKTURA/GOK_PW_AR_44-ZESTAWIENIE ŚCIAN SZKLANYCH WEWNĘTRZNYCH-.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/02_ARCHITEKTURA/GOK_PW_AR_45-ZESTAWIENIE DRZWI WEWNĘTRZNYCH-.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/02_ARCHITEKTURA/GOK_PW_AR_46-ZESTAWIENIE DRZWI ZEWNĘTRZNYCH-.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/02_ARCHITEKTURA/GOK_PW_AR_47-ZESTAWIENIE ELEMENTÓW ZEWNĘTRZNYCH-.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/02_ARCHITEKTURA/GOK_PW_AR_48-ZESTAWIENIE ŻALUZJI-LAMELI-.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/02_ARCHITEKTURA/GOK_PW_AR_49-ZESTAWIENIE BALAUSTRAD-.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/02_ARCHITEKTURA/GOK_PW_AR_61-DETAL ŚCIANY COKOŁOWEJ ISTNIEJĄCEJ - TYNK-.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/02_ARCHITEKTURA/GOK_PW_AR_62-DETAL ŚCIANY COKOŁOWEJ - LAMELE-.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/02_ARCHITEKTURA/GOK_PW_AR_63-DETAL ŚCIANY COKOŁOWEJ - BLACHA NA RĄBEK-.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/02_ARCHITEKTURA/GOK_PW_AR_64-DETAL DRZWI WEJŚCIOWYCH-.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/02_ARCHITEKTURA/GOK_PW_AR_65-DETALE DACHU - BUDYNEK NOWOPROJEKTOWANY-.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/02_ARCHITEKTURA/GOK_PW_AR_66-DETALE DACHU - BUDYNEK ISTNIEJĄCY-.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/02_ARCHITEKTURA/GOK_PW_AR_67-DETALE STROPODACHU I ZADASZENIA-.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/02_ARCHITEKTURA/GOK_PW_AR_68-DETALE ZADASZENIA W KONSTRUKCJI STALOWEJ-.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/02_ARCHITEKTURA/GOK_PW_AR_69-DETAL NAROŻNIKA Z BLACHY-.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/02_ARCHITEKTURA/GOK_PW_AR_70-DETAL ŁĄCZENIA BLACHY NA RĄBEK Z LAMELAMI-.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/02_ARCHITEKTURA/GOK_PW_AR_71-DETAL WYRZUTNI POWIETRZA-.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/02_ARCHITEKTURA/GOK_PW_AR_OPIS.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/02_ARCHITEKTURA/ZAŁĄCZNIKI/OPZ_System_AV.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/03_KONSTRUKCJA/GOK_OPIS PW_K_v.00.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/03_KONSTRUKCJA/GOK_PW_KO_01_00_RZUT FUNDAMENTOW.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/03_KONSTRUKCJA/GOK_PW_KO_02_00_RZUT PARTERU.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/03_KONSTRUKCJA/GOK_PW_KO_03_00_RZUT 1 PIETRA.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/03_KONSTRUKCJA/GOK_PW_KO_04_00_RZUT DACHU.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/03_KONSTRUKCJA/GOK_PW_KO_05_00_BUDYNEK ISTNIEJACY. ELEWACJE.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/03_KONSTRUKCJA/GOK_PW_KO_20_00_ZBROJENIE STOP FUNDAMENTOWYCH CZ.1.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/03_KONSTRUKCJA/GOK_PW_KO_21_00_ZBROJENIE STOP FUNDAMENTOWYCH CZ.2.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/03_KONSTRUKCJA/GOK_PW_KO_22_00_ZBROJENIE STOP FUNDAMENTOWYCH CZ.3.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/03_KONSTRUKCJA/GOK_PW_KO_23_00_ZBROJENIE STOP FUNDAMENTOWYCH CZ.4.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/03_KONSTRUKCJA/GOK_PW_KO_24_00_ZBROJENIE LAW I SCIAN FUNDAMENTOWYCH.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/03_KONSTRUKCJA/GOK_PW_KO_25_00_ZBROJENIE PRZEGLEBIENIA PG.1.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/03_KONSTRUKCJA/GOK_PW_KO_30_00_ZBROJENIE NADCIAGOW, BELEK I STROPU CZ.1.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/03_KONSTRUKCJA/GOK_PW_KO_31_00_ZBROJENIE NADCIAGOW, BELEK I STROPU CZ.2.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/03_KONSTRUKCJA/GOK_PW_KO_32_00_ZBROJENIE STROPOW CZESCI ISTNIEJACEJ.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/03_KONSTRUKCJA/GOK_PW_KO_40_00_ZBROJENIE SLUPOW CZ.1.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/03_KONSTRUKCJA/GOK_PW_KO_41_00_ZBROJENIE SLUPOW CZ.2.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/03_KONSTRUKCJA/GOK_PW_KO_50_00_ZBROJENIE WIENCOW CZESCI NOWOPROJEKTOWANEJ.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/03_KONSTRUKCJA/GOK_PW_KO_51_00_ZBROJENIE BELEK I WIENCOW CZESCI ISTNIEJACEJ.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/03_KONSTRUKCJA/GOK_PW_KO_60_00_KONSTRUKCJE STALOWE CZ.1.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/03_KONSTRUKCJA/GOK_PW_KO_61_00_KONSTRUKCJE STALOWE CZ.2.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/03_KONSTRUKCJA/GOK_PW_KO_70_00_ZBROJENIE PODSZYBIA WINDOWEGO.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/03_KONSTRUKCJA/GOK_PW_KO_71_00_ZBROJENIE SCIAN SZYBU WINDOWEGO.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/03_KONSTRUKCJA/GOK_PW_KO_72_00_ZBROJENIE NADSZYBIA WINDOWEGO.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/03_KONSTRUKCJA/GOK_PW_KO_75_00_SZALUNEK SCHODOW.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/03_KONSTRUKCJA/GOK_PW_KO_76_00_ZBROJENIE SCHODOW.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/03_KONSTRUKCJA/GOK_PW_KO_80_00_WZMOCNIENIA ELEMENTOW ISTNIEJACEGO BUDYNKU.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/03_KONSTRUKCJA/GOK_PW_KO_81_00_BUDYNEK ISTNIEJACY NADPROZA STALOWE.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/03_KONSTRUKCJA/GOK_PW_KO_85_00_ZBROJENIE SCIANY NAROZNEJ W OSIACH C_11.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/03_KONSTRUKCJA/GOK_PW_KO_90_00_UWAGI I DETALE DLA SCIAN MUROWANYCH.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/04_HVAC/DOBORY/kotłownia gazowa/KS 290925 360 CRM-PRJ-0177712 Klebów_Ośrodek Kultury.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/04_HVAC/GOK_PW_IS_100 - SCHEMAT - INSTALACJA WODOCIAGOWA.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/04_HVAC/GOK_PW_IS_101 - SCHEMAT - INSTALACJA KANALIZACJI SANITARNEJ.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/04_HVAC/GOK_PW_IS_102 - SCHEMAT INSTALACJI OGRZEWCZEJ.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/04_HVAC/GOK_PW_IS_1 - PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/04_HVAC/GOK_PW_IS_200 - RZUT PARTERU - INSTALACJA WODOCIAGOWA.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/04_HVAC/GOK_PW_IS_201 - RZUT PARTERU - INSTALACJA KANALIZACJI SANITARNEJ.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/04_HVAC/GOK_PW_IS_202 - RZUT PIETRA 1 - INSTALACJA WODOCIAGOWA I KANALIZACJI SANITARNEJ.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/04_HVAC/GOK_PW_IS_203 - RZUT DACHU - INSTALACJA KANALIZACJI SANITARNEJ.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/04_HVAC/GOK_PW_IS_600 - RZUT PARTERU - INSTALACJA OGRZEWCZA.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/04_HVAC/GOK_PW_IS_601 - RZUT PIĘTRA I - INSTALACJA OGRZEWCZA.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/04_HVAC/GOK_PW_IS_602 - RZUT PARTERU - KLIMATYZACJA.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/04_HVAC/GOK_PW_IS_603 - RZUT I PIĘTRA - KLIMATYZACJA.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/04_HVAC/GOK_PW_IS_700 - RZUT PARTERU - WENTYLACJA.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/04_HVAC/GOK_PW_IS_701 - RZUT I PIĘTRA - WENTYLACJA.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/04_HVAC/GOK_PW_IS_702 - RZUT DACHU - WENTYLACJA.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/04_HVAC/GOK_PW_IS_703 - RZUT PODDASZA - WENTYLACJA.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/04_HVAC/GOK_PW_IS_800 - WYTYCZNE MONTAZU PODEJSC INSTALACYJNYCH.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/04_HVAC/GOK_PW_IS_Zestawienie instalacji kanalizacji.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/04_HVAC/GOK_PW_IS_ZESTAWIENIE INSTALACJI OGRZEWCZEJ.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/04_HVAC/GOK_PW_IS_Zestawienie instalacji wodociagowej.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/04_HVAC/GOK_PW_OPIS.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/05_ELEKTRYKA/GOK_IE_rzuty siła.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/05_ELEKTRYKA/GOK-PW-IE-400 siła parter.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/05_ELEKTRYKA/GOK-PW-IE-401 siła piętro.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/05_ELEKTRYKA/GOK-PW-IE-402 siła dach.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/05_ELEKTRYKA/GOK-PW-IE-403 osw parter.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/05_ELEKTRYKA/GOK-PW-IE-404 osw pietro.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/05_ELEKTRYKA/GOK-PW-IE-405 uziom-odgrom parter.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/05_ELEKTRYKA/GOK-PW-IE-406 uziom-odgrom pietro.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/05_ELEKTRYKA/GOK-PW-IE-407 uziom-odgrom dach.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/05_ELEKTRYKA/GOK-PW-IE-408_PZT.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/05_ELEKTRYKA/GOK-PW-IE-450_Schemat zasilania.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/05_ELEKTRYKA/GOK-PW-IE-451_RGA.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/05_ELEKTRYKA/GOK-PW-IE-452_TA-S.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/05_ELEKTRYKA/GOK-PW-IE-453_KOT.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/05_ELEKTRYKA/GOK-PW-IE-454_Schemat detekcji gazu.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/05_ELEKTRYKA/GOK-PW-IE-455_RGP.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/05_ELEKTRYKA/GOK-PW-IE-456-Ideowy schemat PV.pdf
  • Projekt 3_PW/PDF/05_ELEKTRYKA/GOK-PW-IEIN-OPIS.pdf
  • STWiOR 3_PW/PDF/06_STWIOR/STWiORB_GOK w Klembowie.pdf
  • Inny 2_PB/ZAŁĄCZNIKI/10. OŚWIADCZENIE PROJEKTANTA/SKM_C30825082013040.pdf
  • Inny 2_PB/ZAŁĄCZNIKI/1. KSEROKOPIE UPRAWNIEŃ ORAZ IZB/Izba Jedliński Rafał_MA-2003_do_2026-06-30.pdf
  • Inny 2_PB/ZAŁĄCZNIKI/1. KSEROKOPIE UPRAWNIEŃ ORAZ IZB/MA-2729_do_2026-06-30.pdf
  • Inny 2_PB/ZAŁĄCZNIKI/1. KSEROKOPIE UPRAWNIEŃ ORAZ IZB/Uprawnienia Jedliński Rafał.pdf
  • Inny 2_PB/ZAŁĄCZNIKI/1. KSEROKOPIE UPRAWNIEŃ ORAZ IZB/Uprawnienia kwaligora.pdf
  • Inny 2_PB/ZAŁĄCZNIKI/2. WYPIS I WYRYS Z MPZP/KL_Wypis i wyrys MPZP.pdf
  • Inny 2_PB/ZAŁĄCZNIKI/3. WYPIS Z REJESTRU GRUNTÓW/raport_egib_2803394.pdf
  • Inny 2_PB/ZAŁĄCZNIKI/4. MAPA DO CELÓW PROJEKTOWYCH/Klembów GOK.dwg
  • Inny 2_PB/ZAŁĄCZNIKI/5. OPINIA GEOTECHNICZNA/Opinia budynek GOK.pdf
  • Inny 2_PB/ZAŁĄCZNIKI/7. ŚRODOWISKOWA ANALIZA OPTYMALIZACYJNO-PORÓWNAWCZA/charakterystyka nowej czesci-Analiza środowiskowa optymalizacyjno-porównawcza.pdf
  • Inny 2_PB/ZAŁĄCZNIKI/7. ŚRODOWISKOWA ANALIZA OPTYMALIZACYJNO-PORÓWNAWCZA/charakterystyka nowej czesci-Analiza środowiskowa optymalizacyjno-porównawcza.rtf
  • Inny 2_PB/ZAŁĄCZNIKI/7. ŚRODOWISKOWA ANALIZA OPTYMALIZACYJNO-PORÓWNAWCZA/Thumbs.db
  • Inny 2_PB/ZAŁĄCZNIKI/8. EKONOMICZNA ANALIZA OPTYMALIZACYJNO-PORÓWNAWCZA/charakterystyka nowej czesci-Analiza ekonomiczna optymalizacyjno-porównawcza.pdf
  • Inny 2_PB/ZAŁĄCZNIKI/8. EKONOMICZNA ANALIZA OPTYMALIZACYJNO-PORÓWNAWCZA/charakterystyka nowej czesci-Analiza ekonomiczna optymalizacyjno-porównawcza.rtf
  • Inny 2_PB/ZAŁĄCZNIKI/8. EKONOMICZNA ANALIZA OPTYMALIZACYJNO-PORÓWNAWCZA/Thumbs.db
  • Inny 2_PB/ZAŁĄCZNIKI/9. PROJEKTOWANA CHARAKTERYSTYKA ENERGETYCZNA/charakterystyka nowej czesci.pdf
  • Inny 2_PB/ZAŁĄCZNIKI/9. PROJEKTOWANA CHARAKTERYSTYKA ENERGETYCZNA/charakterystyka nowej czesci.rtf
  • Inny 2_PB/ZAŁĄCZNIKI/x2.1 WARUNKI TECHNICZNE PRZYŁĄCZENIA PGE/WARUNKI PGE.pdf
  • Inny 2_PB/ZAŁĄCZNIKI/x2.2 WARUNKI TECHNICZNE PRZYŁĄCZENIA WODOCIĄGOWEGO I KANALIZACYJNEGO/doc15269520251022111345.pdf
  • Inny 2_PB/ZAŁĄCZNIKI/x2.2 WARUNKI TECHNICZNE PRZYŁĄCZENIA WODOCIĄGOWEGO I KANALIZACYJNEGO/warunki wodkan_20251017.pdf
  • Inny 2_PB/ZAŁĄCZNIKI/x2.3 WARUNKI TECHNICZNE PRZYŁĄCZENIA GAZOWEGO/WARUNKI PSG.pdf
  • Inny 3_PW/PDF/02_ARCHITEKTURA/ZAŁĄCZNIKI/GOK-rysunki.pdf
  • Inny 3_PW/PDF/04_HVAC/DOBORY/20250925_Zestawienie urządzeń_03404.xlsx
  • Inny 3_PW/PDF/04_HVAC/DOBORY/centrale wentylacyjne/NW1.1294802.pdf
  • Inny 3_PW/PDF/04_HVAC/DOBORY/centrale wentylacyjne/NW2.1294808.pdf
  • Inny 3_PW/PDF/04_HVAC/DOBORY/centrale wentylacyjne/NW3.1294814.pdf
  • Inny 3_PW/PDF/04_HVAC/DOBORY/centrale wentylacyjne/NW4.1294821.pdf
  • Inny 3_PW/PDF/04_HVAC/DOBORY/karty katalogowe/karta katalogowa PAC-IF.pdf
  • Inny 3_PW/PDF/04_HVAC/DOBORY/karty katalogowe/PAR-41MAA(B).pdf
  • Inny 3_PW/PDF/04_HVAC/DOBORY/karty katalogowe/PDF_20250925131813/002_FNC_PAR-41MAA.pdf
  • Inny 3_PW/PDF/04_HVAC/DOBORY/karty katalogowe/PDF_20250925131813/014_SP_PLFY-M20_40VEM6-E.pdf
  • Inny 3_PW/PDF/04_HVAC/DOBORY/karty katalogowe/PDF_20250925131813/015_EX_PLFY-M20_125VEM6-E.pdf
  • Inny 3_PW/PDF/04_HVAC/DOBORY/karty katalogowe/PDF_20250925131813/017_SP_PLFY-P15_25VFM-E1.pdf
  • Inny 3_PW/PDF/04_HVAC/DOBORY/karty katalogowe/PDF_20250925131813/018_EX_PLFY-P15_50VFM-E1.pdf
  • Inny 3_PW/PDF/04_HVAC/DOBORY/karty katalogowe/PDF_20250925131813/036_Ex_R410A_Joint.pdf
  • Inny 3_PW/PDF/04_HVAC/DOBORY/karty katalogowe/PKFY-P10-50_VLM-E PKFY-P63-100VKM-ER2.pdf
  • Inny 3_PW/PDF/04_HVAC/DOBORY/karty katalogowe/PLFY-M20-125VEM6-E.pdf
  • Inny 3_PW/PDF/04_HVAC/DOBORY/karty katalogowe/PLFY-P15-50_VFM-E.pdf
  • Inny 3_PW/PDF/04_HVAC/DOBORY/karty katalogowe/PUHY-P200-500YNW-A2.pdf
  • Inny 3_PW/PDF/04_HVAC/DOBORY/karty katalogowe/PUMY-P112-140VKM6_YKM5 PUMY-P200YKM3.pdf
  • Inny 3_PW/PDF/04_HVAC/DOBORY/karty katalogowe/PUMY-P250-300YBM2.pdf
  • Inny 3_PW/PDF/04_HVAC/DOBORY/karty katalogowe/PUZ-ZM100-140YDA.pdf
  • Inny 3_PW/PDF/04_HVAC/DOBORY/kotłownia gazowa/360__schemat.pdf
  • Inny 3_PW/PDF/04_HVAC/DOBORY/kotłownia gazowa/dobor komina.pdf
  • Inny 3_PW/PDF/04_HVAC/DOBORY/kotłownia gazowa/GB272_59 KW.pdf
  • Inny 3_PW/PDF/04_HVAC/DOBORY/kotłownia gazowa/KS 290925 360 CRM-PRJ-0177712 Klebów_Ośrodek Kultury.xlsm
  • Inny 3_PW/PDF/04_HVAC/DOBORY/schematy freonowe/2025.09.25_KL.1_chłodzenie.pdf
  • Inny 3_PW/PDF/04_HVAC/DOBORY/schematy freonowe/2025.09.25_KL.1_grzanie.pdf
  • Inny 3_PW/PDF/04_HVAC/DOBORY/schematy freonowe/2025.09.25_KL.2_chłodzenie.pdf
  • Inny 3_PW/PDF/04_HVAC/DOBORY/schematy freonowe/2025.09.25_KL.2_grzanie.pdf
  • Inny 3_PW/PDF/04_HVAC/DOBORY/schematy freonowe/2025.09.25_KL.3_chłodzenie.pdf
  • Inny 3_PW/PDF/04_HVAC/DOBORY/schematy freonowe/2025.09.25_KL.3_grzanie.pdf
  • Inny 3_PW/PDF/05_ELEKTRYKA/GOK-PW-IN-501-00 Rzut parteru - instalacje niskoprądowe.pdf
  • Inny 3_PW/PDF/05_ELEKTRYKA/GOK-PW-IN-502-00 Rzut piętra - instalacje niskoprądowe.pdf
  • Inny 3_PW/PDF/05_ELEKTRYKA/GOK-PW-IN-503-00 Rzut dachu - instalacje niskoprądowe.pdf
  • Inny 3_PW/PDF/05_ELEKTRYKA/GOK-PW-IN-504-00 Rzut parteru - instalacje bezpieczeństwa budynkowego.pdf
  • Inny 3_PW/PDF/05_ELEKTRYKA/GOK-PW-IN-551-00 Schemat instalacji bezpieczeństwa budynkowego.pdf
  • Inny 3_PW/PDF/05_ELEKTRYKA/GOK-PW-IN-552-00 Schemat instalacji niskoprądowych.pdf
  • Inny 3_PW/PDF/05_ELEKTRYKA/Załącznik 1 - oprawy awaryjne.pdf
  • Inny 3_PW/PDF/05_ELEKTRYKA/Załącznik 2 - oprawy podstawowe.pdf
  • Inny 3_PW/PDF/05_ELEKTRYKA/Załącznik 3 - oprawy zewnętrzne.pdf
  • Inny 3_PW/PDF/05_ELEKTRYKA/Załącznik 4 - WT PGE.pdf
  • Inny GOK Klembów_pozwolenie na budowę.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Gmina Klembów