Postępowanie zakończone 2026-08-07
Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr P 1552R Majdan Sieniawski – Osówka Dolna – Nowiny
Powiatowy Zarząd Dróg w Przeworsku, ul. Słowackiego 17, 37-200 Przeworsk
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00357973
- Zamawiający
- Powiatowy Zarząd Dróg w Przeworsku, ul. Słowackiego 17, 37-200 Przeworsk
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Majdan Sieniawski, pow. przeworski, woj. podkarpackie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-07
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-23
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Kosztorys ofertowy + przedmiar robót Majdan - Osówka.km1 900-2 477cz1.xlsx
- SWZ SWZ chodnik Majdan - Osówka.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny dokumentacja projektowa.7z
- Inny SWZ chodnik Majdan - Osówka.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/PZT_DP1552-rys1.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/PZT.Majdan-pzt2.10.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/PZT.Majdan-pzt2.11.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/PZT.Majdan-pzt2.12.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/PZT.Majdan-pzt2.13.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/PZT.Majdan-pzt2.1.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/PZT.Majdan-pzt2.2.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/PZT.Majdan-pzt2.3.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/PZT.Majdan-pzt2.4.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/PZT.Majdan-pzt2.5.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/PZT.Majdan-pzt2.6.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/PZT.Majdan-pzt2.7.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/PZT.Majdan-pzt2.8.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/PZT.Majdan-pzt2.9.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/PZT.MAJDAN-rys 3.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/PZT.opis.MAJDAN.docx
- Projekt dokumentacja projektowa/PZT.opis.MAJDAN.pdf
- STWiOR dokumentacja projektowa/STWIOR.MAJDAN.SIENIAWSKI.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Powiatowy Zarząd Dróg w Przeworsku, ul. Słowackiego 17, 37-200 Przeworsk
- Przebudowa mostu w km 2+052 w ciągu drogi powiatowej nr P1600 R ulica Żurawia - Przeworsk
- Przebudowa drogi P1573R droga przez wieś Leżachów w km 0+800 - 1+050 strona prawa - polegająca na budowie chodnika
- Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr P 1543R Markowa – Gać – Przeworsk
- Remont chodników w ciągu dróg powiatowych na terenie powiatu przeworskiego