Postępowanie zakończone 2026-08-27
Przebudowa drogi powiatowej Nr 1346W Korytnica – Sokół – Przyłęk – Nowy Pilczyn w miejscowości Przyłęk (Gmina Sobolew)
POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W GARWOLINIE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00388934
- Zamawiający
- POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W GARWOLINIE
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Przyłęk, pow. garwoliński, woj. mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 6 041 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-27
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-12
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Dokumenty zamówienia - załacznik nr 1/Przebudowa DP 1346W Przyłęk/Kosztorys ofertowy - 1346W Przyłęk.doc
- Przedmiar Dokumenty zamówienia - załacznik nr 1/Przebudowa DP 1346W Przyłęk/Kosztorys ślepy - 1346W Przyłęk.doc
- Przedmiar Dokumenty zamówienia - załacznik nr 1/Przebudowa DP 1346W Przyłęk/Przedmiar robót - 1346W Przyłęk.doc
- STWiOR Dokumenty zamówienia - załacznik nr 1/Przebudowa DP 1346W Przyłęk/DP 1346W Przyłęk - SSTWiORB/1. Spis treści - STWiORB.doc
- STWiOR Dokumenty zamówienia - załacznik nr 1/Przebudowa DP 1346W Przyłęk/DP 1346W Przyłęk - SSTWiORB/D.00.00.00 - Wymagania ogólne.doc
- STWiOR Dokumenty zamówienia - załacznik nr 1/Przebudowa DP 1346W Przyłęk/DP 1346W Przyłęk - SSTWiORB/D.01.01.01 - Roboty pomiarowe.doc
- STWiOR Dokumenty zamówienia - załacznik nr 1/Przebudowa DP 1346W Przyłęk/DP 1346W Przyłęk - SSTWiORB/D.01.02.04 - Roboty rozbiórkowe.doc
- STWiOR Dokumenty zamówienia - załacznik nr 1/Przebudowa DP 1346W Przyłęk/DP 1346W Przyłęk - SSTWiORB/D.02.01.01 - Wykonanie wykopów.docx
- STWiOR Dokumenty zamówienia - załacznik nr 1/Przebudowa DP 1346W Przyłęk/DP 1346W Przyłęk - SSTWiORB/D.02.03.01 - Nasypy.doc
- STWiOR Dokumenty zamówienia - załacznik nr 1/Przebudowa DP 1346W Przyłęk/DP 1346W Przyłęk - SSTWiORB/D.03.01.01 - przepusty pod koroną drogi.doc
- STWiOR Dokumenty zamówienia - załacznik nr 1/Przebudowa DP 1346W Przyłęk/DP 1346W Przyłęk - SSTWiORB/D.04.01.01 - Koryto wraz z profilowaniem i zagęszczaniem podłoża..docx
- STWiOR Dokumenty zamówienia - załacznik nr 1/Przebudowa DP 1346W Przyłęk/DP 1346W Przyłęk - SSTWiORB/D.04.03.01 - Oczyszczenie i skropienie.doc
- STWiOR Dokumenty zamówienia - załacznik nr 1/Przebudowa DP 1346W Przyłęk/DP 1346W Przyłęk - SSTWiORB/D.04.04.00 - Podbudowy z kruszyw. Wymagania ogólne.doc
- STWiOR Dokumenty zamówienia - załacznik nr 1/Przebudowa DP 1346W Przyłęk/DP 1346W Przyłęk - SSTWiORB/D.04.04.02 - Podb. z krusz. stab. mech.doc
- STWiOR Dokumenty zamówienia - załacznik nr 1/Przebudowa DP 1346W Przyłęk/DP 1346W Przyłęk - SSTWiORB/D.04.06.01 - Podbudowa z chudego betonu.doc
- STWiOR Dokumenty zamówienia - załacznik nr 1/Przebudowa DP 1346W Przyłęk/DP 1346W Przyłęk - SSTWiORB/D.05.03.05a - Warstwa ścieralna WT-1 WT-2 2016.doc
- STWiOR Dokumenty zamówienia - załacznik nr 1/Przebudowa DP 1346W Przyłęk/DP 1346W Przyłęk - SSTWiORB/D.05.03.05b - Warstwa wiążąca WT-1 WT-2 2016.doc
- STWiOR Dokumenty zamówienia - załacznik nr 1/Przebudowa DP 1346W Przyłęk/DP 1346W Przyłęk - SSTWiORB/D.05.03.11- Frezowanie.doc
- STWiOR Dokumenty zamówienia - załacznik nr 1/Przebudowa DP 1346W Przyłęk/DP 1346W Przyłęk - SSTWiORB/D.05.03.23 - Nawierzchnia z kostki brukowej betonowej.doc
- STWiOR Dokumenty zamówienia - załacznik nr 1/Przebudowa DP 1346W Przyłęk/DP 1346W Przyłęk - SSTWiORB/D.06.03.01 - ŚCINANIE I UZUPEŁNIANIE POBOCZY.doc
- STWiOR Dokumenty zamówienia - załacznik nr 1/Przebudowa DP 1346W Przyłęk/DP 1346W Przyłęk - SSTWiORB/D.08.01.01 - Krawężniki betonowe.doc
- STWiOR Dokumenty zamówienia - załacznik nr 1/Przebudowa DP 1346W Przyłęk/DP 1346W Przyłęk - SSTWiORB/D.08.03.01 - Obrzeża chodnikowe.doc
- SWZ SWZ - tryb podstawowy bez negocjacji.pdf
- Wzór umowy Dokumenty zamówienia - załacznik nr 1/Warunki umowy - WO.242.14.2026.pdf
- Formularz załącznik 2 - formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu - 08def84c-9ab8-62e8-68d1-700001d6992c-1.pdf
- Inny Dokumenty zamówienia - załacznik nr 1/Przebudowa DP 1346W Przyłęk/DP 1346W Przyłęk - SSTWiORB/~$01.02.02 - Zdjęcie warstwy humusu i darniny.docx
- Inny Dokumenty zamówienia - załacznik nr 1/Przebudowa DP 1346W Przyłęk/DP 1346W Przyłęk - SSTWiORB/D.04.05.01 - CBGM.doc
- Inny Dokumenty zamówienia - załacznik nr 1/Przebudowa DP 1346W Przyłęk/DP 1346W Przyłęk - SSTWiORB/D.04.07.01 - Podbudowa z betonu asfaltowego.doc
- Inny Dokumenty zamówienia - załacznik nr 1/Przebudowa DP 1346W Przyłęk/OPIS.doc
- Inny Dokumenty zamówienia - załacznik nr 1/Przebudowa DP 1346W Przyłęk/PLAN ORIENTACYJNY - 1346W m. Przyłęk.pdf
- Inny Dokumenty zamówienia - załacznik nr 1/Przebudowa DP 1346W Przyłęk/Plan przestrzenny - DP 1346W m. Przyłęk.pdf
- Inny Dokumenty zamówienia - załacznik nr 1/Przebudowa DP 1346W Przyłęk/Przekrój normalny - DP 1346W m. Przyłęk.pdf
- Inny Dokumenty zamówienia - załacznik nr 1/Wzór umowy - WO.242.14.2026.pdf
- Inny Dokumenty zamówienia - załacznik nr 1/Załącznik nr 3 do SWZ WO.242.14.2026 Nr 1346W.docx
- Inny Dokumenty zamówienia - załacznik nr 1/Załącznik nr 4 do SWZ WO.242.14.2026 Nr 1346W.docx
- Inny Dokumenty zamówienia - załacznik nr 1/Załącznik nr 5 do SWZ WO.242.14.2026 Nr 1346W.docx
- Inny Dokumenty zamówienia - załacznik nr 1/Załącznik nr 6 do SWZ WO.242.14.2026 Nr 1346W.docx
- Inny Dokumenty zamówienia - załacznik nr 1/Załącznik nr 7 do SWZ WO.242.14.2026 Nr 1346W.docx
- Inny Dokumenty zamówienia - załacznik nr 1/Załącznik nr 8 do SWZ WO.242.14.2026 Nr 1346W.docx
- Inny Klauzula informacyjna dot RODO.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 6 041 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, przedmiar, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W GARWOLINIE
- Przebudowa drogi powiatowej Nr 1370W – ul. 3 Maja w Garwolinie
- Przebudowa drogi powiatowej Nr 1366W (ul. Traugutta) w miejscowości Żelechów (odcinek od ul. Piłsudskiego do ul. Sienkiewicza)
- Przebudowa drogi powiatowej Nr 1316W Parysów - Kozłów - Latowicz (Gmina Parysów)
- Przebudowa drogi powiatowej Nr 1352W w miejscowości Kobylnica (Gmina Maciejowice)