WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-07

Remont dachu nad Oddziałem Pediatrycznym w Szpitalu Bielańskim (ZP-86/2026)

Szpital Bielański im. Ks. J. Popiełuszki Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00359269
Zamawiający
Szpital Bielański im. Ks. J. Popiełuszki Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Warszawa, pow. Warszawa, woj. mazowieckie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-08-07
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-23

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar Przedmiar.pdf
  • STWiOR Opis przedmiotu zamówienia.docx
  • SWZ SWZ ZP-86-2026.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny SWZ ZP-86-2026.docx

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, STWiOR, SWZ, ogłoszenie.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Szpital Bielański im. Ks. J. Popiełuszki Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej