WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-17

Opracowanie kompletnych Programów Funkcjonalno-Użytkowych wraz z określeniem planowanych kosztów prac projektowych i robót budowlanych (ZP-88/2026)

Szpital Bielański im. Ks. J. Popiełuszki Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00379525
Zamawiający
Szpital Bielański im. Ks. J. Popiełuszki Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Warszawa, pow. Warszawa, woj. mazowieckie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
niewymagane
Termin składania ofert
2026-08-17
Termin realizacji
Data publikacji
2026-08-05

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ swz - ZP-88_2026.docx
  • Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny swz - ZP-88_2026.pdf
  • Inny załączniki do swz - na stronę internetową/Schemat lokalizacji obiektów.pdf
  • Inny załączniki do swz - na stronę internetową/zał_3_Standardy materiałowe dla wykończenia wnętrz.pdf
  • Inny załączniki do swz - na stronę internetową/zał_4_Wytyczne do budowy infrastruktury_.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, projekt, STWiOR.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Szpital Bielański im. Ks. J. Popiełuszki Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej