Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-15
Przebudowa pomieszczenia piwnicy na serwerownię w budynku Szpitala Bielańskiego im. Ks. Jerzego Popiełuszki SPZOZ (ZP-54/2026)
Szpital Bielański im. Ks. J. Popiełuszki Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00410804
- Zamawiający
- Szpital Bielański im. Ks. J. Popiełuszki Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
- Główny kod CPV
- 45400000-1 — Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
- Miejsce wykonania robót
- Mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-15
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-27
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar OPZ - ZP-54_2026/01 Architektura/przedmiary budowlanka sanitarne/szpital bielański serwerownia (przedmiar) (v3).pdf
- Przedmiar OPZ - ZP-54_2026/01 Architektura/przedmiary budowlanka sanitarne/szpital bielański serwerownia (przedmiar) (v3).prd
- Przedmiar OPZ - ZP-54_2026/03_Instalacje niskoprądowe/Przedmiar/Przedmiar_Szpital Bielanski Serw.ath
- Przedmiar OPZ - ZP-54_2026/03_Instalacje niskoprądowe/Przedmiar/Przedmiar_Szpital Bielanski Serw.pdf
- Przedmiar OPZ - ZP-54_2026/04_Instalacje elektryczne/Przedmiar/Przedmiar_Szpital_Bielanski_zasilanie.ath
- Przedmiar OPZ - ZP-54_2026/04_Instalacje elektryczne/Przedmiar/Przedmiar_Szpital_Bielanski_zasilanie.pdf
- Przedmiar OPZ - ZP-54_2026/05_Gaszenie gazem/Przedmiar/Przedmiar_Szpital_Bielański_gaszenie.ath
- Przedmiar OPZ - ZP-54_2026/05_Gaszenie gazem/Przedmiar/Przedmiar_Szpital_Bielański_gaszenie.pdf
- Projekt OPZ - ZP-54_2026/01 Architektura/Bielański_opis_arch.docx
- Projekt OPZ - ZP-54_2026/01 Architektura/pdf/01_inwentaryzacja i demontaże.pdf
- Projekt OPZ - ZP-54_2026/01 Architektura/pdf/02_architektura.pdf
- Projekt OPZ - ZP-54_2026/01 Architektura/pdf/03_przekrój a-a.pdf
- Projekt OPZ - ZP-54_2026/01 Architektura/pdf/architektura opis.pdf
- Projekt OPZ - ZP-54_2026/02_Instalacje sanitarne/DOC/BIEL-opis techniczny IS.docx
- Projekt OPZ - ZP-54_2026/02_Instalacje sanitarne/PDF/01_PW.pdf
- Projekt OPZ - ZP-54_2026/02_Instalacje sanitarne/PDF/BIEL-opis techniczny IS.pdf
- Projekt OPZ - ZP-54_2026/03_Instalacje niskoprądowe/OPIS_LAN.docx
- Projekt OPZ - ZP-54_2026/03_Instalacje niskoprądowe/PDF/OPIS_LAN.pdf
- Projekt OPZ - ZP-54_2026/04_Instalacje elektryczne/IE_projekt_Szpital_Bielanski.docx
- Projekt OPZ - ZP-54_2026/04_Instalacje elektryczne/PDF/IE_projekt_Szpital_Bielanski.pdf
- Projekt OPZ - ZP-54_2026/04_Instalacje elektryczne/Raporty dialux/Pom. tech._Podsumowanie_Raport.pdf
- Projekt OPZ - ZP-54_2026/04_Instalacje elektryczne/Raporty dialux/Serwerownia_Podsumowanie_Raport- awaryjne.pdf
- Projekt OPZ - ZP-54_2026/04_Instalacje elektryczne/Raporty dialux/Serwerownia_Podsumowanie_Raport.pdf
- Projekt OPZ - ZP-54_2026/05_Gaszenie gazem/Projekt wykonawczy - Szpital Bielański.docx
- Projekt OPZ - ZP-54_2026/05_Gaszenie gazem/Projekt Wykonawczy - Szpital Bielański.dwg
- Projekt OPZ - ZP-54_2026/05_Gaszenie gazem/Projekt wykonawczy - Szpital Bielański.pdf
- STWiOR OPZ - ZP-54_2026/01 Architektura/specyfikacja/SPECYFIKACJA budowlana.docx
- STWiOR OPZ - ZP-54_2026/01 Architektura/specyfikacja/SPECYFIKACJA budowlana.pdf
- STWiOR OPZ - ZP-54_2026/02_Instalacje sanitarne/DOC/BIEL_STWiOR IS.docx
- STWiOR OPZ - ZP-54_2026/02_Instalacje sanitarne/PDF/BIEL_STWiOR IS.pdf
- STWiOR OPZ - ZP-54_2026/03_Instalacje niskoprądowe/PDF/STWIORB_LAN.pdf
- STWiOR OPZ - ZP-54_2026/03_Instalacje niskoprądowe/STWIORB_LAN.docx
- STWiOR OPZ - ZP-54_2026/04_Instalacje elektryczne/IE_STWIORB_Szpital_Bielanski.docx
- STWiOR OPZ - ZP-54_2026/04_Instalacje elektryczne/PDF/IE_STWIORB_Szpital_Bielanski.pdf
- SWZ SWZ ZP-54_2026.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny OPZ - ZP-54_2026/01 Architektura/Bielański_rysunki_arch.dwg
- Inny OPZ - ZP-54_2026/02_Instalacje sanitarne/DWG/BIEL-Instalacje sanitarne.dwg
- Inny OPZ - ZP-54_2026/03_Instalacje niskoprądowe/PDF/T-01 Rzut serwerowni.pdf
- Inny OPZ - ZP-54_2026/03_Instalacje niskoprądowe/PDF/T-02 Widok stelaża R1 - tył.pdf
- Inny OPZ - ZP-54_2026/03_Instalacje niskoprądowe/PDF/T-03 Widok stelaża R1 - przód.pdf
- Inny OPZ - ZP-54_2026/03_Instalacje niskoprądowe/PDF/T-04 Widok stelaża R2 - tył.pdf
- Inny OPZ - ZP-54_2026/03_Instalacje niskoprądowe/PDF/T-05 Widok stelaża R2 - przód.pdf
- Inny OPZ - ZP-54_2026/03_Instalacje niskoprądowe/PDF/T-06 Widok stelaża R3 - tył.pdf
- Inny OPZ - ZP-54_2026/03_Instalacje niskoprądowe/PDF/T-07 Widok stelaża R3 - przód.pdf
- Inny OPZ - ZP-54_2026/03_Instalacje niskoprądowe/PDF/T-08 Widok stelaża R4 - tył.pdf
- Inny OPZ - ZP-54_2026/03_Instalacje niskoprądowe/PDF/T-09 Widok stelaża R4 - przód.pdf
- Inny OPZ - ZP-54_2026/03_Instalacje niskoprądowe/PDF/T-10 Widok stelaża R5 - tył.pdf
- Inny OPZ - ZP-54_2026/03_Instalacje niskoprądowe/PDF/T-11 Widok stelaża R5 - przód.pdf
- Inny OPZ - ZP-54_2026/03_Instalacje niskoprądowe/PDF/T-12 Schemat połączeń międzyszafowych.pdf
- Inny OPZ - ZP-54_2026/03_Instalacje niskoprądowe/PDF/T-13 Schemat ideowy instalacji LAN oraz CCTV.pdf
- Inny OPZ - ZP-54_2026/03_Instalacje niskoprądowe/PDF/T-14 Schemat połączeń wyrównawczych w serwerowni.pdf
- Inny OPZ - ZP-54_2026/03_Instalacje niskoprądowe/T-01 Rzut serwerowni.dwg
- Inny OPZ - ZP-54_2026/03_Instalacje niskoprądowe/T-02_T-13 Widoki stelaży_Schematy.dwg
- Inny OPZ - ZP-54_2026/03_Instalacje niskoprądowe/T-14 Schemat połączeń wyrównawczych.dwg
- Inny OPZ - ZP-54_2026/04_Instalacje elektryczne/E-01-04 Schematy instalacji elektrycznej.dwg
- Inny OPZ - ZP-54_2026/04_Instalacje elektryczne/E-05-06 Rzuty elektryka zasilanie i oświetlenie.dwg
- Inny OPZ - ZP-54_2026/04_Instalacje elektryczne/E-07-08 Rzuty elektryka zasilanie rozdzielnic i centrali SUG.dwg
- Inny OPZ - ZP-54_2026/04_Instalacje elektryczne/PDF/E-01 Schemat projektowanej instalacji elektrycznej.pdf
- Inny OPZ - ZP-54_2026/04_Instalacje elektryczne/PDF/E-02 Schemat projektowanej rozdzielnicy elektrycznej R1.pdf
- Inny OPZ - ZP-54_2026/04_Instalacje elektryczne/PDF/E-03 Schemat projektowanej rozdzielnicy elektrycznej RUPS1.pdf
- Inny OPZ - ZP-54_2026/04_Instalacje elektryczne/PDF/E-04 Schemat projektowanej rozdzielnicy elektrycznej RUPS2.pdf
- Inny OPZ - ZP-54_2026/04_Instalacje elektryczne/PDF/E-05 Rzut projektowanej serwerowni - instalacja elektryczna.pdf
- Inny OPZ - ZP-54_2026/04_Instalacje elektryczne/PDF/E-06 Rzut projektowanej serwerowni - instalacja oświetlenia.pdf
- Inny OPZ - ZP-54_2026/04_Instalacje elektryczne/PDF/E-07 Rzut projektowanej serwerowni - zasilanie rozdzielnic elektrycznych.pdf
- Inny OPZ - ZP-54_2026/04_Instalacje elektryczne/PDF/E-08 Rzut projektowanej serwerowni - zasilanie centrali SUG.pdf
- Inny SWZ ZP-54_2026.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, SWZ, ogłoszenie.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 12 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP