Postępowanie zakończone 2026-07-21
Przebudowa drogi powiatowej Nr 1370W – ul. 3 Maja w Garwolinie
POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W GARWOLINIE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00325684
- Zamawiający
- POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W GARWOLINIE
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-21
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-06
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Przebudowa DP 1370W ul. 3 Maja w Garwolinie/Kosztorys ofertowy - 1370W ul. 3 Maja w Garwolinie.doc
- Przedmiar Dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Przebudowa DP 1370W ul. 3 Maja w Garwolinie/Kosztorys ślepy - 1370W ul. 3 Maja w Garwolinie.doc
- Przedmiar Dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Przebudowa DP 1370W ul. 3 Maja w Garwolinie/Przedmiar robót - 1370W ul. 3 Maja w Garwolinie.doc
- STWiOR Dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Przebudowa DP 1370W ul. 3 Maja w Garwolinie/DP 1370W ul. 3 Maja w Garwolinie- SSTWiORB/1. Spis treści - STWiORB.doc
- STWiOR Dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Przebudowa DP 1370W ul. 3 Maja w Garwolinie/DP 1370W ul. 3 Maja w Garwolinie- SSTWiORB/D.03.02.01 - REGULACJ URZĄDZEŃ INFASTRUKTURY.docx
- STWiOR Dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Przebudowa DP 1370W ul. 3 Maja w Garwolinie/DP 1370W ul. 3 Maja w Garwolinie- SSTWiORB/D.04.01.01 - Koryto wraz z profilowaniem i zagęszczaniem podłoża..docx
- SWZ SWZ - tryb podstawowy bez negocjacji.pdf
- Wzór umowy Dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Wzór umowy - WO.242.13.2026.pdf
- Formularz załącznik 2 - formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu - 08dedb4f-9945-a4d2-6f5b-e70001d3b35c-2.pdf
- Inny Dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Przebudowa DP 1370W ul. 3 Maja w Garwolinie/DP 1370W ul. 3 Maja - Oznakowanie pionowe.pdf
- Inny Dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Przebudowa DP 1370W ul. 3 Maja w Garwolinie/DP 1370W ul. 3 Maja - oznakowanie poziome.pdf
- Inny Dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Przebudowa DP 1370W ul. 3 Maja w Garwolinie/DP 1370W ul. 3 Maja - plan orientacyjny.pdf
- Inny Dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Przebudowa DP 1370W ul. 3 Maja w Garwolinie/DP 1370W ul. 3 Maja - przekrój normalny.pdf
- Inny Dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Przebudowa DP 1370W ul. 3 Maja w Garwolinie/DP 1370W ul. 3 M aja - SOR.pdf
- Inny Dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Przebudowa DP 1370W ul. 3 Maja w Garwolinie/DP 1370W ul. 3 Maja w Garwolinie- SSTWiORB/~$01.02.02 - Zdjęcie warstwy humusu i darniny.docx
- Inny Dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Przebudowa DP 1370W ul. 3 Maja w Garwolinie/DP 1370W ul. 3 Maja w Garwolinie- SSTWiORB/~$04.02.01 - Warstwa odsączajaca.doc
- Inny Dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Przebudowa DP 1370W ul. 3 Maja w Garwolinie/DP 1370W ul. 3 Maja w Garwolinie- SSTWiORB/D.00.00.00 - Wymagania ogólne.doc
- Inny Dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Przebudowa DP 1370W ul. 3 Maja w Garwolinie/DP 1370W ul. 3 Maja w Garwolinie- SSTWiORB/D.01.01.01 - Roboty pomiarowe.doc
- Inny Dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Przebudowa DP 1370W ul. 3 Maja w Garwolinie/DP 1370W ul. 3 Maja w Garwolinie- SSTWiORB/D.01.02.04 - Roboty rozbiórkowe.doc
- Inny Dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Przebudowa DP 1370W ul. 3 Maja w Garwolinie/DP 1370W ul. 3 Maja w Garwolinie- SSTWiORB/D.04.02.01 - Warstwa odsączajaca.doc
- Inny Dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Przebudowa DP 1370W ul. 3 Maja w Garwolinie/DP 1370W ul. 3 Maja w Garwolinie- SSTWiORB/D.04.03.01 - Oczyszczenie i skropienie.doc
- Inny Dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Przebudowa DP 1370W ul. 3 Maja w Garwolinie/DP 1370W ul. 3 Maja w Garwolinie- SSTWiORB/D.04.04.00 - Podbudowy z kruszyw. Wymagania ogólne.doc
- Inny Dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Przebudowa DP 1370W ul. 3 Maja w Garwolinie/DP 1370W ul. 3 Maja w Garwolinie- SSTWiORB/D.04.04.02 - Podb. z krusz. stab. mech.doc
- Inny Dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Przebudowa DP 1370W ul. 3 Maja w Garwolinie/DP 1370W ul. 3 Maja w Garwolinie- SSTWiORB/D.04.06.01 - Podbudowa z chudego betonu.doc
- Inny Dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Przebudowa DP 1370W ul. 3 Maja w Garwolinie/DP 1370W ul. 3 Maja w Garwolinie- SSTWiORB/D.05.03.05b - Warstwa wiążąca WT-1 WT-2 2016.doc
- Inny Dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Przebudowa DP 1370W ul. 3 Maja w Garwolinie/DP 1370W ul. 3 Maja w Garwolinie- SSTWiORB/D.05.03.11- Frezowanie.doc
- Inny Dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Przebudowa DP 1370W ul. 3 Maja w Garwolinie/DP 1370W ul. 3 Maja w Garwolinie- SSTWiORB/D.05.03.13 - Nawierzchnia z mieszanki mastykowo-grysowej (SMA).doc
- Inny Dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Przebudowa DP 1370W ul. 3 Maja w Garwolinie/DP 1370W ul. 3 Maja w Garwolinie- SSTWiORB/D.05.03.23 - Nawierzchnia z kostki brukowej betonowej.doc
- Inny Dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Przebudowa DP 1370W ul. 3 Maja w Garwolinie/DP 1370W ul. 3 Maja w Garwolinie- SSTWiORB/D.05.03.26 - Siatka.docx
- Inny Dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Przebudowa DP 1370W ul. 3 Maja w Garwolinie/DP 1370W ul. 3 Maja w Garwolinie- SSTWiORB/D.07.01.01 - Oznakowanie poziome.doc
- Inny Dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Przebudowa DP 1370W ul. 3 Maja w Garwolinie/DP 1370W ul. 3 Maja w Garwolinie- SSTWiORB/D.07.02.01 - Oznakowanie pionowe.doc
- Inny Dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Przebudowa DP 1370W ul. 3 Maja w Garwolinie/DP 1370W ul. 3 Maja w Garwolinie- SSTWiORB/D.08.01.01 - Krawężniki betonowe.doc
- Inny Dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Przebudowa DP 1370W ul. 3 Maja w Garwolinie/DP 1370W ul. 3 Maja w Garwolinie- SSTWiORB/D.08.03.01 - Obrzeża chodnikowe.doc
- Inny Dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Przebudowa DP 1370W ul. 3 Maja w Garwolinie/OPIS.doc
- Inny Dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Przebudowa DP 1370W ul. 3 Maja w Garwolinie/~WRL0001.tmp
- Inny Dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Warunki umowy - WO.242.13.2026.pdf
- Inny Dokumenty zamówienia - załącznik nr 1/Załącznik nr 3 do SWZ WO.242.13.2026 Nr 1370W.docx
- Inny Klauzula informacyjna dot RODO.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W GARWOLINIE
- Przebudowa drogi powiatowej Nr 1346W Korytnica – Sokół – Przyłęk – Nowy Pilczyn w miejscowości Przyłęk (Gmina Sobolew)
- Przebudowa drogi powiatowej Nr 1366W (ul. Traugutta) w miejscowości Żelechów (odcinek od ul. Piłsudskiego do ul. Sienkiewicza)
- Przebudowa drogi powiatowej Nr 1316W Parysów - Kozłów - Latowicz (Gmina Parysów)
- Przebudowa drogi powiatowej Nr 1352W w miejscowości Kobylnica (Gmina Maciejowice)