Postępowanie zakończone 2026-06-15
Przebudowa drogi powiatowej Nr 1316W Parysów - Kozłów - Latowicz (Gmina Parysów)
POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W GARWOLINIE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00268007
- Zamawiający
- POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W GARWOLINIE
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-15
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-29
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Przebudowa DP 1316W Kozłów (FOGR)/Kosztorys ofertowy - 1316W Kozłów.doc
- Przedmiar dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Przebudowa DP 1316W Kozłów (FOGR)/Kosztorys ślepy - 1316W Kozłów.doc
- Przedmiar dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Przebudowa DP 1316W Kozłów (FOGR)/Przedmiar robót - 1316W Kozłów.doc
- Projekt dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Warunki umowy - WO.242.11.2026.pdf
- STWiOR dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Przebudowa DP 1316W Kozłów (FOGR)/1316W - SST/1. Spis treści - STWiORB.doc
- STWiOR dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Przebudowa DP 1316W Kozłów (FOGR)/1316W - SST/D.00.00.00 - Wymagania ogólne.doc
- STWiOR dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Przebudowa DP 1316W Kozłów (FOGR)/1316W - SST/D.01.01.01 - Roboty pomiarowe.doc
- STWiOR dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Przebudowa DP 1316W Kozłów (FOGR)/1316W - SST/D.01.02.04 - Roboty rozbiórkowe.doc
- STWiOR dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Przebudowa DP 1316W Kozłów (FOGR)/1316W - SST/D.02.01.01 - Wykonanie wykopów.docx
- STWiOR dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Przebudowa DP 1316W Kozłów (FOGR)/1316W - SST/D.04.01.01 - Koryto wraz z profilowaniem i zagęszczaniem podłoża..docx
- STWiOR dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Przebudowa DP 1316W Kozłów (FOGR)/1316W - SST/D.04.03.01 - Oczyszczenie i skropienie.doc
- STWiOR dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Przebudowa DP 1316W Kozłów (FOGR)/1316W - SST/D.04.04.00 - Podbudowy z kruszyw. Wymagania ogólne.doc
- STWiOR dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Przebudowa DP 1316W Kozłów (FOGR)/1316W - SST/D.04.04.02 - Podb. z krusz. stab. mech.doc
- STWiOR dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Przebudowa DP 1316W Kozłów (FOGR)/1316W - SST/D.04.05.01 - CBGM.doc
- STWiOR dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Przebudowa DP 1316W Kozłów (FOGR)/1316W - SST/D.04.06.01 - Podbudowa z chudego betonu.doc
- STWiOR dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Przebudowa DP 1316W Kozłów (FOGR)/1316W - SST/D.04.07.01 - Podbudowa z betonu asfaltowego.doc
- STWiOR dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Przebudowa DP 1316W Kozłów (FOGR)/1316W - SST/D.05.03.05a - Warstwa ścieralna WT-1 WT-2 2016.doc
- STWiOR dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Przebudowa DP 1316W Kozłów (FOGR)/1316W - SST/D.05.03.05b - Warstwa wiążąca WT-1 WT-2 2016.doc
- STWiOR dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Przebudowa DP 1316W Kozłów (FOGR)/1316W - SST/D.05.03.11- Frezowanie.doc
- STWiOR dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Przebudowa DP 1316W Kozłów (FOGR)/1316W - SST/D.05.03.23 - Nawierzchnia z kostki brukowej betonowej.doc
- STWiOR dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Przebudowa DP 1316W Kozłów (FOGR)/1316W - SST/D.05.03.26 - Siatka.docx
- STWiOR dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Przebudowa DP 1316W Kozłów (FOGR)/1316W - SST/D.06.03.01 - ŚCINANIE I UZUPEŁNIANIE POBOCZY.doc
- STWiOR dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Przebudowa DP 1316W Kozłów (FOGR)/1316W - SST/D.06.04.01 - Oczyszczenie rowów z namułu.doc
- STWiOR dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Przebudowa DP 1316W Kozłów (FOGR)/1316W - SST/D.08.01.01 - Krawężniki betonowe.doc
- STWiOR dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Przebudowa DP 1316W Kozłów (FOGR)/1316W - SST/D.08.03.01 - Obrzeża chodnikowe.doc
- SWZ dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Załącznik nr 3 do SWZ WO.242.11.2026 Nr 1316W.docx
- SWZ dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Załącznik nr 4 do SWZ WO.242.11.2026 Nr 1316W.docx
- SWZ dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Załącznik nr 5 do SWZ WO.242.11.2026 Nr 1316W.docx
- SWZ dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Załącznik nr 6 do SWZ WO.242.11.2026 Nr 1316W.docx
- SWZ dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Załącznik nr 7 do SWZ WO.242.11.2026 Nr 1316W.docx
- SWZ dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Załącznik nr 8 do SWZ WO.242.11.2026 Nr 1316W.docx
- SWZ SWZ - tryb podstawowy bez negocjacji.pdf
- Wzór umowy dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Wzór umowy - WO.242.11.2026.pdf
- Formularz załącznik 2 - formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu - 08debd64-8d51-2a45-4b6e-b70001233e27-1.pdf
- Inny dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Przebudowa DP 1316W Kozłów (FOGR)/DP 1316W - mapa ewidencyjna do wniosku.pdf
- Inny dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Przebudowa DP 1316W Kozłów (FOGR)/OPIS.doc
- Inny dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Przebudowa DP 1316W Kozłów (FOGR)/PLAN ORIENTACYJNY - 1316W (FOGR).pdf
- Inny dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Przebudowa DP 1316W Kozłów (FOGR)/Przekrój normalny - Nr 1316W Kozłów.pdf
- Inny dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Przebudowa DP 1316W Kozłów (FOGR)/TABELA WYRÓWNA - 1316W (FOGR) m. Kozłów.pdf
- Inny Klauzula informacyjna dot RODO.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W GARWOLINIE
- Przebudowa drogi powiatowej Nr 1346W Korytnica – Sokół – Przyłęk – Nowy Pilczyn w miejscowości Przyłęk (Gmina Sobolew)
- Przebudowa drogi powiatowej Nr 1370W – ul. 3 Maja w Garwolinie
- Przebudowa drogi powiatowej Nr 1366W (ul. Traugutta) w miejscowości Żelechów (odcinek od ul. Piłsudskiego do ul. Sienkiewicza)
- Przebudowa drogi powiatowej Nr 1352W w miejscowości Kobylnica (Gmina Maciejowice)