Postępowanie zakończone 2026-08-19
Przebudowa mostu w km 2+052 w ciągu drogi powiatowej nr P1600 R ulica Żurawia - Przeworsk
Powiatowy Zarząd Dróg w Przeworsku, ul. Słowackiego 17, 37-200 Przeworsk
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00377311
- Zamawiający
- Powiatowy Zarząd Dróg w Przeworsku, ul. Słowackiego 17, 37-200 Przeworsk
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Przeworsk, pow. przeworski, woj. podkarpackie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-19
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-04
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Most Żurawia (ofertowy i przedmiar).xlsx
- SWZ SWZ Most ul. Żurawia Przeworsk.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Dokumenty do przetargu.zip
- Inny SWZ Most ul. Żurawia Przeworsk.pdf
- Projekt Dokumenty do przetargu/PB/PB.pdf
- Projekt Dokumenty do przetargu/PB/PZT.pdf
- Projekt Dokumenty do przetargu/PSOR/Most Żurawia - POR Czarnieckiego.pdf
- Projekt Dokumenty do przetargu/PW/Opis projekt wykonawczy.pdf
- Projekt Dokumenty do przetargu/PW/PZT.pdf
- STWiOR Dokumenty do przetargu/SST/SST MOST.pdf
- STWiOR Dokumenty do przetargu/SST/ST_SST.pdf
- Inny Dokumenty do przetargu/Dokumentacja geotechniczna/Projekt geotechniczny.pdf
- Inny Dokumenty do przetargu/PB/0.1 Orientacja.pdf
- Inny Dokumenty do przetargu/PB/01 WIDOK Z GÓRY.pdf
- Inny Dokumenty do przetargu/PB/02 PRZEKRÓJ POPRZECZNY.pdf
- Inny Dokumenty do przetargu/PB/03 PRZEKRÓJ PODŁUŻNY.pdf
- Inny Dokumenty do przetargu/PB/2.1 Przekroje normalne.pdf
- Inny Dokumenty do przetargu/PB/2.2 Przekroje normalne.pdf
- Inny Dokumenty do przetargu/Pozwolenie na budowę - most Żurawia.pdf
- Inny Dokumenty do przetargu/PSOR/Most Żurawia - POR Czarnieckiego Boczna.pdf
- Inny Dokumenty do przetargu/PSOR/Most Żurawia - POR Wiejska.pdf
- Inny Dokumenty do przetargu/PSOR/Most Żurawia - POR Żurawia.pdf
- Inny Dokumenty do przetargu/PW/0.1 Orientacja.pdf
- Inny Dokumenty do przetargu/PW/01 WIDOK Z GÓRY.pdf
- Inny Dokumenty do przetargu/PW/02 PRZEKRÓJ POPRZECZNY.pdf
- Inny Dokumenty do przetargu/PW/03 PRZEKRÓJ PODŁUŻNY.pdf
- Inny Dokumenty do przetargu/PW/04 PALE FUND.pdf
- Inny Dokumenty do przetargu/PW/05 ŁAWY FUND PRZYCZ.pdf
- Inny Dokumenty do przetargu/PW/06 PRZYCZÓŁEK LEWY GABARYTY.pdf
- Inny Dokumenty do przetargu/PW/07 PRZYCZÓŁEK LEWY ZBROJENIE.pdf
- Inny Dokumenty do przetargu/PW/08 PRZYCZÓŁEK PRAWY GABARYTY.pdf
- Inny Dokumenty do przetargu/PW/09 PRZYCZÓŁEK PRAWY ZBROJENIE.pdf
- Inny Dokumenty do przetargu/PW/10 BELKI PREFABRYKOWANE M.pdf
- Inny Dokumenty do przetargu/PW/11 USTRÓJ NOŚNY - GABARYTY.pdf
- Inny Dokumenty do przetargu/PW/12 UN ZBROJENIE CZ 1.pdf
- Inny Dokumenty do przetargu/PW/13 UN ZBROJENIE CZ 2.pdf
- Inny Dokumenty do przetargu/PW/14 CIOS PODŁOZYSKOWE.pdf
- Inny Dokumenty do przetargu/PW/15 SCHEMAT MONTAŻU ŁOŻYSK.pdf
- Inny Dokumenty do przetargu/PW/16 DYLATACJE.pdf
- Inny Dokumenty do przetargu/PW/17 PŁYTY PRZEJŚCIOWE.pdf
- Inny Dokumenty do przetargu/PW/18 KAPY CHODNIKOWE-GABARYTY.pdf
- Inny Dokumenty do przetargu/PW/19 KAPY CHODNIKOWE-ZBROJENIE.pdf
- Inny Dokumenty do przetargu/PW/20 KAPY CHODNIKOWE-ZBROJENIE CZ.2.pdf
- Inny Dokumenty do przetargu/PW/21 KOTWA TALERZOWA.pdf
- Inny Dokumenty do przetargu/PW/2.1 Przekroje normalne.pdf
- Inny Dokumenty do przetargu/PW/22 PODWALINA.pdf
- Inny Dokumenty do przetargu/PW/2.2 Przekroje normalne.pdf
- Inny Dokumenty do przetargu/PW/23 Schody skarpowe Model.pdf
- Inny Dokumenty do przetargu/PW/24 Odwodnienie PRZEKRÓJ.pdf
- Inny Dokumenty do przetargu/PW/25 Odwodnienie WIDOK Z GÓRY.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, SWZ, ogłoszenie, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Powiatowy Zarząd Dróg w Przeworsku, ul. Słowackiego 17, 37-200 Przeworsk
- Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr P 1552R Majdan Sieniawski – Osówka Dolna – Nowiny
- Przebudowa drogi P1573R droga przez wieś Leżachów w km 0+800 - 1+050 strona prawa - polegająca na budowie chodnika
- Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr P 1543R Markowa – Gać – Przeworsk
- Remont chodników w ciągu dróg powiatowych na terenie powiatu przeworskiego